Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spuščanje vetrov v trgovini z živili

Spuščanje vetrov v trgovini z živili


Motiš se. Dodajam podroben opis 🙂

> Analni čep deluje kot učinkovita zapreka za nenadzorovano izločanje vsebine črevesja, vstavitev in odstranitev sta preprosta, porozna struktura omogoča prehod prebavnih plinov, zagotavlja občutek nadzora nad izločanjem blata, lahko ostane v rectumu do 12 ur, zamenjava je preprosta. < [/quote] Zakaj mnogim tako grozno smrdi iz ust.
Če ne gre spodaj, topel zrak gre navzgor 😉

Prav rada bi ti za samo teden dni prepustila mojo bolezen in moje vetrove, občasno tudi v trgovini.

A ti misliš, da je meni fajn, ko se ne morem zadržati? A ti misliš, da je meni všeč, če ima “vonjave”. Pismo, pa kdaj boš toliko odrasla, da boš vedela, oz. da boš dojela, da na določene stvari ne moreš vplivat?

Ne poznam pa tudi nobenega takšnega, da bi hodil samo zato v trgovino, da bi tam prdel…

Res si omejena in kaj pa, če bi ti doma ostala, da te takšne stvari ne bi zmotile? Hmmm…..prdec se razkadi….prepih v glavi pa ti ostane……
[/quote]

Ja, res je.

Za avtorico teme pa samo tole; glede na tvoje kompliciranje glede vonjav, bi ti privoščil da bi par mesecev praznila kemične WCje za svojimi bližnjimi – zaradi kakršnegakoli razloga že.
Ja – sranje in prdenje ne dišita lepo – a to je življenje. Ni vedno lepo in poštirkano, še manj dišeče in popeglano.

In včasih se zgodi v trgovini, včasih v službi ali pa v vrsti pred bančnim okencem; Včasih jih moram vohati… pa kaj potem. Ne pravim da je posebej prijetno – ni pa vredno teme, kaj šele razprave.
Imaš pa vedno izbiro – lahko ostaneš doma in vohaš vijolice z vrta.

Se je zgodilo tudi meni. Pa vedno tiščim. Ampak se zgodi, čeprav ni prijetno, se strinjam. Nadležno je.

Kot otroci smo vedno rekli:

Kdo ga zvoha, tisti ga spoha.

Pridi v moj kraj kjer je 5000 ljudi in mi pokaži eno previjalnico. Spar, Mercator, Tuš je ni. Edin WC je na bencinski, kjer pa še nisem bila in ne morem trdit ali je previjalnico. Se pravi, da dokler 5 km ne pridem domov nimam možnosti za previjanje.

In zakaj nekateri starši hodimo z otroki v trgovino? Kje pa naj pustim dojenčka, če nimam varstva, partner pa je v službi? Verjemi mi, da ni to moja najljubša izbira, da jo vozim s seboj v trgovino.

Ko se samo spomnem med nosečnostjo…priletim v gostilno (kjer piše, da je wc samo za goste,) in prosim, če grem lahko na WC. Bi tudi plačala, samo da se olajšam.
[/quote]
Jaz v angleščini vprašam, kje imajo WC, če že nimam časa, volje ali namena, da bi šla na kavo… Doslej še nisem doživela zavrnitve.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Mene pa manj moti , če ga kdo “spoha” v trgovini, kot pa da zavoham kakšen vsiljiv dominanten ženski ali moški parfum. Mi gre prej na bruhanje s posiljevanjem s premočnim vonjem parfuma, kot kakšnega “žveplenca” iz riti…..

Zadnjič ena gospa v Hoferju – zasmradila celo trgovino s svojim parfumom – dobesedno. Pa ji je ena ženska pri kotičku sadje zelenjava rekla: “Gospa oprostite, vi imate pa tako močen parfum!”….. Pa je rekla naparfumirana ženska: ” A res, jaz sebe nič ne voham!”, Pa ji je una nazaj rekla: “Brez skrbi, mi vas pa preveč vohamo!” 🙂

da. Obnavlja celice.

https://tracker_adria.contentexchange.me/in/DBAXh4Phhg6Dnnanv/ZPaz24xg2MhQEtL3F?cb1539524773548

Če ji je parfum poškodoval nosne senzorje. In Avtor te teme. Kaj pa tisti, ki imajo stomo?

New Report

Close