Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sramne ustnice

sramne ustnice

sicer je pa nimam rad zaradi muce, tako da se ti čisto nič ne sekiraj, tisti ki te ima rad, mu bo tudi tvoja muca najlepša 😉

ja ja več nas je takšnih, fino mora biti ko ti ga objamejo, ko potegneš ven in zopet nazaj, tvoj partner res ne ve kaj ima

Ufff jaz imam tudi velike in nekaj časa sem bila hudo zakompleksana potem pa sem videla, da jih je vsak moj fant sprejel z odobravanjem, celo navdušenjem in po dolgih letih trpljenja so celo meni ratale všeč in moram reči da ko se pobrijem in so ustince še veliko bolj vidne se počutim seksi in zadovoljna.
Včasih pa ni bilo tako, važno da je sedaj.

Hmmmmm ja no pr men so tud precej velike oz. vecje ..se en problem je pa da je ena mal vecja kt druga..in zdj se sploh obremenjujem zarad tega. 🙁

zakaj se obremenujuješ?
kaj fanta imaš? a ti on teži?

tole j blo pa zanimivo brat ker imam jaz iszti problem!! sem mela dovgo fanta s katerim sva veliko seksala vendar brez oralnega seksa, niti mu nisem dovolila da bi se dotikav z roko kej,vse drugja ja le tam ne, tud zato nisem zelo uživala…še večji problem pa je,da imam sedaj novga fanta s katerim se ne upam sexat prav zarad omenjenega kompleksa!!! ne morem se ssprijaznit,mislim samo na to pa čeprav si sexa želim…potem pa so tu še zelo majhne prsi in to se še stopnjuje!! me je mal potolažlo tole ko sem prebrala samo še usen ne vem kolk velke mate;), mam občutek da so moje večje in bolj grozne:) :(. upam da bo z leti bolš:), sm še dost mlada:)

L P

imaš kakšno sliko od njih da ti povem realno mnenje?
slikaj se z digitalcem.

Ne nimam fanta da bi mi tezil..ampak se obremenjujem ze tko v naprej..kaj si bo mislu tist ki bo zasel tja dol. 😉

Draga novinka nikar se ne sekiraj zaradi tega ker ko boš starejša boš videla da to sploh ni slabo in da so moški nori na to. Jz mam ogromne če ti to kaj pomaga, če se obrijem se samo to vidi in meni je všeč. Res mi dolgo ni bilo a sedaj mi je. Drugače pa moški nikoli ne bulijo in primerjajo z drugimi, to je samo fiks ideja. Jz naprimer imam par luknjic od mazolov okoli in me to moti, nikoli pa se še nihče od moških ni spustil v to pa sem se potem že sama norca delala a njim se to ni zdelo nič takšnega.
Če te ima sekstati seksaj in ne glej svojih sramnih ustnic ker moškim bodo sigurno všeč.
A ne moški??

No jaz imam isto eno vecjo kot drugo. Ko sem bila bolj mlada sem mislila da sem edina na svetu k ima tko in prav bedno mi je bilo. Ampak tko da bi se ful sekirala zaradi tega pa se nisem nikoli. Potolazla sem se ko sem vidla prijateljico ko sva sle na nudo plazo in je ona imela zelo velike. To ima pomojem zelo veliko punc.

Od vseh fantov mi nobeden ni rekel nic na to,sex je bil zmeraj cudovit in tudi zdajsen fant je prav zadovoljen in pravi da so mu vsec,ce so njemu tako noro vsec,ne vem zakaj bi se jaz potem sekirala :))))

he he si pa faca:)
veš kaj čisto po pravici a si za dopisovanje?
rad bi si s tabo dopisoval. mi boš pisala če ti email pustim?

to si ti misliš in se s tem tolažiš.
mozolji=za kozlat

Beri pozorno luknjice so pač ostale o mazoljih pa ni več duha in sluha in ni za skozlat samo par brazgotinic, pa kaj. Eni jih vsak da nosijo in kažejo na obrazu, pa nihče razen primitivcev ne začne bruhat, takih kot si ti.

Drugače pa ti nik ki si si ga izbral prav paše LEJGHACEPCA, si en pravi cepec ja.

No ja dobr da obstajajo forumi da me mal potolazjo glede tega..sm mislila da sm skor edina. 😉

Nisi,nisi, a tud na forumih se najdejo norci, pa kaj hočemo za to.

//zzz// povsod v lajfu se najdejo norci se prav bi blo cist prevec ce bi prcakval da jih na forumih ni. 🙂

Res je! Srčno pa upam, da jih bo v okolici mene čim manj.

ja, pol pač malim rečeš velike in velikim male… pa je…simpl

k pasulj

cd,a ti bi se z mano dopisoval?

večje kot so, bolje je… ne pa bolj grozno!!!

ful bo vzburjen…

… vsaj jaz bi bil

kakopak

čestitam

lol

New Report

Close