Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spremenila priimek (na partnerjevega) čeprav nisva poročena se piševa enako.

Spremenila priimek (na partnerjevega) čeprav nisva poročena se piševa enako.

V mojo vezo se je konstantno vsajala bivša partnerja. Čutila sem, da sta močno povezana, nikoli nista zaključila, imel jo je rad kljub temu je ob novici, da sem noseča ostal ob meni. Uradno sem si spremenila priimek v njegovega (čeprav) nisva poročena, samo da se rešim njegove bivše. Vsekakor ni pomagalo, ljubezen do nje je ostala, otroka ima rad, mene pa ne. Vedela sem to vse, pa vseeno upala, da se bo odlepil od nje. Ni se nikoli. 

Otrok je star dobrega pol leta in čutim, da me počasi zapušča.

Sem naredila narobe? Bi mu mogla pustiti svobodo? Nikoli me ni imel rad, izsilila sem vezo z otrokom..!

Ovca

Bila si neumna in zelo sebicna. Ne zavedaš se, da bo najbolj nastradal otrok. Celo življenje se bo imenoval Napaka. Priimek pa tukaj zraven nima nobene zveze.

No, kar pošteno povej. Ni bila ravno “bivša”, ko si zanosila, drži?

Večje neumnosti še nisem slišala. Punca (ženska) ti si za šnel kurz psihoterapije, ziher ene 30 vplačaj.

Saj je jasno, da NISTA srečna. Nikoli nista bila (vidiš pa nočeš priznat), nikoli, nikoli te ni imel rad. Prav je, da te zapusti.

Imel je rad bivšo. Zakaj silit, izsilit odnos, če veš, da je srce drugje? Z njo nikoli ni prekinil. Sebična si bila in s z zanositvijo maščevala bivši. Pa si se res njej maščevala, če pa TEBE nikoli ni imel rad? Kapo dol, ker je sploh ostal ob tebi. Nejasna pa sprememba priimka? Razume kdo?

    To se dogaja, seveda. Ampak tole je spet čisto izmišljeno ali pa nek kopi/pejst za klike. 🙄

Ljubezen moškega se ne da izsilit z nobenim prisilnim sredstvom, niti z otrokom ne! Če je kadarkoli v ozadju ena bivša, ki je ni prebolel (ali samo neka fantazija o specifični ženski, čeprav nista bila nikoli par) potem pozabi, da bo kadarkoli s srcem pri tebi!

Vedi, ogromno je moških, ki imajo nekje neko žensko ali fantazijo o eni, ki je niso preboleli, ker moški svoje bivše ali neuslišane ljubezni prebolijo mnogo slabše kot ženske. Poznam namreč kar nekaj moških, ki takole čustveno “visijo” na neki ženski iz preteklosti, tudi nekaj desetletij, do smrti. In niti ene same ženske ne poznam, ki bi počela isto. Vsi tovrstni moški so čustveni invalidi in posledično nesposobni ljubiti katerokoli drugo žensko.

Tako da ne, ta te nima rad, te ni imel in te ne bo imel. Se trudiš zastonj. Ko boš iskala novega, izbiraj bolj modro.

Odgovor na objavo uporabnika
nikoli ne bo tvoj, 07.02.2023 ob 17:55

Ljubezen moškega se ne da izsilit z nobenim prisilnim sredstvom, niti z otrokom ne! Če je kadarkoli v ozadju ena bivša, ki je ni prebolel (ali samo neka fantazija o specifični ženski, čeprav nista bila nikoli par) potem pozabi, da bo kadarkoli s srcem pri tebi!

Vedi, ogromno je moških, ki imajo nekje neko žensko ali fantazijo o eni, ki je niso preboleli, ker moški svoje bivše ali neuslišane ljubezni prebolijo mnogo slabše kot ženske. Poznam namreč kar nekaj moških, ki takole čustveno “visijo” na neki ženski iz preteklosti, tudi nekaj desetletij, do smrti. In niti ene same ženske ne poznam, ki bi počela isto. Vsi tovrstni moški so čustveni invalidi in posledično nesposobni ljubiti katerokoli drugo žensko.

Tako da ne, ta te nima rad, te ni imel in te ne bo imel. Se trudiš zastonj. Ko boš iskala novega, izbiraj bolj modro.

Bravo za zapis. Tako je ne otrok ne sprememba priimka, ne napletanje lažnih zgodbic, visenje na njegovi mami, vedi, VEDELA SI, nikoli ni bil tvoj, nikoli ne bo. Sama si spakiraj preden bo on. Saj je bilo že v štartu očitno, pač glupe goske nočete videt.

Ja seveda, tako je imel rad “bivšo” da je kar drugi naredil otroka. Za bruhat vsi.

Naredila si vse o.k. Najbolje, kar je v tvoji moči. S trenutnim znanje. Sedaj v tem trenutku, najdi nekoga drugega. Takega, da te bo imel rad. In se poroči z njim. Torej še 1 x zameenjaj priimek.

Vse si naredila prav. Drugače tega otroka ne bi bili. In očitno mora ta otrok nekaj prispevat zemlji. Točno s tem dnk. Ki ga na drug način ne bi bilo. Imej rada otroka. Čem več denarja izsili iz deca, naj mu plačuje krožke. Ti pa najdi drugega jebača.

Jaz na vasi poznam več moških, ki kar tako malo visijo na kom. V mestu pa več takih žensk. Verjetno si iz mesta. Pojdi se razgledat na podeželje. Na kmete. Tam tudi kaka delavna ročica, beri otrok, ne bo v napito. Ker je več placa. Obišči npr kmetijski sejem. Daj oglas. Veliko je zmenkarskih strani.

Odgovor na objavo uporabnika
Katarina753, 07.02.2023 ob 16:28

V mojo vezo se je konstantno vsajala bivša partnerja. Čutila sem, da sta močno povezana, nikoli nista zaključila, imel jo je rad kljub temu je ob novici, da sem noseča ostal ob meni. Uradno sem si spremenila priimek v njegovega (čeprav) nisva poročena, samo da se rešim njegove bivše. Vsekakor ni pomagalo, ljubezen do nje je ostala, otroka ima rad, mene pa ne. Vedela sem to vse, pa vseeno upala, da se bo odlepil od nje. Ni se nikoli. 

Otrok je star dobrega pol leta in čutim, da me počasi zapušča.

Sem naredila narobe? Bi mu mogla pustiti svobodo? Nikoli me ni imel rad, izsilila sem vezo z otrokom..!

Le zakaj se ponizujes…je vreden…mislim,da ne

Ne, ne. Če bi jo imel rad,bi ostal z njo. Tako pa ni. Že ve zakaj. Je ni ovire, da ne bi šel nazaj k svoji ljubezni. Niti otrok je ne ustavi. Bodi pomirjena. Bivša je verjetno toksična oseba, ki slabo prenaša poraze. Imata posebno vez? Seveda jo imata. Tisto ta najbolj bolano. Vampir bi se rad še hranil s pozornostjo. Narcisom pač ego nori in naredili bi vse, da bi drugim vezo razdrli. Bivši je treba zobe pokazat in meje postavit. Jaz bi ji že dala lekcije!

Prizadeta!

Odgovor na objavo uporabnika
Ti si pa oreng, 28.03.2023 ob 20:40

Prizadeta!

Ti pa prasica leta 2023-zmagaš! Gnojnica, kak SPB test opravi, če ni že prepozen. Pa sprejmi, popušla si tam:) Drži se otrokovega očeta, zeloooo mu je podobna.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena ki je spregledala, 28.03.2023 ob 19:08

Ne, ne. Če bi jo imel rad,bi ostal z njo. Tako pa ni. Že ve zakaj. Je ni ovire, da ne bi šel nazaj k svoji ljubezni. Niti otrok je ne ustavi. Bodi pomirjena. Bivša je verjetno toksična oseba, ki slabo prenaša poraze. Imata posebno vez? Seveda jo imata. Tisto ta najbolj bolano. Vampir bi se rad še hranil s pozornostjo. Narcisom pač ego nori in naredili bi vse, da bi drugim vezo razdrli. Bivši je treba zobe pokazat in meje postavit. Jaz bi ji že dala lekcije!

Kaj češ, ni ti uspelo ne. Ja otrok je od drugega, zapustil te je, spet je nazaj pri bivši. Prevelika sirotika si, da bi bila sposobna meje postavljat. Tam atiju nogice poliži, da te ne flikne čez prag.

Brihtna nisi ne. Zakaj spremeniti priimek? Tega možakarja v resnici nikoli nisi imela Ti, ona ga ima.

Vedno ista tema, ki jih odpira orng prizadeta in obsedena oseba. Teme grejo o večnem trikotniku: bivši, ta nova noseča (no zdaj je že bojda rodila) in tip, ki kao ne more pozabit bivše. Potem prismuknjena avtorica piše vlogi bivše ali v vlogi ta nove.

V glavnem osebek teh bolnih tem, ne more prebolet razhoda in da ima bivši z novo otroka.

Manjkajo ti koleščki v glavi. Majke mi.

Odgovor na objavo uporabnika
Poišči si psihoterapevta, 29.03.2023 ob 07:28

Vedno ista tema, ki jih odpira orng prizadeta in obsedena oseba. Teme grejo o večnem trikotniku: bivši, ta nova noseča (no zdaj je že bojda rodila) in tip, ki kao ne more pozabit bivše. Potem prismuknjena avtorica piše vlogi bivše ali v vlogi ta nove.

V glavnem osebek teh bolnih tem, ne more prebolet razhoda in da ima bivši z novo otroka.

Manjkajo ti koleščki v glavi. Majke mi.

Glede na tvoj odziv ga potrebuješ tudi ti.

Razumela očiten nisi nič.

Pa imej sedaj na pol umirajočo ribo, ki smrdi. Saj je važno, da ga bivša nima, kajne?

Odgovor na objavo uporabnika
Saj si zmagala, 29.03.2023 ob 21:50

Pa imej sedaj na pol umirajočo ribo, ki smrdi. Saj je važno, da ga bivša nima, kajne?

Ne vidim poante spremembe priimka, pa ajde no; mogoče pod rubriko: niti pod razno ne razumem. Saj ni njen zadnji priimek, še ga bo spremenila 1x, 2x…! Ribo, ki na pola smrdi ne bo dolgo ob tebi, predlagam; predaj jo bivši! Dobiš nov priimek na mah. Jaz bi te imel za moteno, če spremeniš priimek v mojega! Ni zdrava reakcija. Na silo ga ne boš zadržala. Ne z otroci, ne s njegovim priimkom. Ljudje te bodo popljuvali. Kalkuliraj kaj je priročnejše.

Edina razlaga je, da si bila ljubica, ko je še bil z njo. Ko je videl, da noče iti narazen z njo, si že bila noseča. In ona ga potem več ni hotela, čeprav je on hotel njo, ne tebe. Zajebala sta oba.

SAma si kriva ka se mešaš v vezane moške in isiljuješ  z otrokom butasto da si spreminjala rimek otrok je tvoja napaka ne ljubežen ŽALOSTNO

New Report

Close