Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sprevrženc…

Sprevrženc…

A bi ti rad…da te jaz nekam ugriznem…samo tko vprašam…ker sem taprave volje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ej kaj pa mate madona !!!

sprevrzenc kaj pa delas soncku aaaaa

/

Evo ti levo jajce…desno mi že ena druga ta cajt!
;-)))
Sp

ej sem reku mir tuki

lepo se pogovarjat

/

Kaj mir,mal frike mormo tud pojest…saj cel popoldan nisem nič jedu!
Sp

jade…jade…bi blo boljš…da bi ti uno obdelala kr je umes…daj reci ji no…spomni jo…kaj ti paše…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a hočeš reči lizal

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vitkec…a si ti moj…moj…ko pazis name…ko mi hoče Sprevržko nagajat…;)) cmokito obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti bi pa sam lizala…in nič polizala!

ja lizala…polizala..pojedla…vse to…je…če ližeš………………………………………………………………………………………………..

…ledija

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Igrala se igrala devojka sa…….
Brez veze,blef….folk,kolk me pa taa sonček v glavo…..to bi blo pa že za knjigo napisat,no!
Sp

Sedaj je pitanje u kero glavco…pa saj ves da te imam rada…in da sem nagajivka…cmokija…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma ves da sem tvoj madona ,ja tko se pa ne dela s puncam ej mal olike prosim!!!!

/

Cmoka…ti si taprav dec;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja sej vem da sem zato me majo pa vse rade hahaha

/

New Report

Close