Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sramne ustnice

sramne ustnice

ja ok, ne prideš gledat, vidiš pa vseeno, ne? sej si še sam napisal 🙂
pač jst osebno ne vidim posebnih užitkov na nudo plaži, tako kot ne v savni kjer ne morem dihat :)) sto ljudi sto čudi

Kaj lepega pa tudi rad pogledam. Daj res, pritisni mi jo na ekran, da vidimo to super muco!

moski uzivajo ob pogledu nate, če je tudi vse ostalo na tebi nekaj posebnega kot je toja muca;)ne obremenjuj se s tem ti samo uzivaj in to izzarevaj …

Men se je vedno zdelo kot da mam spodaj nekaj preveč, vse nekaj ven gleda. Z leti sem sem se pa mal sprijaznila, mogoče se bom po tem, ko berem to opevanje, še bolj.

Mene pa zanima, če te kaj nervira, ko maš oblečene res tesne hlače. Mene ful.

Če imam oblečene tesne hlače me nič ne nervira, sam pa imam občutek, da se mi vidijo skoz hlače.

uf… meni se zdi pa ultra seksi :-))))

čudovito :-))

ko bi se le….

ja, kako… poslušaj nas, ki ti pravimo, da si nekaj posebnega…

Mene bi pa fuuul vzburjalo, če bi imela moja velike, da ne rečem ravno gromozanske male smu (pa ne misli, da podje*avam!)

eh, klinc, jaz že pogledam kako dobro mačko (tak bolj diskretno, seveda); seveda pa to ni razlog, da hodim tja

te pa povej, kdaj pa kam…

te bo savna polna :-))))))

ja, v savni je težko dihat, ampak ne zaradi golih teles :-)))

to je to :-))

Jst mam tud mal večje, pa kaj in sem čisto pobrita. Moje mnenje je tako.. ne sekiraj se in uživaj! 🙂

44, še nekaj nisi povedala: kolikšen imaš pa ščegetavček?

fino :-)))

Po moje normalen. Kot grahovo zrno.

Niti malo.

a se zmeniva pa bi šla skupaj v savno?
zelo rad bi te vzel za družbo.

bosta karte špilala pri 90 stopinj :-)))

meni so všeč prav take

točno tako!

Urša, ne sekiraj se, moja ma tud velike, pa še pobrito in zgleda zlo sexy. Letos sem jo prepričal, da sva šla na nudl plažo, nihče se ni oziral za njo.

Lp, Hogar

Bravo!

No, videl in obdelaval sem že večje

eh brezveze. grde so pa konc! moja ma velike tko lepe in polne in lepo zakrijejo ta male, da je pravi užitek se igrati z muco

New Report

Close