Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spremenimo program Radia Ognjišče!

Spremenimo program Radia Ognjišče!

Drage MONovke in MONovci, prosim vas za miceno uslugo. Vam bo vzelo 5 minut, nam bo pomenilo veliko.

Z novim letom bomo nekoliko spremenili program. Želimo slišati tudi vaša opažanja, pa če ste ali niste poslušalci.

Ni potrebno odgovarjati na vprašanja – navedena so samo v pomoč:

1. Poslušate Radio Ognjišče?
2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti?
5. Tisti, ki ga ne, zakaj ga ne?
6. Tisti, ki ga ne, ste kdaj ga poslušali?
7. Tisti, ki ga ne poslušate, kaj bi se moralo spremeniti, da bi ga poslušali?
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program?
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj?
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče

Ne želimo netiti ognja (čeprav smo Ognjišče :-)), le vaše cenjeno mnenje glede programa si želimo, kratke in jedrnate odgovore, predvsem iskrene in konstruktivne.

Pustimo tokrat ob strani polemike o križarskih vojnah, pedofiliji v duhovniških krogih, premoženju Cerkve, gozdovih in ostalem, kar buri duhove in kar se pogosto znajde poleg imena Radio Ognjišče.

Če bi kdo raje odgovarjal “privat” in malo bolj poglobljeno :-), sem pripela zraven svoj e-mail.

Najnajlepša hvala vsem, ki (bo)ste pripravljeni na en kratek kulturni dialog in prispevali vaše odgovore.

Hvala pa tudi tebi, Primož, ker dovoliš objavo. Saj jo, a ne. 🙂

Ne zamerite, ampak tu gor je po mojem zelo malo poslušalcev vašega programa, lahko pa boste deležni precejšnjega “bruhanja” čez Cerkev itd. Kakor pač vsak dan.

Galsbo imate kolikortoliko v redu, me pa moti verska vsebina zato ga ne poslušam – ampak to te ne zanima, če se ne motim…

Nisem Cerkvena, radia pa ne poslušam, razen ene izjeme:
Ob nedeljah Čestitke poslušalcev na radiu Ognjišče.

Sluzi, ne vem zakaj misliš, da je poslušalcev Ognjišča malo? Jaz mislim, da jih je kar nekaj.

In ne vem zakaj bi bilo tu pričakovati “bruhanje” po cerkvi – Mirjam je jasno povedala kaj želi.

Če se bo kdo odmaknil od zastavljenega vprašanja oz. teme, bo pa njegovo
pisanje za bruhat.

Ga ne poslušam, ker slovi kot ‘cerkveni radio’. Zato ga niti ne poiščem, če pa naletim nanj, hitro pristavim. Če vas zanima iskren odgovor.

1. Poslušate Radio Ognjišče?
Ne.
2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
Cerkvene vsebine.
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti?
5. Tisti, ki ga ne, zakaj ga ne?
Cerkvene vsebine.
6. Tisti, ki ga ne, ste kdaj ga poslušali?
Občasno.
7. Tisti, ki ga ne poslušate, kaj bi se moralo spremeniti, da bi ga poslušali?
Nebi smel zveneti kot reklama za katoliško cerkev, ki se vtika že prav povsod in to odbija.
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
Ker ima dobre filtre za izločanje nekvalitetne glasbe.
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program?
Slaba glasba ali slabi voditelji oddaj.
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj?
Večinoma eno, eno imam v rezervi.
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče
Ne maram cerkve kot ustanove in posledično tudi ne vašega radia.

Živi in pusti živeti

ne poslusam nobenega radia

1. Poslušate Radio Ognjišče? ne
2. Zakaj ga oz. zakaj ne? ker se mi zdi pranje možganov po radiju
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti?
5. Tisti, ki ga ne, zakaj ga ne? isto kot 2. vprašanje.
6. Tisti, ki ga ne, ste kdaj ga poslušali? sem ga, pa mi je po 20 minutah nekam pritisnilo.
7. Tisti, ki ga ne poslušate, kaj bi se moralo spremeniti, da bi ga poslušali? manj verskih vsebim
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci? zato, da zvem kje so radarji, kakšno novo pesem, kaj se dogaja v našem kraju
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program? če mi glasba ni všeč, preveč nakladanja.
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj? več
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče. edino kar je pozitivno, da se ga lahko posluša tudi v Indiji.

1. Poslušate Radio Ognjišče?
NE
2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
CERKEV
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti?
5. Tisti, ki ga ne, zakaj ga ne?
CERKEV
6. Tisti, ki ga ne, ste kdaj ga poslušali?
NE
7. Tisti, ki ga ne poslušate, kaj bi se moralo spremeniti, da bi ga poslušali?
LASTNIK, VSEBINA ODDAJ
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
DOBRA GLASBA, DOBRI VODITELJI
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program?
“ZATEŽENA GLASBA”
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj?
2-3
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče
/

pojdi to raje vprašat na forumi.rkc.si, tam boš našla več poslušalcev.

1. Poslušate Radio Ognjišče?
ne
2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
ne poslušam nobenega radia
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti?
5. Tisti, ki ga ne, zakaj ga ne?
ne poslušam nobenega radia
6. Tisti, ki ga ne, ste kdaj ga poslušali?
občasno, priložnostno – če so ga kje navijali in sem ravno bila tam
7. Tisti, ki ga ne poslušate, kaj bi se moralo spremeniti, da bi ga poslušali?
hm … če delala na tem radiu, potem bi ga najbrž poslušala
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
nimam svoje frekvence, ne poslušam radia
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program?
meni gre na živce:
– slab govor (neknjižni jezik, slab besedni zaklad, jecljanje, oguljene fraze….)
– glasbeni izbor
– reklame
In najbrž še kaj; zaradi vsega naštetega radia ne poslušam.
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj?
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče
Edina asociacija – Sešek. In edina vzpodbuda za vas: ne obračajte se po vetru, ne podlegajte zlonamernim kritikam, držite se osnovnega izhodišča in načel, s katerimi ste vaš radio ustanovili. Srečno!

1. Poslušate Radio Ognjišče?
Da, če je le dosegljivost dobra, doma ne lovi nobene frekvence, internet imamo prepočasen, na poti v avtu ali drugje pa pogosto.

2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
Ne, predvsem v primeru ko ne dobimo frekvence.

3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
Glazba, pogovorne oddaje,poročila, otroška oddaja, Dobri napovedovalci oz. povezovalci programov…

8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
Teritorialne novice, glazba

10. Poslušate eno ali več radijskih postaj?
Poslušamo več radijskih postaj, odvisno od oddaje.

11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče
Ostanite na sceni, ohranite kvaliteto, poslušajte ljudi, upoštevajte dobronamerne kritike in spreglejte hudobne besede (tudi tu na forumu),

Zanima me, ali bo kdaj bo oddajnik na Trdinovem vrhu? vse povsod so, le tu ga ni.

1. Poslušate Radio Ognjišče? – da
2. Zakaj ga oz. zakaj ne? – všeč mi je umirjen program, čeprav bi kakšno glasbo iz vašega repertoarja ukinila – pa ne zaradi verske vsebine, ampak zaradi slabe kvalitete
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč? – odgovor pod št. 2
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti? – odgovor pod št. 2
5. Tisti, ki ga ne, zakaj ga ne?
6. Tisti, ki ga ne, ste kdaj ga poslušali?
7. Tisti, ki ga ne poslušate, kaj bi se moralo spremeniti, da bi ga poslušali?
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci? – odgovor por št. 2
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program? – ljudsko petje
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj? – da
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče – program je čisto OK – odgovor pod št. 2

Vse pove odgovor na vprašanje pod št. 2 :)))))))

Osebno poslušam katerikoli radio zaradi glasbe in govornih prispevkov.
Niti mi niso všeč politične oddaje (ki jih vi nimate), zato pa rada slišim marsikaj o ljudskih običajih, zgodovini slovenskih “graditeljev” … :))

Tudi ljudsko petje in pesmice ter popevkice amaterskih glasbenikov in skavtov me niti ne motijo toliko, če bi bile združene v eno oddajo in bi jih lahko slišali pač takrat (priznam, da bi takrat preklopila na kakšno drugo postajo).

Predlog: Tudi kakšno pogovorno oddajo (recimo MON) bi lahko ponavljali zvečer, da bi jo slišali tudi tisti, ki dopoldan ali popoldan nimamo časa poslušati radia.

Srečno!

Nataša ~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ V naši glavi se slabo prelevi v dobro, nesreča v srečo, revščina v bogastvo. (Edmund Spenser)

1. Poslušate Radio Ognjišče?
da
2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
zanimive teme, ki mi kot kristjanki ne gredo na živce
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč? umirjena glasba, strokovni in zanimivi sogovorniki, predvsem pa iskrica
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti?
5. Tisti, ki ga ne, zakaj ga ne?
6. Tisti, ki ga ne, ste kdaj ga poslušali?
7. Tisti, ki ga ne poslušate, kaj bi se moralo spremeniti, da bi ga poslušali?
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
dobra glasba, zanimive ne predolgovezne teme
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program?
meni gre na živce:
– glasbeni izbor
– reklame
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj? več
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče
Ne spreminjajte se preveč.

1. Poslušate Radio Ognjišče?
občasno, v avtu
2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
brez posebnega vzroka, če mi ‘potegne’, ko preklopim nanj
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
jure sešek in njegova jutranja oddaja za otroke in sobotna iskrica
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti?
da poročila začnete z vestmi iz vatikana
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
najraje poslušam hitovo budilko – natančneje aktualno, ker me zanima mnenje ljudi o različnih temah in je na sporedu takrat, ko se peljem v službo (ko se peljem iz službe, ponavadi poslušam cd)
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program?
reklame in glasba, ki to ni
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj?
več
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče
ste kul, kar tako naprej

1. Poslušate Radio Ognjišče?
Da, z veseljem, če sem doma ali v avtu. V službi sem tudi poslušala dokler sem bila sama v pisarni.

2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
Ker ima zelo dobre oddaje in voditelje. Jurček je namber van;-).

3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
Predvsem Dobra Glazba, otroška SOBOTNA ISKRICA je super(bravooo Jure)poročila so tudi dobro pripravljena, pogovorne oddaje – veliko aktualnih tem, pogovori z Žoržom so tudi cool. Pustne maškare so tudi super.Hvala.

8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
Ker je zelo dobro in strokovno pripravljena. Tudi glazba je dobro izbrana.

10. Poslušate eno ali več radijskih postaj?
Poslušamo več radijskih postaj v službi, ker ne najdemo ta prave.:(

11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče
Radio Ognjišče je najboljši na svetu! Ostanite taki kot ste, čeprav je težko v tem brezbožnem svetu.
SREČNO! BOG VAS ŽIVI!

1. Poslušate Radio Ognjišče?
če je le možno ne, po sili razmer (v nedeljo med kosilom)
2. Zakaj ga oz. zakaj ne?
beri spodaj
3. Tisti, ki ga, kaj vam je všeč?
4. Tisti, ki ga, kaj vas zmoti?
5. Tisti, ki ga ne, zakaj ga ne?
voditelji, ki govorijo, kot da so tik pred smrtjo.
6. Tisti, ki ga ne, ste kdaj ga poslušali?
včasih a ni šlo, nemogoče, predvsem krivi voditelji, pa še teme so takšne, ki mi niso ravno blizu, marsikatera je verjetno res dobra, a jo voditelji s svojim umirajočim glasom uničijo.
7. Tisti, ki ga ne poslušate, kaj bi se moralo spremeniti, da bi ga poslušali?
razmislite malo o točkah zgoraj, sicer pa po želji, ga pač ne bomo poslušali še naprej.
8. Zakaj poslušate vašo najljubšo radijsko postajo (katerokoli) oz. povejte razloge, zaradi katerih vztrajate na “vaši” frekvenci?
Saj ne vztrajam na eni in isti frekvenci kar naprej. Tudi CD obstaja ali kaka druga vrsta zabave, če vprašate za glasbo ali pogovorne oddaje je tu še tv, internet itd
9. Kaj vas na katerikoli radijski postaji tako zmoti, da zamenjate program?
poleg zgoraj naštetega – reklame
10. Poslušate eno ali več radijskih postaj?
več
11. Kakršnokoli mnenje o radiu Ognjišče
resno razmislite o svojem programskem okvirju, moti me pa to, ko sem v avtu se na veliko koncih Slovenije dobro sprejema le radio Ognjišče, le kdo je financiral vse te oddajnike, da je to možno.

Če že, potem ga poslušam ob sobotah zaradi Jureta Seška, pa včasih če drugje ni dobre muzike, ampak to je le po par minut.

Da nekdo zamenja radijsko frekvenco, ker slisi ljudsko pesem je pa…. no, ne vem, kako bi lahko komentiral tako izjavo (ce se jo sme)….
Ljudska pesem je pravo bogastvo slovenske kulture in samo upam, da Radio Ognjisce ne bo uposteval takega predloga.
Prav zalosten sem bil, ko sem to prebral….

Da nekdo zamenja radijsko frekvenco, ker slisi ljudsko pesem je pa…. no, ne vem, kako bi lahko komentiral tako izjavo (ce se jo sme)….
Ljudska pesem je pravo bogastvo slovenske kulture in samo upam, da Radio Ognjisce ne bo uposteval takega predloga.
Prav zalosten sem bil, ko sem to prebral….[/quote]

Peter – med ljudsko pesmijo in ljudskim petjem je velika razlika.

Če je ljudska pesem zapeta s posluhom in lepim glasom, jo tudi jaz iz srca rada poslušam. Veš, nekateri pevci imajo posluh in glas, nekateri pa samo MISLIJO da ga imajo. In tistih, ki mislijo da lepo pojejo, ne maram poslušati.

Nataša ~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ V naši glavi se slabo prelevi v dobro, nesreča v srečo, revščina v bogastvo. (Edmund Spenser)

Poslušate Radio Ognjišče: DA, predvsem zaradi dobre glasbe in tudi zaradi duhovno naravnanih oddaj.Pa se zgodi, da je kdaj katera od teh oddaj preveč “pocukrana” in neobjektivna ter zato neprepričljiva.

Kaj me moti? Plačane reklamne oddaje, kot so tiste “zdravstvene” in podobne teme. Tudi “male oglase” dol zaprem. Ali pa oddaje, ki že itak nestrpne Slovence preveč delijo. Razumem travme vaših starejših gostov, vendar travme obstajajo na obeh straneh in naloga naše generacije je, da jih začnemo presegati in zase in za naše potomce začnemo graditi domovino, v kateri ne bo možnosti, da se tragedija ponovi.

Aja, voditelje imate pa dobre. Ne prenašam spakovanja voditeljev na (predvsem) komercialnih postajah. Jih sploh ne poslušam več, vključno z Valom 202. Če že kaj, poslušam Radio Ognjišče, ali pa nič.

Srečno in uspešno še naprej!

Da nekdo zamenja radijsko frekvenco, ker slisi ljudsko pesem je pa…. no, ne vem, kako bi lahko komentiral tako izjavo (ce se jo sme)….
Ljudska pesem je pravo bogastvo slovenske kulture in samo upam, da Radio Ognjisce ne bo uposteval takega predloga.
Prav zalosten sem bil, ko sem to prebral….[/quote]

Peter – med ljudsko pesmijo in ljudskim petjem je velika razlika.

Če je ljudska pesem zapeta s posluhom in lepim glasom, jo tudi jaz iz srca rada poslušam. Veš, nekateri pevci imajo posluh in glas, nekateri pa samo MISLIJO da ga imajo. In tistih, ki mislijo da lepo pojejo, ne maram poslušati.[/quote]

In Radio Ognjišče predvaja pesmi tistih, ki mislijo, da lepo pojejo?

Da nekdo zamenja radijsko frekvenco, ker slisi ljudsko pesem je pa…. no, ne vem, kako bi lahko komentiral tako izjavo (ce se jo sme)….
Ljudska pesem je pravo bogastvo slovenske kulture in samo upam, da Radio Ognjisce ne bo uposteval takega predloga.
Prav zalosten sem bil, ko sem to prebral….[/quote]

Peter – med ljudsko pesmijo in ljudskim petjem je velika razlika.

Če je ljudska pesem zapeta s posluhom in lepim glasom, jo tudi jaz iz srca rada poslušam. Veš, nekateri pevci imajo posluh in glas, nekateri pa samo MISLIJO da ga imajo. In tistih, ki mislijo da lepo pojejo, ne maram poslušati.[/quote]

In Radio Ognjišče predvaja pesmi tistih, ki mislijo, da lepo pojejo?[/quote]

Da, tudi!

Kdo so to, ti ne vem povedati, ker jih ne poznam. So popolnoma neznani “pevci”. Poleg tega takrat za nekaj minut preklopim in tako tudi če povedo ime in priimek pevca(ke), ga ne slišim.

Da ti bo bolj jasno: te pesmi se slišijo kot neke “skavtske – da ne rečem taborniške” pesmi navadno ob spremljavi kitare ali amaterskega ansambla.
Ali na primer, kot da bi poslušal neko javno prireditev, kjer na koncu poslušalci rečejo: No ja, saj so kar lepo zapeli, kajne!

Če bi bile strnjene v neko oddajo – potem ni problema.
Ni jih pa prijetno poslušati med dvema kvalitetnima pesmima.

Nataša ~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ V naši glavi se slabo prelevi v dobro, nesreča v srečo, revščina v bogastvo. (Edmund Spenser)

Z velikim veseljem poslušam program Radia OGNJIŠČE!
Ves program je tako unikaten in izbran, da ga sploh ne morem primerjati z nobenim programom kakšnega drugega radia. Če me že zanese na kakšno drugo postajo, kar hitro spet zavrtim gumb na 104,5 MHz, saj sem prišla na okus in se mi zdi škoda mojega časa, da bi ga tratila drugje:-)) Skratka: čestitam vam, ker se res s srcem trudite za svoje poslušalce in vam želim še veliko uspehov vnaprej! In prosim: nič ne spreminjajte!
Lepo pozdravljeni!

Veste kaj pravijo: Kdor poje slabo ne misli. In jaz se strinjam, da je treba dati možnost vsem, ki si to želijo, tudi za njih je to potrditev. No pa kolikor ga jaz poslušam, moram zatrditi, da tega ni veliko. je pa res, da je veliko neznanih avtorjev, ki jih v širšem smislu ne poznamo. Ampak posluša se recimo tudi besedilo. verjetno so nekomu bolj všeč trenutna besedila nekaterih reperjev, ki uporabijo določene besede namesto vejc in pik.

ne me spet obsoditi, če rečem, da sem študiran glasbenik, ne pretirano, ampak recimo,d a se nekaj malega na glasbo spoznam. vem kako je težko, kakšna je trema, vendar če ne vadiš, če ne poiskušaš nikamor ne prideš. Vsi bi imeli kar takoj idelane pevce in profesionalce.

Priznam, tudi jaz sem drugače razmišljal, ko sem bil sam. Danes pa ko imam otroke, jih grem poslušati na vsak nastop in jih celo vspodbujam. Pa čeprav mene v srcu tišči ko zafušajo. ne samo pri svojih otrocih, pri komerkoli. najraje bi šel jaz namesto njih in odpel, ampak samo tako ne naučiš, tudi jaz sem bil med njimi.

če pa še malo razpredam, pa naj povem, da sem imel moški pevski zbor, v katerem ni bilo niti enega res izšolanega glasbenika. Imeli so voljo, željo in veselje do petja, največ jimje pomenilo nastop na medobčinskem nastopu pevskih zborov.
Za neketere je to rutina, nekaterim pa življenska priložnost. Saj smo tudi zafušali, celota pa je bila odlična. Sedaj pa si zamislite, 60-70 letnike, kako se počutijo, ko stojijo pred 250-500 poslušalci.

nekdo jim mora dati priložnost, niso vsi tako vztrajni, morda se pa med sramežljivimi najde kakšen biser, pa se tako zanj sploh ne bi vedelo.

KAr pa se tiče ljudske glasbe, sem pa fen, še posebej zborovskega petja.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close