Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sram me je mojega precednika

Sram me je mojega precednika

Sedaj se vidi moč Janše in njegove vlade.Takoj poskrbi za državljane,takoj dobi potrebni materijal,ima prijatelje po drugih državah,…Več bi pričakoval od predsednika.Predsednik bi moral take zadeve uredit in sklepat prijateljstva.

Upam,da bo Janša predsednik

No levaki imajo prijatelje v libiji siriji afganistanu…vsaj fajonka in un jazbec brglez…od tam dobimo brezplacno…begunce…v neomejenih kolicinah

Miška to mi deli !
[/quote]
Boš uslišan.
Želiš takoj al prec?

ne daj se precejati ☺
btw: predsednik države ni izvršna funkcija ampak predstavlja državo na političnem parketu.
Karkoli bi bleknil v teh razmerah bi bil spljuvan: ali, da je janšist ali pa, da ruši državo.
Te časi / razmere so take, da je najbolje, da je tiho in šepetaje podpira ukrepe vlade, če so smiselni, v dobro države in ljudi in … znosni.


Palamudis v tri krasne…ti si proti pa ne ves zakaj…samo da si proti…pahor nima nobenega razloga da bi se janse suniral.
.novega mandata ne bo…ima pa pahor nekaj kar obicni levicar ne premore…pa ne mislim pameti…clovek se zaveda da je predsenik vseh slovencev in nikogar ne izkljucuje in je vedno pripravljen na dialog..na pa vi kenjari…nic ne stekate…sam da ste proti…in se to ti bom povedal ker ne stekas…vsaka vlada mora ravnati tako kot da ima mandat od vseh ljudi…to pa je nekaj kar levaki ne boste nikoli osvojili…za vas je zmaga….pa ceprav ste v resnuci fafnali ze na dveh zsporednih volitvah vojni plen in se ko ljudozerci grizete za oblast….primitivci ki niste sposobni preseci omejenega ega
[/quote]

kot prvo, nism noben levičar. Proti jajatu sem zato, ker ga gledam že 30 let in ga praktično od začetak vidim kot nevarnega človeka, pač kot človeka konflikta in vojne, spomnim se tiste nesrečne vojne, ko je bil on big bos in bi naredil takrat lahko orng masaker, če bi bilo po njegovo, komaj je čakal rušilno pizzdarjo in se igral z usodo ljudi…, zelo dobro poznam ljudi, ki volijo stranko S(D)S in nimam niti ene dobre besede za povedat o njih, preprosto, ker imam slabe izkušnje z njimi. Kar ne pomeni, da jst sebe dvigujem nad njih in, da jih sovražim amapk preprosto vem kaj lahko pričakujem od teh ljudi in to ni nič dobrega.., preprosto filing je tak, da takrat, ko je na vladi S(D)S se ne počutim svobodnega, ker imam občutek, da živim v diktaturi. Dokazov je dost, najležje jih v današnjem času vidiš glih v komentarjih pripadnikov S(D)S stranke. Propaganda S(D)S stranke in nore24tv je naci propaganda, zato tud dajem D v oklepaj. Torej ima ta stranka z njihovim liderjem res dosti pogojov, da so mi zoprni.., seveda so njim tud taki tipi kot sem jst zoprni, to je men jasno…

Pahor, hehe…, zakaj bi moral bit predsednik že tiho, če njegov kolega naziva vlado politično truplo…, odgovor je, edin zato, ker se je spajdašil s tem, ki tako naziva vlado…, predsednik naj bi miril strasti mar ne in tu pa tam dal svoje mnenje o štali, ki jo jaja dela vsa leta na politični sceni, on mu pa samo kima…, kima mu pa zato, ker so ga glih S(D)S ovci rešili, da je šarca premagal za par procentov, se mi ne da zdej iskat za koliko…, ti si levake kar se mene tiče lahko v rit porineš, ko jst individualno brez sekt ocenim človeka, da je zloben je to tako pa nič drugač, da o prodanih dušah sploh ne tapkam po tipkovnicah…, to so ljudje brez duše, zato pa so prodane…. Evo, zdej vidiš, če si to prebral zakaj sem proti in nič ne palamudim, jst imam argumente zakaj ne prenašam teh ljudi…, zloba, agresivnost, žlehnoba in prodane duše…, korona virus je v tej temi drugorazredna tema, jebi ga.., mesija nas bo rešel, pol pa nastopi diktatura S(D)S stranke, hehe…, ti nimaš blage veze o demokraciji… Đule Zezar…, starih đomb kot sm jst ne more noben v politiki nategnt, ker imam karakter ljudi v malem prstu.

[img]http://shrani.si/f/2s/oN/4xHQRnTx/izsek.png[/img]

Daj popay kaj novega povej,predvsem pa ne laži in ne olepšuj !

dej ti driska brezvezna, skenslej se mi s qurca, te koraona virus jebe v glavo…, če se vaša odvratna zgaga od človeka že 30 let ponavlja s strici iz ozadja, se jst komot najmanj 1 leto ponavljam kot stara plošča, tako ti je to brezlični papak…

dej ti driska brezvezna, skenslej se mi s qurca, te koraona virus jebe v glavo…, če se vaša odvratna zgaga od človeka že 30 let ponavlja s strici iz ozadja, se jst komot najmanj 1 leto ponavljam kot stara plošča, tako ti je to brezlični papak…
[/quote]

Uf, zdaj bo začel cviliti, da kako grdo se pa izražaš. Saj veš, da so cvetke pomladne. Samo oni lahko drugim vse po spisku…

Uf, zdaj bo začel cviliti, da kako grdo se pa izražaš. Saj veš, da so cvetke pomladne. Samo oni lahko drugim vse po spisku…
[/quote]

Neverjetni so, prave hijene polne uši v tropu. Oni kar določijo, kdo si pa kam spadaš, če ne pihas v isto frulico kot oni in se ne klanjas njihovemu idolu, pač ovce, ki blejajo po diktatu, pa še žleht po vrhu, jebet ga.., ko črto potegneš, so totalno brezvezni na koncu..

Mene vse to sploh ne preseneča,sicer sem normalni mali “SLOVENEC”,ki živi že 30 let v tujini,vendar sem Slovenec,a mi ni vseeno za deželo,kjer sem se rodil,a bi rad tu tudi umrl !!! Največ me jezi to,da je cela Slovenija v totalni “RITI”,zaradi politikov (ala Pahor, Janša, ki jih že gledamo 30 let), ki so težki amaterji,a delajo vsi samo za sebe,a ne za narod,kot bi morali in imajo obrnjene roke k sebi. Narod pa se nič ne nauči od tega, že zdavnaj bi morali iti na smetišče zgodovine. Moram priznati,da življenje v Jugoslaviji,ali pa danes,se ne da sploh primerjati,ko smo v Jugoslaviji živeli Slovenci kot “MALI -BOGOVI”,a danes,bi se morali vsi politiki skriti 2m,pod zemljo,ker so vse uničili,a imamo trdo DIKTATURO,namesto “DEMOKRACIJE”,o kateri pojejo ptički na “drotih”.


Komaj čakam ,da se spoka!
Že dolgo ni moj predsednik. Ni vreden tega!

Neverjetni so, prave hijene polne uši v tropu. Oni kar določijo, kdo si pa kam spadaš, če ne pihas v isto frulico kot oni in se ne klanjas njihovemu idolu, pač ovce, ki blejajo po diktatu, pa še žleht po vrhu, jebet ga.., ko črto potegneš, so totalno brezvezni na koncu..
[/quote]

DA.

New Report

Close