Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sranje!!!!

Sranje!!!!

mhm….se je treba pazit……;))

zaj bo počasi konec pomladi, pa bo nevarnost malo upadla ;)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pa glejta , da si natakneta sončna očala , ker babam vražjim tudi hudički iz oči skačejo … je že Matiček ugotovil pred sto in tolko leti tam pri Županovi Micki ;)))))))))))

Nikita maha od daleč

JAJA…jaz zvečer pa ponoči hodim okrog s špegli na glavi…..previdnost je ata modrosti ;))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Pameten fant !

… pa jaz se tudi ne pustm ženskam kuševat , ja , tudi to imaš prav , je nevarno in nagnusno , drži …

Ja…. previdnost…nikoli je ni preveč.;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mhm…..veta punci….mogoče bo pa še kaj iz vaju…… 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Je že ;))

Se trudiva…se…;))…in še jaz nekaj po tvoje…ma ka te je;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ma ziher je bla stara in grda !

..čeprav … jaz tudi dobim ortikarijo in spuščaje , če se mi kaka nabije v hrbet , ko stojim v vrsti za kruh (še najhujše so une bolj debele , ko ne veš , kje je trebuh in kje kaj drugega , pa sopihajo in si brišejo švic in se vse nestrpne ozirajo okoli sebe , se prestopajo , da me gulijo knofi po vretencih …. mah , obup .. )

Aha .
Sva punci narjeni , je tako ?!

Čustva so važna 😉

Narjeni…tapravi…original!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…da vama v glavo to ne stopi….ker se lahko takoj pokvarita ;))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ah, kje pa! Veš, da sedaj, ko sva te že malo omehčali;)), nikakor ne želiva to izgubiti, kar imava;)), aneda Niki??? Nič bat…bova tko pridkani, ko hudič;))!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close