Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sprevržko,

sprevržko,

prijatelj, nekam me ignoriraš….. a si hud?!

Cmoka na lička, da se ohladiš….

Na kaj?Na tebe lepotička pa res ne!Na ta kur*ev hotmail sem se danes obesil.A niso mogli tiste avione arabci v Gatesa usmerit!Bi bilo več koristi!
Rad te imam mušketirka!
Sp

pa siol preveri, nekaj imaš tam… a imaš slabo srce mogoče?? Potem, prosim, ne odpiraj…..:-))

Žverči!Vse lepo in prav,ampak saj zadnja slikca pa nisi ti,kajne?Če so bile že ta prve precej podobne tvojemu teleščku;-)
Sp

P.s.: Pismo,tko grd pa še jaz nisem!

Sem vedela, kako boš komentiral….
Jaz pa, resnici naljubo, nekje vmes…..:-(
Pa ne lažem, slike marsikaj prikažejo lepše……..res.
Uživaj. Pa še najbrž imam kaj takega na zalogi…..če želiš…

a zame?????????’

dobro jutro mala……

si danes že videla tička

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Želim bolj tvoje slikice,kot industrijske,sploh se pa zdaj umikam,si dobila družbo!
Sp

dva.
Mladička!! Pa ti???

:-))

ma daj…..

a si že pozabil, da jih morava skupaj rajcati…….
so prežive samo za enega…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Na suho ja!
Sp

Kaj pa sem te učila, a??!!
Že ne ubogaš mojih nasvetov, potem pa jokcaš…..???

kako na suho……

midva na trdo..one pa na mokro……hihii

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sorči profesorca!
Moč navade preteklih 20-ih let!
Sp

Pa se boš moral rešiti teh spon, drugače bo učinek enak nuli….. pa boš spet v shrambo hodil…:-))

Tukaj sem…cmoka obema, cmoka vsem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,na koncu dneva imajo verjetno res mokre,sam najina dva sta ob njih bolj na suhem,se mi zdi.Še sreča,da sta ženi doma,kajne?
Sp

zdaj pa še nekaj žarkov sem pošlji, tako turobno vreme je…..
Cmoka.

heheh
a tebe pa žena ubopga mislim pri tem……hihihiih

ej pa sigurno ne misliš nanjo ves čas….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Cmoka kar nazaj…kje pa si se mudila????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Po prtavici:me ne jebe kaj dosti!Vse drugo ji je bolj pomembno od tistega kar je meni zdaj najpomembnejše!
A sem zamutil a?
Sp

Evo, matram se…to ni prav, tu okoli mene samo sonce, pri tebi pa nič, si mogoče danes prevec lumpike, kajjjj???;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Trilči, ti si pa en ljubek firbček…bila sem zasedena in sedaj sem tu, cmoka draga moja!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Z vašo in predvsem tvojo pomočjo se uspešno trgam iz verig!
Sam,da ne bom na koncu,kot naš petelin,k je svojo mamo(profesorco) nabrisal ;-)))
Sp

Ja naredi že enkrat to…ker si še vedno pod busy-zaseden in te ne morem poklicati, ves to!!!!!
On line je prav beseda v sklopu ostalih…sibajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mama Sonči se je oglasila!
Zdaj trenutno ne utegnem,ko se moram še s tremi pogovarjat,pa žverči spet nasvete za življenje daje,pa Razo se je zbudil,pa,pa…
Sp

P.s.: bom poizkusil,mami!
Sp

New Report

Close