Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sramne ustnice

sramne ustnice

bomo pa pod dekce zlezli pa se greli … to tako paše ;-))

:-)))

ma točno tako, gre tudi za mal zdrave zajebancije, heca in če se zraven še nasmejim je vse ok…očitno si zadnjič dobil pohvale zaradi resnosti!!??…hehe…no, itak me pa že sam tvoj nick nasmeji…
lp

točno tako … življenje je igra … naredimo si jo lepo … preveč resnosti pogosto škodi … tako fajn se je nasmejat kakemu domiselnemu komentarju … in si rečeš: Glej, še nekdo razmišlja kot jaz

A tistih 24 cm ti ne gre iz glave?hahahah

Ja pa saj teh 24cm marsikomu buri duhove.

Pijem pusim i devojke rusim!

he he, od kod ti ideja, da se ne da z 16 naredit enako dobrega dela kot s 24???
v glavi pa nimam 24 cemtimetrskega, pač pa mal manjšga … in je fajn hudo, ker je sam v glavi ;-))

hmm, razmišljam o novem nicku!!??
lp

Majhna lulica al kako?

Uff, kako si me potolažla!

(skor) zmer na voljo :-))) za tolažbo, seveda …

Posteljna tolažba šele koristi!

še imaš kakšno idejo? jaz enostavno ne morem razmišljat o moji mački, vlažni, ozki, ki tako krasno masira in izvablja globoke vzdihe z ust dragega
drugače kot “ljubic@” …
lp

Torej Ovčke moje,na sramne ustnice smo pa čisto pozabili.Hm pa še res je da teh 24cm buri duhove.

Pijem pusim i devojke rusim!

torej, 24centimeterski, se mi zdi, da bi nas z veseljem popasel…pa gre s tako dolžino? al se morš mal podvezat?…ja, res buriš domišljijo…
lp

Kaj pa: MOJATEČAKA, hahahah?

Jaz raje razmišljam o tistih 24 cm, kot sramnih ustecah, o tem si že ti vse napisal…kaj ko bi rekli raje kaj o 24 cm, naprimer koga ali kaj si ti to meril;))

hehe, naj ti nekaj povem – bom prav gotovo uporabla, ob priliki!!!!in takrat bom tud tvoja, enmal…
bravo, se mi je zdelo, da boš inovativen…
lp

:-)))))))))

24cm, to pa ni res. Zeeelo malokrat pozabmo na ustnice, take in drugačne, pa na lepe svetleče vlažne glavice, pa na napete ritke, pa bradavičke, ki hočejo ven iz majčke, pa ….
Življenje je lepo.

Saj sem vedno, hahaha
No, da boš vsaj mal moja, se že veselim

ti bom sladke besede šepetala, ob ušesku, mal z jezičkom ponagajala…ti bo prec vroče postalo…
cmoka

Ufff, že postaja – vroče mislim!
Tudi jaz tebi enga cmokca!

mmm, danes sem vroča…
lp

JAZ to sem meril podplat na čevljih.Ljubic@ ,gre,gre pa še kako gre.Še na nobeni se ni zgodilo da ne bi šlo.Pa še vsaki je bilo všeč.Saj poznaš vaše reprodukcijske organe in veš kako je reč raztegljiva,seveda ob primerni podpori heheheh.

Pijem pusim i devojke rusim!

New Report

Close