Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sram ga je zaradi moje službe

Sram ga je zaradi moje službe

Mene pa zanima od kdaj občine prirejajo službene zabave za partnerke, ljubice, … delavcev?

 

Laž bo prišla ven na laži pa ne moreta graditi . Opravljaš delo , ki ga marsikdo ne bi vsaka čast sama sebe pa ne dajaj v nič . Tvoje delo je verjetno enako ovrednoteno kot nekdo z 3 letno poklicno šolo . Losaj se idiota normalnih moških , ki te ne bodo silili v laž je dovolj . Poznam primer , ko se je ženska lagala , da je novi partner iz tujine policist v bistvu je bil branjevec na tržnici je prodajal zelenjavo . Pa kaj zato denar si je služil na pošten način  v bistvu se je pa zelo hitro izvedelo pa je Nemčija dlje vstran  Slovenija pa je mala .

Odgovor na objavo uporabnika
Mačkarica, 20.05.2024 ob 22:12

Ljubi bog, punca, kje imaš samospoštovanje?  Kako lahko to dovoliš? En sluzav tip ti bo diktiral, kaj lahko o sebi poveš in lagal o tvojem poklicu! Ma v rit ga brcni in se ga znebi. Kot so ti že napisali: bodi ponosna na delo, ki ga opravljaš in to z veseljem! Če bi bilo več takih, bi ljudje, ki imajo svojca v domu, odhajali z obiska pomirjeni. Še enkrat: znebi se te bedne kreature, preden te psihično uniči. Bolje noben kot tak idiot.

Točno tako. Občinarji so eni navadni paraziti.

Odgovor na objavo uporabnika
Zdravka779, 21.05.2024 ob 17:36

On fax, ti streznica ? Le o čem se sploh lahko pogovarja s tabo. Par jih poznam, pa so milo rečeno zelo tumpaste. Sploh ne vem, na kaj si ga ujela.

Zakaj se sploh še druži s teboj, če mu je toliko pod častjo tvoje delovno mesto? Zato, ker ve, da bi ga vsaka druga pljunila v samovšečni fris in brcnila v debelo rit ter šla naprej.

Prav ima. Gnusi se mu tvoja Služba. Ti bi čustva morala dajati svojim otrokom, staršem in možu ne pa tretjemu upokojencu ki je slučajno šel v penzion in bil nek komunistični funkcionar sedaj pa srfa na beneficijah ves presran. Ti komunajzarji so na koncu vsi isti, hočejo TRADICIONALNI red in oskrbo. Mislijo da jim pripada to.

CIVILIZACIJSKO je to narobe, star desc mora imet ponos, ko ne more več, iti v gozd ali na morje in umret POMIRJEN z sabo in svetom. Ne pa da obremenjuje mlade generacije.

Tvoj moški ima prav ampak se je malo zataknil, moral bi ti dajati ZGLED in te vodit v lepše življenje. Kaj ti misliš? Ko boš stara baba,  je to življenje? Plenice in obroki starčkom?

Zamenjaj partnerja.  Meni je v šoli šlo. Imela sem dobro službo, tako za z diplomo. Sem jo izgubila in delam isto Oz podobo, ko ti. Moj partner se me tudi sramuje, živiva skupaj. Gle, ne boš dobila druge službe. Tebe celo ne mara, tako pač je a si priznaš ali ne. Ne bo bolje. Pekel na zemlji, ti rečem.

O moj bog! A si zmesana? Takoj zapusti partnerja! Takega bedaka si me zasluzis.

Tvoje delo je cisto super, delas, zasluzis in se pomagas. Ce je clovek intelektualno pameten NIKOLI ne bo pomislil da je to delo slabo.
Delaj na samozavesti. To ni zdravo da ti sprejemas cloveka ki tako misli in se tako obnasa in skriva.

Jaz bi na zabavi na glas povedala kaj delam ga “osramotila” in sla.

Poskrbite, da boste sluzbo obdrzali, partnerja pa ni nujno treba, je ocutno kar snob. Mislim, da si zasluzite vec kot njega…

Mislila sem, da je služba only faks ali kaj podobnega, zaradi česa bi lahko bilo človeka sram

Prvo se dobro pozanimaj,kaj sploh dela strežnica.Ker strežnica ne briše riti to je delo negovalke

Delaš častno delo.

Ne vem pa kaj delaš ob človeku ki te ne spoštuje in gre celo tako daleč da laže.

Začni se spoštovat in zaključi vezo s takim idiotom. Če bosta imela kdaj skupne otroke, te tudi otroci ne bodo spoštovali.

Je vredno da si zaradi idiota uničiš življenje?

Odgovor na objavo uporabnika
Cilka, 20.05.2024 ob 20:55

Mojemu partnerju ni všeč moje delo. Dolgo tega nisem opazila ali pa tega nisem tako jemala, kaj pa vem, zdaj me pa vedno bolj moti in se sprašujem, kaj še bo. Ne sramuje se mene cele, ampak tega, kje delam. Sem namreč strežnica v domu starejših. To res ni pomembno delo, ni pa lahko ne fizično ne psihično. Tu sem pristala, ker mi v šoli ni šlo, drugje nisem nič dobila in najprej nisem bila vesela, potem so se mi pa ti starejši priljubili, eni so zelo luštni, drugi manj ali pa so celo zoprni, imam pa vsaj službo in reden dohodek. Moj partner ima narejen faks in dela na občini. Na njegovi službeni zabavi recimo nisem smela povedati, kje delam, on sodelavcem pravi, da sem psihologinja. Tudi njegovi sorodniki ne vejo za mojo službo. Pravi, da noče, da bi kdorkoli vedel, da drugim ljudem riti brišem. Da naj si poiščem drugo službo, šele potem se bova vselila skupaj. Zdaj živiva 80 kilometrov narazen, zato je tako skrivanje še mogoče. S svojo izobrazbo težko iščem službo, v tej mi pa na koncu koncev ni hudo. Partnerja bi pa tudi rada obdržala.

 

Če mu je teta zrihtala službo na občini, naj pa se tebi!

Eni smo pa hvaležni strežnicam. Glavo gor, ponosno, pomagate ljudem.  Hvala@

Odličen razlog, da bo kmalu bivši. Zdaj je tvoja služba izgovor, kmalu bo našel kaj drugega. Ni zainteresiran zate in te ne sprejema takšno kot si. Najdi boljšega.

S kom živiš? s tujcem, glupača. valda da ga je sram če nič ni iz tebe

To ni častno delo, če bi lahko bi menjala saj je sama priznala. To so neki larifari tolažbe. Koji k sanja kot majhen da bo brisal riti.

Še enkrat. Gnusiš se mu ker mečeš čustva senilnim slepim ulicam, doma pa pametuješ na kontracepciji “da ni pravi čas”  “da boš še malo pocakala” itd.

Zamenjaj čimprej svoj posel ali pa pojdi vsaj v Australijo/ZDA to počet da boš imela 50eur na uro.

Zamenjaj dedca. Ker te bo tam gor uničil. Vse dobro. In kaj ta tvoj počne, razen narobe pritiska 😆 Reč še, da seks izostaja 😆😆🙃🙃🙃🙃🙃😆😆😆😆😆☺️☺️☺️☺️☺️

Poklon tvojemu delu. Partner naj ti najde boljšo službo ali pa utihne.

Zakaj bi ji partner moral karkoli iskat? On ji je dal REALITY CHECK, lahko se mu samo zahvali in čimprej nekaj naredi is sebe.

Čeprav je malo zamutil z lažmi ampak še enkrat vas vprašam.

Kdo sanja pri 7 letih da bo skrbel za STARCE za 1100eur neto na mesec?? Nehajte mi srat z to romantiko.

Odgovor na objavo uporabnika
Lunlun, 20.05.2024 ob 21:18

Naj ga je sram, pa ne zaradi tvoje službe, ampak ker je egoistični snob.

Ni ga razloga, da bi ostala s takim, on te nima rad, žal …

 

Se popolnoma strinjam. Vsako delo je častno, sploh tako, kot je tvoje, ki je veliko bolj pomembno kot prekladanje papirjev na občini, kjer vemo, da nihče bog ve kaj ne dela. Popoln egoist, tale tvoj tip, teci stran od njega, dokler je še čas! Ni te vreden!!!

Super si, z njim pa žal nimaš prihodnosti, taki ki preveč dajo na mnenje drgih in so pripravljeni celo lagat, niso kaj prida. Ničesar te ne rabi bit sram, edinole takega partnerja.

100 krat raje imam strežnico v domu starejših, kot direktorico podjetja, kateri je na prvem mestu kariera,… Jaz pa take nebi maral! Če bi imel žensko, bi hotel da opravlja delo, ki žensko dela ženstveno ne pa moškinjo in zaj… babo. Med te ženske poklice štejem medicinske sestre, učiteljice, tudi strežnice v domu starejših,..

 

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Če dela partner na občini, je 100% dobil službo preko vez. Naj še tebi zrihta tam kako službico..vsi administratorji za šalterom imajo na občini nižjo poklicno šolo..ni to neki presežek..tak da bi ti lahko kaj zrihtal, če so ga take lape!

New Report

Close