Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sprevržko…

Sprevržko…

dovolj si pobiral solatko…sedaj se tihotapiš že po sosedovi njivci…tu te pa pogresamo in verjamemo, da si sedaj tam nekje v tujem objemu…kot nam hočeš prikazati ti! Si res tak lump??? Pa pusti solato že na mir in takoj sem, kje siiiiiiiiiiiiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nekaj mi smrdi po ljubosumju?!
Pusti ga, naj uživa in – vrta…… tako ali drugače.

Mušketirka nič ljubosumna nisem…ampak te nič ne skrbi za najinega musketirja kje in kod se vlači??? Če pa res le uživa, pa naj in bog mu požegnaj…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kot njegova kondicija – ta pa je vprašljiva… vsaj po pomanjkanju treninga, po tistem sklepam, ne kaj drugega…:-)))

mejdun sta kavalirske…..jeajca mu je treba mal potrgat…da bo vidu, kaj se pravi vaju na stranski tirček postavit….

hihihi

a sem si sedaj zaslužil cmokec

leta letijo - iščem stevardeso.....

No vidis, ga bo infarkt, potem bova pa jokali!!!
Naj ti prišepnem, da ob kuhanju kosila še skoraj nobenega ni…;))!

Radi te imava Sprevržko…ti kar uživaj tam v soparci!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa ne zaradi napisanega… prav!?
Jajčka bo še rabil, saj ni rekel, da bi rad postal evnuh…. Ker je prijatelj, mu ne želiva nič slabega, le skrbi naju….
Na, cmoka.

Na Cmoka……..velikega ker si tudi ti najin, ves to…imava te zelo radi ali ne Žverčka…

Sprevržkotu pa bova pustili jajčka, kmalu bo velika noč in jih bo rabil za perhke…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da bi mu lahko napisali tisto “rad imeti”??? Saj on tega nikoli ne napiše…. a se ti je slučajno že s čim privat tako prikupil?! Ha?!

Ja vsak dan je tako moj…kaj ne ves tega…pa kosila so najina, pa kofiji…pa sladke besede…ja pa saj sama ves vse to…to je vse tako lepo, da vcasih pomislim, da tega sploh ni, da sanjam!;))!

In zato lahko rečeva, da ga imava radi, ker ima rad tudi on naju, to vem, to cutim!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

savna se zdaj tipos, lepo, da skrbi zase…
:-)))))

no-no
sonček si pozabila na zasebnost…..hihihihiihih

sladke besede niso vsem dosotpne……
pa odpiši mi še tisto za zjutraj…..

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

jaz pa ne bom – zaenkrat.
Imam eno majceno, drobčkeno željo, ki bi mi ogromno pomenila, pa mi je noče izpolniti…. nisem toliko vredna, izgleda. Zato me pa tudi nima rad, vem!
Nič ne bo, ti pa kar piši, če hočeš.

Ppppššššššš sem že tiho in naj ti šepetam kot vedno….danes me vsi okupirate,saj bom odpisala…evo že pišem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zame pa ni časa….smrk.

Razočarko, če meni vse izpolniš, boš pa tudi Žverčki, ali ne???

Cmoka obema!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Najprej si ti…pa saj to veš in nasmeh ne smrk!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo mene nazaj! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Uh,kako je…
Sp

VSEM ŽELIM LEP DAN ,moram leteti , se beremo jutri

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Da bi te moj petelin v tvoj mali jošk piknil!
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Sp

In pa zate,se mi zdi!Lumpa žaba krotasta!
Sp

uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj uh kako je, pa menda ja ni solatka sla že v cvetek???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A vesta kaj vidva počena češplja(copyright by Žverči)?trenutno bi samo simpl in preprosto seksal z vama!In to obema naenkrat!Jasno!
Zdaj pa griža na plan!
Sp

Pa saj imam dva!
A bi drugega pa ti “obdelal”, kaj?!
:-)))

New Report

Close