Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sramne ustnice

sramne ustnice

Ja, lepse je, posebno ce je desna daljsa od leve.

Punce dajte že enkrat razumet da smo ljudje različni.Eni imajo radi grde babe eni debele eni suhe eni z velikimi sramnimi ustnicami eni kosmate eni obrite in sploh ne bom več dalje našteval Dobro si pa zapomite to kar vam bom povedal zdaj.ČISTE MORATE BIT IN SMRDET NE SMETE,to je najbolj važno.Večini moških se ženska upre če ni čista ali pa če smrdi.Zato se nič ne sekirajte če imate povešene joške ali male sramne ustnice večje od velikih ali velik lamp itd samo čiste bodite.

Pijem pusim i devojke rusim!

to si pa zadel v piko, bravo!

S 24. centimetri bi še jaz!

hej, 24centimeterski, tole se pa lepo bere…
lp

ljubica, zgleda, da nas je več takih, ki nas je 24-centimetrski presenetil … rada mam presenečenja :-))

24 – centimeterska? Jaz pri tebi očitno nimam kaj počet…

hehe, sem bla res pozitivno presenečena, priznam…se je kar razpisal, tale izvenserijski…
lp

Posebno te navdušujejo izvenserijski, izgleda!

Torej kurec od 24, na posel, nič kadit, sam rušit!

hej, si ti mal nos povesil?

Nos ravno ne, tisto pa hm??? hahahahaha Naj si dam povečat?

čist odkrito, takale dolžina deluje bolj zastrašuječe kot obetajoče…zato naj te nič faušija ne daje in če tako spretno kot sučeš jezik uporabljaš tud spodnjega prjatla, nimaš kaj “dol viset”…
lp

Spodnjega sicer ne znam vrtet, hahahahahah

hehe, znaš pa očitno dobr povezat vrtenje in prodiranje…
lp

Saj nisi (še) čutila! hahahaha

in zakaj si uporabil oklepaje? ti takole ni lušno?

Seveda mi je! Samo v realnosti bi bilo neprimerno lepše!

se strinjam…
lp

Ja ovčke moje saj bi vas še marsikdaj presenetil samo če pa niste resne.

Pijem pusim i devojke rusim!

Slikco svojega jim pošlji Štajerc, pa boš videl kako se bodo zresnile!

In po čem ti sklepaš, da nismo resne???

Po tem da je tukaj večina še na pol frocov.

Pijem pusim i devojke rusim!

Sklepam, da je to odgovor zame, čeprav ni ravno na pravem mestu pripet.

Ne vem, če je tle res kaj dosti frocov. Po pisanju sodeč ne bi rekla. Zakaj pa se tebi tako dozdeva? Mogoče zaradi drugačnega gledanja na življenje in spolnost in še kaj?
O tem, kdo in kdaj je resen … pa saj to je forum. Tukaj malo fantaziramo, preberemo (redko sicer) kaj vročega, izdamo kako malo skrivnost … resni pa smo, ko to zahteva situacija. In to ni redko! Dokazat ti pa itaq ne morem ;-)))

Saj tudi jaz sem zato tukaj da se malo zajebavam in malo provociram malo nasmejim ,sploh pa ker so eni naivneži in takoj vgriznejo na vsako provokacijo.

Pijem pusim i devojke rusim!

Po vremenu, hahahaha
Zato je spet dež

New Report

Close