Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sprevržko, no,…

Sprevržko, no,…

… si že nazaj?! Kako je bilo, si srečal Shakirco?! A?!

Cmoka na lička.

Nočka, upam, da si se imel lepo, da so ritke dobro migale in če pa je bila vmes še od Shakirčice pa le napiši kaj za dobro jutro.

pa-pa in cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ljube moje punce!V tistem dristavem BTC-ju razen svojega živčnega zloma nisem srečal praktično nič,ker je ob tisti uri tam Babilon!
Bilo je približno 2000 riti in las,ki bi lahko bile od Shakire(Shaki,oprosti izrazom,ampak jaz za tako človeško džunglo nisem),vsaj en toliko,ki bi odgovarjale vama,žverči in sonček,in en bogi kmet(to sem jaz),ki sem capljal za ženo,da je izbirala stvar eno uro in,ko je bilo stvar samo še za kupit,je rekla,da se ji ne dopade in sva šla!
To je vse o tej klinčevi LJ in BTC-ju.pa ne zamerite tisti,ki ste od tam.Meni je bolj všeč umirjeno okolje.
Lepi sta obe,zdaj še bolj!
Sp

Lepo, da zapustiš malo svoj dom, svojo klapo, ker potem ugotoviš, kako se je lepo vrniti nazaj in da takšne kot smo me tukaj ob tebi, se jih ne da dobiti kar tako.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti se sploh ne zavedaš teže teh tvojih zadnjih besed!RES JE!
Lepa si,sonček!
Sp

Zavedam, zavedam, saj sem sonček in res sem lepa, tudi to vem in se zavedam… pa danes sem se posebno nagajiva.
cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close