Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sprejemate nove…

sprejemate nove…

Tako se govori zvezdica….pejdi se greva kam skrit :)))))

… Anthony , pa nisem jaz tako mislila :))))
Brez dvoumnosti , he he … ma , saj sem že u prvo zastopla , kaj misliš , samo … sem te lepo opozorila , dobrohotno , za tvoj blagor , da ne svinjaš tu po forumu …. lej , potem pa ljudje grdo mislijo o nas …. jej , jej … ne bo dobrega ….

… sveti Anton pivški , ja …. :)))

A pod kovtrček?

Aja…kaj pa tako dvoumno napišeš :))))))))))))))))))

No pa sej sem pisal o samo lepih rečeh z izjemo tistega portja s strani volkeca…pa saj mu ne gre zamerit, če se ravna samo po notranjem ustroju…sej ni sam kriv a ne :))))

Zakaj bi se kdo zgražal nad tem…ah, to življenje !!!

…. madonca , hehehe …. Jani , ej …… :)))))))))))))))

Kamor rečeš sonček…samo da nama bo mehko postlano…

Ti, ma kaj ti češ rečt, da tole prebira še kdo iz kakega druzega brloga in da se nad našim zgraža, al kaj si prej hotela povedat?

Veš kaj…..Tudi če bi na haubi od avta me ne bi motilo…..he,he,he…

… to ti je život – ćupav i dlakav i kad ga obriješ , ostaje nikakav :)))))))))

Sploh če bi bil avto prižgan, kar pomeni da bi bila hauba topla, pa še vsi ti tresljaji uffffff…..

Ja, še marsikaj je tako, ne sam življenje :))))

Se mi zdi, da pri tebi ne bi bilo potrebnih dodatnih tresljajev….Ker bi bil ti čisto dovolj…oz. kakšne dodatne stimulacije ne bi prišle v finale….

Ma , saj je vseena figa , kdo bere … meni ni vseeno , kaj si ljudje mislijo , a ne :)))

Oja , berejo , berejo …. pouhno jih bere ….

Saj vem , saj vem , sem že tolko stara, da marsikaj vem …

He , he … je še ena varianta na temo život , koji je ćupav i dlakav i da ga je..š ostaje takav :)))))

Ja….lep kompliment:)))

Ampak če že omenjaš haubo…to je blizu temu, da se cepneš dol na prižganem pralnem stroju denimo :)))

Nimam čisto nič proti. Potem pa še skok pod tuš…in nadaljujeva tam….

hehehe…danes si me nasmejal do ušes !

joj, ubogi Jani ! Kar name se obrni !

mislijo lahko marsikaj , ne vedo pa kaj je res in kaj ni hehehe…
na juriš z gmajno zdivjano naprej !

Za vse ki niste iz tega foruma ali onega “brezveze”…in ki se morebiti zgražate nad prebranim…

Veste…življenje, ah, to življenje je zapleteno kajneda.
Delo, skrbi, stres.

In kaj lepšega kot ena taka neškodljiva popestritev dneva kot je tjavendan!
Denimo…zakaj bi bral o problemih in resnih temah pe na forumih, če jih imam že sam dovolj. Raje črpam energijo, da jih rešim, se jih znebim, ali vsaj pozabim nanje za en čas.

Moja služba recimo je dolgočasna.
Denar si služim tako, da zjutraj ob prihodu na delo rečem…”Na, zdej pa samo še domov it!”

In ko porabim vse možnosti ….grem v mesto, preberem časopis, pojem sendvič z 20 dag jezika v aspiku, 15 dag prekmastnega sira, cocacolo in čokolado, se praskam za ušesom in če je dan topel grem še na WC drkat….vseeno ostaja časa in ne vem kam z njim.

Vidite, takrat me reši forum….in v tem kontekstu vam bržčas ne bo teško zastopit nas gmajnarjev….in naših postov.

Seveda do ušes, saj si Zajček :))))

…….na stopnišču….na vsaki stopnici posebej…v drugem položaju !

Mmmmmmm pašejo spremembe

Zdaj pa vprašanje….Na stopnišču s kakšnimi petimi stopnicami ali v kakšnem nebotičniku???

pa ce … pomislis, se na tiste cofke .. pardon … repke .. ki jih majo bunnyi :):))))))

knedl, knedl +1

New Report

Close