Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sprevržko,

sprevržko,

vsaj jaz ne….. pa ne vem, kaj mi manjka…..no, morda pa vem.

Jaz si vzamem čas samo zate, ti pa meni tako, okej, pa nisem nobena mama, ves to, no ne tvoja!!!!!! Uživaj in žalostna sem…..;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma,kaj…seveda sem te pogrešala…lepo,da si se vrnila in me počastila s takimi lepimi besedicami,zdaj pa se bom jaz počasi poslovila,učenje…ah,izpit v ponedeljek….Vseeno pa ENEGA KILOTONSKEGA CMOKEJA NA LIČKA le zate……:-))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Žabica moja!A si še huda name?Oprosti!!!!!
Te imam rad veš,samo sem že spodaj nekje napisal,da me ne pusti registrirat se,ker je storitev trenutno onemogočena.
A napišem še kaj lepega?Da si samo moj Sonček?
Sp

Kar vleči se sedaj ven, no malo pa sem res še tvoja, ampak cisto malček…ko bo hotmail okej pa le naredi kar sem ti napisala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Koliko si moja?samo toliko v procentkih?
Moj Tweety!
Sp

Moj mali mačk rece;” Te imam želo rad, do šončka in do lunice in nazaj…no tako, bo okej?””

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close