Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sramne ustnice

sramne ustnice

Povedala bom, kar sem sama videla. Nekaj let nazaj sem bila po spletu okoliščin na nudl plaži s starši in sinom (sem poročena in ne sprašujte, zakaj sem bila tam s starši – pač, so me povabili na morje). Poleg nas sta ležala tip in ženska v srednjih letih. Ona je imela res velike male sramne ustnice, med njima ji je še dlje visel klitoris. In videla sem ljudi, ki so si med seboj namigovali, ko so jo gledali med noge. A možakar je bil tako dober z njo, ves čas ji je posvečal pozornost, se smejal z njo, jo pobožal po glavi, skratka, vsaj na videz sta izgledala kot zelo ljubeč par. Torej, moj point – moje MSU so “lepo” skrite za VSU, pa bi si želela tajko ljubečega partnerja, kot ga je imela ona in bi za to pristala na kilometrske MSU. Hej, narod, vsakemu kaj visi, štrli, ali pa mu prej ko slej bo, a je res to najbolj pomembno???????

Kikoder lahko ti jaz povem kot bodoča zdravnica, da je to normalno.Mogoče ti nisi…..

Ma si prav lepo povedala Lana

Za mene so lepe male, velike pa so božanske. Ko se uvalim med njene noge in ko ji z usti začnem obdelovat velike sramne ustnice in ščegetavček pa ljudje božji to je noro za oba. Postane tako mokra, oba kričiva kot da sva v ludnici. Čudovito jo je tudi občudovati, ma je taka kot razcvetena vrtnica. Živa resnica je to, vsaj za mene, vidim pa da tudi drugi to zelo očudujejo velike sramne ustnice in jih imajo radi.
Imam pa rad tudi majhne in jih čisto nič ne omalovažujem-

Urši v podporo. Sem prebrala kar nekaj odgovorov. Dej, glavo pokonci, tudi jaz imam kompleks s tem. Pri meni so velike sramne ustnice hudo velike, pa se še danes sekiram zarad tega. Stara sem 26 let in imam leto in pol resnega fanta, najbolj pa me je bilo strah, ko se bo obregnil ob to. In se je, sicer ni dosti komentiral, tako da ni ne za ne proti, vseen mu je, meni pa se je pojavil kompleks in strah. Dolgo časa sem se celo ukvarjala s tem, da nisem normalna, da je nekaj z mano narobe, da sem drugačna od drugih žensk. Kakorkoli, sem na tvoji strani.

za tebe isto kot za vse druge… bodi ponosna, sploh ne veš, kaj maš…. večina moških tu gor bi blo ful srečnih ob tebi (vsaj kar se tega tiče, jasno)

Če bi bil jaz na njegovem mestu, bi bil ponosen, ker je to ful rajcig!

Ane in Urši

Za mene so lepe male, velike pa so božanske. Ko se uvalim med njene noge in ko ji z usti začnem obdelovat velike sramne ustnice in ščegetavček pa ljudje božji to je noro za oba. Postane tako mokra, oba kričiva kot da sva v ludnici. Čudovito jo je tudi občudovati, ma je taka kot razcvetena vrtnica. Živa resnica je to, vsaj za mene, vidim pa da tudi drugi to zelo očudujejo velike sramne ustnice in jih imajo radi.
Imam pa rad tudi majhne in jih čisto nič ne omalovažujem.

Vse bodite ponosne na svoje velike božanske sramne ustnice in se ne sekirajte.

Urša, ma nič se ne sekiraj

Za mene so lepe male, velike pa so božanske. Ko se uvalim med njene noge in ko ji z usti začnem obdelovat velike sramne ustnice in ščegetavček pa ljudje božji to je noro za oba. Postane tako mokra, oba kričiva kot da sva v ludnici. Čudovito jo je tudi občudovati, ma je taka kot razcvetena vrtnica. Živa resnica je to, vsaj za mene, vidim pa da tudi drugi to zelo očudujejo velike sramne ustnice in jih imajo radi.
Imam pa rad tudi majhne in jih čisto nič ne omalovažujem-
Bodi ponosna na svoje velike sramne ustnice in uživaj čim več, nobenega kompleksa zaradi tega.

no ja, hvala, bom razmislila, morda bom pa se sprejela to kar imam

he he he… samo uživaj ;-)))

Ne samo mogoče, absolutno je nenormalen, očitno se ima tip za popolnega, me že malo spominja na kakšnega rasističnega arijca – debil primitiven. Upam, da mu bodo začele rasti dlake po tiču, he,he 😉

jaana napisal:

> Sam men je to ful smotan….še na nudo plažo ne morm zarad
> tega….men je nerodn…nevem…povsod gledas tiste lepe
> popolne….in dobis kar en kompleks….Kaj pa vem…..

Lepota je relativen pojem.

Pijem pusim i devojke rusim!

to smo že enkrat premleli.
za pofukat je dobra z malimi ali velikimi važno je kaj drugega!!!

To bi pa rad videl a je možno?!

Mmmmm my woman

Pijem pusim i devojke rusim!

Jst bi zašel “tja dol” in ti ne bi težil, ker bi mi bilo všeč!

Ojla

Kaj pa so za vas velike sramne ustnice? Nikoli se nisem ubadala s tem zdaj sem se pa zamislila….moje so tko, sploh nevem…visijo ne nč vn sam se jih pa vidi…sploh ker mam vse pobrito…a to so že velike….
No kje torej tista meja, da rečeš ja ta ma pa velike.
Uživajte………….

pa je vazno??? ce mas velke al male al neki srednjega?
bistvo je, da se ti sprejmes taka kot si, a ne?
nikar se ne zamisljaj nad velikostjo tvojih sramnih ustnic, pac pa uzivaj! Zivljenje je prekratko, da bi skakali naokrog z ravnilcem v roki :-))))))))

sicer pa – kako to, da si na plano potegnla tako staro temo?
Rajsi nam kaj napis, da bomo uzival :-))) Denimo … eh, prevroce je za tuhtanje :-))))))

Vidim, da si vprašala mene, samo ti je že Nichtmer odgovorila.
Si bila pa kar pridna pri branju, da ti je uspelo tako staro temo prebrat!

Sicer pa imaš vse odgovore in v glavnem vsi so si edini, da so lepe majhne, malo večje, ali pa zelo velike, ki gledajo ven!

A je lepo tud ce je ena vecja od druge..po tej logiki ja 😉

www.studentarija.net

Je, stoprocentno, Ruby! Imaš ti tako?

nc nismo zbircni, KIR, kajne? :-)))

Ne, saj vidiš. Moje geslo je: vse od začetka in se marsikatera dobra znajde vmes. Sicer pa itak imate vse dobre, lepe…

Se pravi samo kvantiteta in ne kvaliteta 😛

www.studentarija.net

Točno tako!

New Report

Close