Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sram me je, ampak zavidam puncam, ki jim ni problem najti moškega

Sram me je, ampak zavidam puncam, ki jim ni problem najti moškega

Meni to ne uspe. Sem v zgodnjih tridesetih, po nekajletni zvezi spet samska, dobivam komplimente samih FF, ki jih zanima moje telo, moja svežina, ne vem, kaj; kakšen pohvali moje oči, obraz, nasmeh, že mislim, da je prijeten, potem se pa zabulji malo nižje od vratu in pokvari ves vtis.

Kje punce najdete moške, ki vas spoštujejo in ne gledajo samo kot meso?

 

Nimaš kaj zavidat. One so samo  spregledale pogled nižje.

Odgovor na objavo uporabnika
N N, 21.08.2022 ob 14:23

Meni to ne uspe. Sem v zgodnjih tridesetih, po nekajletni zvezi spet samska, dobivam komplimente samih FF, ki jih zanima moje telo, moja svežina, ne vem, kaj; kakšen pohvali moje oči, obraz, nasmeh, že mislim, da je prijeten, potem se pa zabulji malo nižje od vratu in pokvari ves vtis.

Kje punce najdete moške, ki vas spoštujejo in ne gledajo samo kot meso?

 

A ti povem zakaj sem jaz samska? Ker mi je bilo prelahko dobiti tipa.
10 let je že tega, je tip mislil, kolk sem stara  in ne vem kaj še vse… je prišel na  zmenek kot klošar, pol pa ravno da ni vame zlezel, ampak itak mi ni bil všeč, ali pa je prvi vtis tolk zajeball, sej še sedaj ne vem…
Zadnji tip nekaj let nazaj, sebičen, tolk sebičen, da nočem tipov videt več od tedaj, pa sej jih tudi prej nisem…. Sem ga tudi odslovila.

Sedaj delam le na sebi.

Težko boš našla takega oz. ga potem popredalčajo v drugo vrsto, ki pa ni muška. Moški je lovec in zato si mora ogledati plen. Vsaj tako pravijo.

Šalo na stran. Te moške, ki ti iščeš so verjetno bolj zadržani tudi ne skočijo sami v tebe, kot ti praviš kot v meso. Boš morala ti priti bližje. Drugače pa pohvale imaš lepe oči so tudi bolj plehke, ker oči imamo pa res vsi lepe, če že drugega ne.

Zame je lepota določene osebe odraz njenega obnašanja, sprejemanje drugih s nasmehom, da skrbi za nek osnovni videz, se zna smejati, je prijetna, poštena do drugih bla bla itd. V bistvu lahko dodate kar koli. Na prvem zmenku ne moreš spoštovati določene osebe saj je niti ne poznaš. Za ta namen imamo pa bonton kako se obnašati. In če spoštuješ bonton ne more iti veliko narobe. Spoštovanje si je treba prislužiti skozi čas.

Bo pač treba delati malo na osebnosti, ne? Če nočeš, da te imajo zgolj za fuk..

Babe nikoli niste krive za nič. 🙄

Odgovor na objavo uporabnika
Pajek, 21.08.2022 ob 14:32

Nimaš kaj zavidat. One so samo  spregledale pogled nižje.

🙂

Jaz sem tudi samska, ker mi je prelahko dobiti moškega. Pa nisem lahke sorte, da bi jih tako privlačila, tudi nikoli nimam svojih atributov na izvoli, da bi buljili v moje oči pod vratom. Dobim lahko with a blink of an eye tako nekoga na položaju, premožneža, kot navadnega državljana, ki se bodisi hvali s svojim takšnim in drugačnim premoženjem, ali pa da nima nič, ali pa se sploh ne hvali, ali pa je na začetku normalen, potem pa pade dol maska, ko misli, da me bo že položil :). Dobim jih lahko iz vseh spektrov, velikosti, profilov, in debelinami denarnice. Ampak jih nočem. Zakaj? Ker mi je prelahko jih dobiti, vedno je bilo tako,s em tega navajena od mladosti – ker tisto, kar se mi dobesedno meče pod noge, mene ne zanima, ker so prelahek plen. Ker mi tisto, kar se mi tako ponuja, nikoli ni bilo zanimivo za intimno, skupno sobivajočo  vezo. Mene moški mora osvojiti, pa ne tako da se pustim fehtat in prosit – samo znati me mora kavalirsko, ne vulgarno osvojiti.  Kavalirskih moških je pa izjmeno malo – pa s tem ne mislim, da me mora vozit na večerje in pijače -kos mi mora biti intelektualno, verbalno, humorno in seksualno.

Ker tudi sama nisem ne vulgarna, niti primitvna, še manj pa nerazgledana ali neizkušena v rokovanju z moškimi.  Zato sem trenutno samska in mi tako tudi prija. Za kak dober seks, če im paše se zmenim tudi drugale – ampak s tujci, ne Slovenci  in predstavniki nacij bivše Juge, imam kar nekaj prijateljev izpred 10+ let,  raztepeni po Evropi in Tujini, smo v stikih in ja, če nanese pot ali posel – smo večinoma iz iste branže, se dobimo, se strastno poseksaš, če in ko ti zapaše, brez obveznosti in koristi in to je to. Mi tako ustreza – drugega ne rabim trenutno.  Ko bo čas in ko mi bo pot prekrižal tisti, ki me bo osvojil tako, da si bom rekla, ta me je pa vreden za kaj več, ker mu tudi jaz bom nudila vse in še več, potem. Pa če bo to čez 5 ali 10 let, pa trakrat. Meni se ne mudi nikamor in za nič. Do takrat pa mislim uživati po “My way”.

Imaš lepo dušo menda 🤣, zato boš že našla kerga.

se je men tudi zdelo da je šarki… 🙂

Fehtarja dobiš takoj, moškega pa težko, tudi če si prva liga.

So se limali name kreteni v mlajših letih,bolj se urejaš in zase skrbiš,slabše je. Sem se nehala obremenjevat, imam par kg več in imam partnerja. Moške sicer moti vsak kg viška, ampak ne bi se spoznala,če ne bi bilo tako,lažje sem cenzuro naredila.

Odgovor na objavo uporabnika
Kickass, 21.08.2022 ob 22:27

So se limali name kreteni v mlajših letih,bolj se urejaš in zase skrbiš,slabše je. Sem se nehala obremenjevat, imam par kg več in imam partnerja. Moške sicer moti vsak kg viška, ampak ne bi se spoznala,če ne bi bilo tako,lažje sem cenzuro naredila.

Ah, ni treba zdaj posploševat. Več kot polovica mojih bivših punc je imela kaj viška, pa ni bilo nič narobe. Tudi razšel se nisem z nobeno zaradi kil.

Nisi ti glih neka nedolžna punčka,  če sama seb praviš meso.. Iz tega se da slutiti da pričakuješ razjarjenega bika na sebi..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay363, 21.08.2022 ob 22:46

Nisi ti glih neka nedolžna punčka,  če sama seb praviš meso.. Iz tega se da slutiti da pričakuješ razjarjenega bika na sebi..

Je bilo za pričakovat, da se bo neumen fu.kfehtar slej ko prej oglasil. Kako moraš bit zabit, da ti ne potegne, da na tak način ne boš nikoli prišel do ženske, pa še kar vztrajaš v istem vzorcu?

Odgovor na objavo uporabnika
glupost je neuništiva, 21.08.2022 ob 23:45

Je bilo za pričakovat, da se bo neumen fu.kfehtar slej ko prej oglasil. Kako moraš bit zabit, da ti ne potegne, da na tak način ne boš nikoli prišel do ženske, pa še kar vztrajaš v istem vzorcu?

hehe, stalker trolast.., maš prav, maš prav, na tak način pa res nikoli,  mogoče bom prišel pa do kretena srednjega spola kot si ti, da ti na čisto preprost način razložim magijo življenja in žensk, heh… Sej veš kako zgleda ženska….., ritka, joški, dolgi lasje.

Drugače povedano, prepotentne ste do ibera. Prilagodljivemu Slovencu preostane zgolj eno. Na popolni ignore vas mora dati. In se čim prej spokati iz države. Za vedno. To je recept za lepo življenje. Ne pa ne vem kaka služba, stanovanje, … in ukvarjanje s prepotentnimi Slovenkami.

Išči prijatelje ne pa tipa. Udeležuj se zadev, ki ti nekaj pomenijo, tako se spozna nekoga, ki je na tvoji vibri. Če greš pa direkt v lov na tipa, bodo pa seveda padali na seksualno privlačnost, kaj pa misliš. Boš rekla, da si ti tipa ne ogledaš, če ti je vizuelno zanimiv? Sori, ampak punce ste tudi totalno nezrele. Rade bi tipa dobesedno na horuk, a hkrati hočete, da on ‘vidi vašo dušo’. Za videnje ‘duše’ potrebuješ prijateljevanje in nek skupen interes ter precej druženja. Tako kot se parčkate danes, seveda vse bazira na seksu, na čem pa naj? Ampak same počnete isto, mudi se vam v odnos, hočete tipa – na hitro pa se to zgodi samo in edino preko spolne privlačnosti na prvo žogo. Tako da imaš dve možnosti – ali nehaš špilat princesko in daš nekomu, ki te osvaja, možnost da se spoznata, ali pa išči skupne interese, kjer boš nekoga spoznala preko prijateljevanja. Špilat princezo, ki noče biti ‘spolni objekt’, a hkrati hoče fanta dobesedno takoj tu in zdaj, je pa smešno. Seveda si spolni objekt, tudi on je tebi spolni objekt. Če se pač parčkate na horuk, boste delovali preko hormonov. Lahko pa vseeno iz tega nekaj narediš in fanta spoznaš na druge načine. To je ena pot, druga pa je, da popolnoma opustiš ‘iskanje tipa’ in se osredotočiš na lastno rast in interese – tam boš fanta spoznala preko tega. Prva pot je krajša, kar bi punce sicer rade, ker pač nočete biti same in hlepite po tipu, a če se greste na horuk, morate sprejeti igro hormonov. Druga pot je daljša, trajalo bo dlje, da pride ustrezni, boste pa tu lažje dale ‘dušo na ogled’.

Odgovor na objavo uporabnika
moraš dozoret, 22.08.2022 ob 08:34

Išči prijatelje ne pa tipa. Udeležuj se zadev, ki ti nekaj pomenijo, tako se spozna nekoga, ki je na tvoji vibri. Če greš pa direkt v lov na tipa, bodo pa seveda padali na seksualno privlačnost, kaj pa misliš. Boš rekla, da si ti tipa ne ogledaš, če ti je vizuelno zanimiv? Sori, ampak punce ste tudi totalno nezrele. Rade bi tipa dobesedno na horuk, a hkrati hočete, da on ‘vidi vašo dušo’. Za videnje ‘duše’ potrebuješ prijateljevanje in nek skupen interes ter precej druženja. Tako kot se parčkate danes, seveda vse bazira na seksu, na čem pa naj? Ampak same počnete isto, mudi se vam v odnos, hočete tipa – na hitro pa se to zgodi samo in edino preko spolne privlačnosti na prvo žogo. Tako da imaš dve možnosti – ali nehaš špilat princesko in daš nekomu, ki te osvaja, možnost da se spoznata, ali pa išči skupne interese, kjer boš nekoga spoznala preko prijateljevanja. Špilat princezo, ki noče biti ‘spolni objekt’, a hkrati hoče fanta dobesedno takoj tu in zdaj, je pa smešno. Seveda si spolni objekt, tudi on je tebi spolni objekt. Če se pač parčkate na horuk, boste delovali preko hormonov. Lahko pa vseeno iz tega nekaj narediš in fanta spoznaš na druge načine. To je ena pot, druga pa je, da popolnoma opustiš ‘iskanje tipa’ in se osredotočiš na lastno rast in interese – tam boš fanta spoznala preko tega. Prva pot je krajša, kar bi punce sicer rade, ker pač nočete biti same in hlepite po tipu, a če se greste na horuk, morate sprejeti igro hormonov. Druga pot je daljša, trajalo bo dlje, da pride ustrezni, boste pa tu lažje dale ‘dušo na ogled’.

Zelo dobro povedano – in drži. Tudi z moškega vidika.

Nič naj ti ne bo hudo, moških je povsod dovolj, težje je najti in obdržati dobrega partnerja. Večinoma danes vse gre za seks in denar, če se tu ne vidiš, potem nimaš kaj komu zavidati, kvečjemu tebi lahko katera zavida. Ne hiti, ne išči in ne žalosti se. Delaj naprej svoje običajne stvari in bo življenje naneslo kar bo. Ne zapletaj pa se v čudne atmosfere za kokakolo in goli seks zaradi osamljenosti. Mislim, da so tudi ostali dovolj napisali.

Ženske samo lapajo, kako jim ni problem dobiti moškega, v resnici imajo pa veliko težavo ravno zaradi tega, ker so tako izbirčne. Lahko komot dobijo fu.kfehtarja, ampak samo teoretično lahko, ker tudi pri ff komplicirajo tako, da na koncu ostanejo na suhem. Moški veliko lažje dobimo žensko, ker nismo taki komplikatorji. Pač se sprijaznimo s tem, da nobena ni brez napak in to vzamemo v zakup, ko gremo v vezo.

Kadar gremo v fu,kfehtarijo, smo itak tako naliti, da nam je skoraj vsaka dobra, potem se pa hitro kaj zgodi.

Meni je pa lepse ce zna moski pocasu osvajati in dvoriti. Ker danes je to se redkost, vse gre nekak nahitro iz danes na jutri.

:))

…ali pa akceptirale. Jasno, da mu ne bodo všeč sam oči, pa lasje, pa nosek..ampak še kaj drugega.  Razen, če bosta sam pr’jatla 😉

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 22.08.2022 ob 10:26

:))

…ali pa akceptirale. Jasno, da mu ne bodo všeč sam oči, pa lasje, pa nosek..ampak še kaj drugega.  Razen, če bosta sam pr’jatla 😉

Citirala sem @pajek

 

Odgovor na objavo uporabnika
Polna luna417, 22.08.2022 ob 10:16

Meni je pa lepse ce zna moski pocasu osvajati in dvoriti. Ker danes je to se redkost, vse gre nekak nahitro iz danes na jutri.

Vprašanje, kaj komu pomeni hitro ali počasi. Se zgodi, da s katero po zabavi že prvo noč pristaneš v postelji, pa je nič ne smatraš za ku.rbo ali kaj takega, kar je običajno žensko klišejsko razmišljanje. jaz sem bil več let v vezi z rjavoočko, s katero sva se že prvi dan oziroma noč “ponucala”. Šla sva kasneje narazen, ampak ohranila prijateljski stik. Sem pa tudi nekaj tednov hodil s kakšno na zmenke, pa nisem prišel niti do poljuba. Samo neko mečkanje, cincanje, potem se pa normalno ohladiš in opustiš vse skupaj, če ni nobenega pravega odziva.

Odgovor na objavo uporabnika
keri so bolj kvalitetni, 21.08.2022 ob 14:47

A ti povem zakaj sem jaz samska? Ker mi je bilo prelahko dobiti tipa.
10 let je že tega, je tip mislil, kolk sem stara  in ne vem kaj še vse… je prišel na  zmenek kot klošar, pol pa ravno da ni vame zlezel, ampak itak mi ni bil všeč, ali pa je prvi vtis tolk zajeball, sej še sedaj ne vem…
Zadnji tip nekaj let nazaj, sebičen, tolk sebičen, da nočem tipov videt več od tedaj, pa sej jih tudi prej nisem…. Sem ga tudi odslovila.

Sedaj delam le na sebi.

da delaš na  sebi, da imaš vibrator oz eotične pripomočke in jih vtikaš vase.

meni se smiliš, jaz to razumem kot ene vrsto travmo. splnost je lepa. in ti si to zavrgla zaradi enega, ki te je prizadel. žalostno zate, da tvoja vagina ne bo več čutila pravega mesa med nogami. poljubom po joškicah in ščegetavčku do neskončnih orgazmov.

New Report

Close