Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sprevržko!!!!!

Sprevržko!!!!!

Pa kje si ti danes??? Te potrebujem takoj!!!!!Pa Žverčka tudi, ali ne žverčka???

Cmoka, kje siiiii?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Očitno te ni, no nekako tako, cmoka, da ne boš pozabil name!

Jaz pa sedajle hitim ven na sonček in tudi vam želim, da se ga danes čim več naužijete, tega lepega vremena.
Cmoka in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se počutim kar smešno.Ko jaz pridem,ti greš in obratno.
Sploh se mi pa še vedno seksa in mi je malo težko zbrano oz.odtrgano pisat.
Pa uživaj na samem sebi Sonček
Sp

Evo jaz sem tu, ali si ti še tu??? Uživajva skupaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No glih sem se hotu dol spravt(mislim iz PC-ja),pa mi pride…ena fejst bejba dvorit.No še malo počakam,bom videl kaj imaš za povedat,ker jaz sem nemara že vse nekam napisal
Sp

Evo, danes pa je neka visja sila, ki naju ločuje, ko sem jaz tu, tebe ni, ko tebe ni sem jaz tu… No ampak saj ves, ali ne… cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close