Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sramotno prdenje v Javnih WC-jih

Sramotno prdenje v Javnih WC-jih

Baje je to najboljši klistir???

A ni nobene pomoci druge razen klistir prsti.
Jz bi mnde minimalno zacela jest da ja neb prdela.

Vzrok za prdenje je razdražljivo črevesje, za uhajanje prdenja pa ta notranji rektalni zdrs. Sem že nazaj z wc-ja, žal sem se prehitro pohvalila, da ne bom uporabila prstov… ( Ker jih nisem, se črevo ni izpraznilo popolnoma, zdaj pa s prsti ne morem več visoko noter do blata, ki je ostalo nekje visoko v meni in se ini zmoglo samo do konca vse izprazniti. Nekaj blata je zdaj zaradi neuporabe prstov ostalo tudi v obeh kožnih gubah v meni. Prav čutim ti dve gubi oziroma dva zavihka, kot da sta polna dreka zdaj, tu sta zavihka na sliki INTERNAL PROLAPSE :

http://www.webmd.com/digestive-disorders/types-of-rectal-prolapse


Ti že veš ko ti je fotr prdel pred nos, sedaj pa še mož.

Res je.

Najbrž pa ima tista oseba, ki povezuje smrad z rdečim mesom, težave pri prebavljanju (prepočasno) in posledično povezuje svoje težave z njim.

Res je.

Najbrž pa ima tista oseba, ki povezuje smrad z rdečim mesom, težave pri prebavljanju (prepočasno) in posledično povezuje svoje težave z njim.[/quote]
Če misliš s tem mene, nimam nobenih težav s prebavljanjem, saj se olajšam vsak dan. Joj, preveč podatkov ? Tisti s prepočasno prebavo hodijo na tri štiri ali več dni na potrebo.
In naštetih stvari jaz ne jem, ne maram cvetače, česna, repe, ohrovta, brstičnega ohrovata ;)). Aha, jajca res povzročijo gnilce in težek občutek v črevesju, zato se njih izogibam ;). Pa mleka! Drugače pa- kdo je tako pogosto naštete stvari- cvetačo, brokoli, ohrovt, zelje, repo? To je le en delček hrane, ki povzroča prdce. Kaj pa beli kruh oz gluten v njem? Ste vedeli, da tudi to povzroča prdce?

Ne nasedaj, da za kirurški poseg ni potrebe. JE POTREBA, a se očitno ti nočeš zanj odločit. Jaz sem prolaps in to analni, urinski, vaginalni pa še kakšne, doživela med porodom. Vsi so vedeli, pa molčali. jaz pa trpela, bilo me je sram, odšla iz zakona, pač s tem živela, ker smrtno ni, je pa zoprno. Pa nimam niti četrtinke toliko težav, kot jih imaš ti. No, po 10 letih sem končno zbrala moč, šla na pregled, zahtevala napotnico in ja, niti ni dvoma, da me ne bodo operirali (pa mi nič ne uhaja, le kvaliteta življenja je močno okrnjena). Keglove vaje? Klistiranje? Tisti, ki tio je to svetoval, je za prijavit. Ker vse to skupaj ne pomaga nič. Do 35, max. 40 leta lahko s hudimi napori s tem zgolj vzdržuješ stanje, kot je, potem pa niti to več ne pomaga in gre vse samo še navzdol. Tudi jaz nisem srečna, da grem na poseg, ampak tako živet več nočem, ker v bistvu samo hočem živet.

Kam pa greš na operacijo? Ali pri nas to sploh opravljajo? Tudi jaz bi se odločila za to, če bi bilo varno in če bi bila 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da bom rešena težav. Našla sem informacije, da to v tujini to uspešno dolgo opravljajo, ok sicer se lahko rektalni zdrs ponovi, toda poseg je uspešen. Kakšne simptome pa imaš ti? Povej kaj več, kje so ti diagnosticirali. Škoda da si se ločila in da mož ni imel razumevanja.

Keglove vaje mislim, da mi ne pomagajo in nehote krčim tudi trebušne mišice zraven. Zdravnik, ki mi je rekel delati en mesec klistir nato pa potrebi in Keglove vaje, ti lahko povem, da je iz ambulante IATROS. In mi je rektoskopijo takrat opravil kljub temu, da jaz nisem bila očiščena, saj je na napotnici pisalo proktoskopija. Po njegovem grobem pregledu me je po rektoskopiji bolelo še 1 mesec vsak dan vsakikrat nekje visoko notri v telesu, kot da bi mi z rivanjem neupogljive cevi globoko v črevesju, nategnil ali poškodoval tisti zaviti prehod iz debelega v tanko, vsakikrat ko se je v meni čez dan premaknil kak plin ali je zlezlo blato naprej.

Jaz tudi samo hočem živet. Mi poveš še, ali so tebe tudi poslali na analno nanometrijo? Kako se pri tebi kaže ta okvara, analni, urinski, vaginalni, zanima me predvsem analni, katere simptome imaš vse? Kam naj sploh grem?

Res je tako kot praviš, da je iz leta v leto slabše, zdaj sem stara 42 let in je bistveno slabše kot pred 6 leti, sploh nimam kontrole več. Vendar blato mi še ne uhaja. So pa vonjave okrog mene in to je trpljenje, zaradi sramote. Krivec so tudi popuščene vezi, z operacijo, ki čaka tebe, pa bodo dvignili notranje vezi.

ti kar v miru prdi in lulaj na wc – ju. Namesto, da rit skupaj tiščiš, pa to naredi z usti iz katerih ti bolj smrdi kot iz riti.

Jaz tudi samo hočem živet. Mi poveš še, ali so tebe tudi poslali na analno nanometrijo? Kako se pri tebi kaže ta okvara, analni, urinski, vaginalni, zanima me predvsem analni, katere simptome imaš vse? Kam naj sploh grem?

Res je tako kot praviš, da je iz leta v leto slabše, zdaj sem stara 42 let in je bistveno slabše kot pred 6 leti, sploh nimam kontrole več. Vendar blato mi še ne uhaja. So pa vonjave okrog mene in to je trpljenje, zaradi sramote. Krivec so tudi popuščene vezi, z operacijo, ki čaka tebe, pa bodo dvignili notranje vezi.[/quote]

Ker se je meni to zgodilo tekom nosečnosti in poroda, se vse skupaj obravnava ginekološko. Operiral me bo ginekolog kirurg ob sodelovanju drugih strokovnjakov, če bo potrebno. Počnejo pa to v vseh večjih bolnišnicah. Moj primer ni primerljiv s tvojim, a vseeno … pomagat se da, četudi ne tako, da bo vse 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} perfektno. Ker tudi pri meni ne bo, bo pa veliko bolje.

Tudi Keglove vaje ne pomagajo, ker z njimi lahko utrdimo samo analne mišice. Nikakor pa medeničnih vezi, saj ne obstaja nobena vaja za jačanje vezi in je njihova moč oziroma šibkost prirojena, ko popustijo, pač popustijo in organi se umaknejo iz pravilnih položajev.


oglej si v filmu Zadnji kitajski cesar – so mu razložili, da se ščije na stranico pod ostrim kotom …

Pa je šla zdrava pamet.
Najbolje, da na WC-jih ne kakamo, ker lahko smrdi v sosednjo kabino.

Tudi Keglove vaje ne pomagajo, ker z njimi lahko utrdimo samo analne mišice. Nikakor pa medeničnih vezi, saj ne obstaja nobena vaja za jačanje vezi in je njihova moč oziroma šibkost prirojena, ko popustijo, pač popustijo in organi se umaknejo iz pravilnih položajev.[/quote]

To jaz vem in vsi zdravniki tudi. Ti rabiš klasični invazivni operativni poseg, tega v Iatrosu ne izvajajo.

Ko kuhaš fižol, prvo vodo, ko zavre na fižolu odlij in nalij drugo. Potem ne bo več plinov.

Kako ste pametni s tem fižolem, fižol se spasira se ne je z lupinami


:O

http://www.gorenjske-lekarne.si/si/galenski-izdelki/galenski-izdelki_2/izdelek/2790/caj-proti-vetrovom-in-krcem_2


spodbuja apetit, nočem

vodo je pa fižol ali katerakoli jed neapetitna.

Če se ne sme prdet na WC, kje se potem sploh lahko prdi????????????????????
MONe neumne????????????????

New Report

Close