Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sramne ustnice

sramne ustnice

he he he he… dobro, da se nisi slekla, morda bi ti bile ostale nevoščljive

:-))))

nič posebnega… četudi bi imela male, se zaradi tega ne bi bilo za sekirat…

… ampak če so velike, je pa naravnost FANTASTIČNO

thja, če nisi bila pobrita, bi res čudno zgledalo :-))))

-mm, kakšne pa ima tvoja velike ali majhne?

eh… ljudje smo pač različni,

ampak to je stvar, ki po mojem ne bi smela ravno vplivat na srečnost zveze…

res pa je, da je meni mednožje precej bolj privlačno, če so msu fejst vidne (sicer je skor mal dolgcajt (:-P) )

srednje… so vidne in sem čisto zadovoljen zaradi tega…

kot sem napisal, raje večje, kot manjše….

sicer pa pokaži, pa bom lahko presodil (:-P)

Zezam, zezam :-)))))

Ampak ali ne izgleda malo grozno,če si jo ženska z velikimi mallimi u. čist pobrije? Na črtico že, ampak čist, to pa paše samo onimi z malimi s.u.

a hodiš v savno potem ali tudi tja ne?
preveč se obremenjuješ!

uf … napaka… pri onih z malimi msu je rahlo dolgcajt, če so na golo pobrite, je morda boljše kaka črtica…

… pri velikih msu je to naravnost FANTASTIČNO, … in verjemi, da nme pretiravam…

Jaz bi bil na tvojem mestu fuuul ponosen.

mogoče pa v savno sploh ne hodi, ne glede na velikost msu, ampak ker ji ne paše!?

Tudi jaz Ursa, ne glede ali se brijes ali ne…

Urša, kako bi šele zažigala, če bi si jo čist pobrila!

uf, ne vprašaj

Urša, očitno se nimaš za kej več sekirat :))
mislm sej žensko spolovilo se pa mora tudi od daleč mal razlikovat od punčkastega (razen dlak, ki jih ne maramo:). Jaz imam tudi ‘tamale’ mal večje pa nisem še pomislila da bi se sekirala in še vsazga sem navdušila :))
kar se pa tiče nudo plaže…. a veš kolk fuuuul še ostalih velik bolj neokusnih stvari tam vidiš 🙂 pa se noben ne sekira

no, ja… sicer pa velike msu sploh niso neokusna zadeva!

to pa lahko potrdim.
predvsem kake stare pa debele in nadbvse grde pa neprivlačne ali stari tipi ki kao opazujejo nekaj v daljavi v resnici si pa s tistimi mehkimi grdimi curaklji pasejo oči na mladih dekletih.
a tu drugače hodiš v savno tudi ?
kje pa ti je všeč na nudistični?

moje male so tako velike………meni in mojemu všeč in ko jih prisesam na…..

Poljub je kralj dotikov

V savno in nudistično plažo ne hodim, ker sem imela vedno kompleks in ker sem mislila, da bom tam edina s tem problemom.Čeprav v sexu zelo uživam,se nikoli ne morem čist sprostit,ker nisem prepričana , če so fantu všeč.Upam, da se bom znebila tega kompleksa.

uf, kar groza me je, da ima ena ženska, ki je tako obdarjena, zaradi tega kompleks :-(((

Saj pravim, da se ga bom poskušala znebit.Ne razmišljajo vsi moški tako kot ti -mm. Zanima me, če je imela katera enak komleks in kako se ga je znebila?

Ti kar glavo pokonc in pojdi v savno in na FKK – na tvoje in veselje prisotnih. Oh, ko bi bil jaz poleg, da bi jo videl! (Muco mislim)

ne paše mi bit v savni, na nudo plaži sem bila pa samo parkrat, ker mi ni nekak… jst sem rada gola s človekom, s katerim deliva najintimnejše trenutke in to je to.. ko se tako odkriješ, uživaš v lepoti golega telesa in le tako med dvema ima golota zame čar… čist nobene potrebe nimam da svoje telo razkrivam pred drugimi in še manj da jih gledam in se sprehajam med njimi (itak je večina ljudi tam v svoji goloti neokusnih, visečih, sivih….)

No, to ti misliš. Ljudje na FKK in v savni so zaradi užitkov, ne zato, da bi gledali druge, so pa tudi taki, ki pridejo zato, da gledajo, ja. No, če je to njihova želja, pa naj to počno, briga me. Pa tudi veliko je dobrih tam brez tekstila, zato ne vem kje si ti bila. Čista zmota!

Oblubim, da bom šla, saj sem z postavo še kar zadovoljna(nimam celulita…).Glede mojega komleksa pa sem že malo spremenila mnjenje, s pomočjo tega foruma.

Urša, sedaj je bilo pa o njih že toliko govora, da bi jih lahko že pokazala…

Da strokovno ocenimo

New Report

Close