Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Opravljivka Srbi so užaljeni zaradi Luke Dončića

Srbi so užaljeni zaradi Luke Dončića

ko kakšen slovencelj živi v Argentini in več sploh nima stika s Slovenijo, ker ga noče, slovenceljni govorijo, da naj se ne sramuje slovenskega priimka po nekem pra dedku. Ko pa neki DončiĆ, s srbskim priimkom in s srbskim poreklom po očetovi strani, reče, da ima pač srbski priimek, pa slovenceljni rečejo da ni prav. GNUSNO.

Daj ne zmišljuj si, komu v Sloveniji je pa mar za neke domobrance v Argentini?

Ne vem, kako se počuti njegov oče, ki ga je mama povsem izrinila iz Lukatove zgodbe zdaj, ko je fant uspešen.
Prej je pa oče Dončič vozil taxi, da je fant lahko treniral, pa roko na srce, v košarko ga je gotovo uvedel oče, saj je bil tudi sam košarkaš. Zdaj pa je na vseh fotografijah Luka z mamo, z očetom ga že dolgo nisem videla.
Dobrota je sirota, tudi pri otrocih.

granckof zarini že enkrat to svojo bučo v kup gnoja no.

“Tudi njegov oče je lahko užaljen”

BRAVO ZA KOMENTAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ameriško reprezentanco misliš? Daj no mir… Sploh veš kakšna konkurenca je za v njo prit?
V NBA bo šel, to sigurno, za katero repko bo igral pa…ne se prehitro veselit. On bolj čuti denarce, kot svojo narodnost.

Jaz ga pa na vseh fotkah lih s fotrom vidim. Verjemi da kar se košarke tiče fant počne to, kar ata reče.

Ce je se Sasa Doncic igral za Slovenijo, pol sploh nima kaj bit vprasanje, za koga bo igral Luka. Se pa vidi, kako je nasa druzba patriarhalno usmerjena, se vedno, kar je oce, to je sin…. LUKA ni samo Srb, ampak je tudi Slovenec. Torej oboje…in logicno je, da bo igral za Slovenijo, ce je.tu roken, to je odrascal, ima tudi Slovenske korenine. To od kod so starsi njegovega oceta, je irelevantno, ce on sam ze ve, kje in za koga bo igral. Ce bi se Luka rodil v eni 3 drzavi, recimo Spaniji, bi bilo to vprasanje, za katero drzavo igrati relevantno, tako pa je jasno, da bo igral za Slovenijo. Ko je stari Doncic igral za Slo, pa mu nihceni ocital, zakaj ne igra za Srbijo….

Jaz ga pa na vseh fotkah lih s fotrom vidim. Verjemi da kar se košarke tiče fant počne to, kar ata reče.[/quote]
Se je to spremenilo veš, po pokalu leta 2015. Z veseljem bi si ogledala kako novo fotko kjer sta Luka in Saša skupaj. Lahko link?

Ameriško reprezentanco misliš? Daj no mir… Sploh veš kakšna konkurenca je za v njo prit?
V NBA bo šel, to sigurno, za katero repko bo igral pa…ne se prehitro veselit. On bolj čuti denarce, kot svojo narodnost.[/quote]

Vem jst dobro, če kaj vem, vem o košarki vse, verjam. tud za srbsko reprezentanco je konkureca kar velika trenutno. Kot sem napisal, če bi dobil povabilo, da igra ob takih zvezdah, kot so ameriški zvezdniki, ne bi fant razmišljal niti minute za koga bi igral, verjam,.
Sem celo življenje v športu in vem, da ti izziv na igrišču, kak oboš nategnil nasprotnika, pomeni več kot to, kateremu narodu pripadaš, ker ti čutiš igralca na igrišču in uživaš ob tem, če on čuti tebe kot soigralca, pa makar bil to največji sovražnik srbov, kot so šiptarji in hrvati skup, takrat se ti jebe kdo je kdo, ker veš, da ni nekdo, ki ti bi zabil nož v hrbet.

Dončić dobro služi tam v Španiji in to mu je najbolj bistveno, gre se za njegov keš, naj Dončić uživa, to je njegovo življenje.

Kok ste vsi smešni s tem kaj Luka je!? On je v prvi vrsti tisto kar hoče sam! In to je odličen košarkaš! Poreklo je tu irelavantno in povsem nepomembno. Igral bo za tiste za katere se bo sam odločil. Mi smo pa lahko le veseli da želi igrati za Slovensko reprezentanco. In to je tudi vse. Meni osebno je važno kaj človek želi, iz kje prihaja nima nobene veze. Če prihaja iz Culokafre in želi igrati za Slovenijo očitno tako zeli on in njegovo poreklo nima pomena. Sedaj se pa nehajte tolči po prsih, ker ne Srbi ne Slovenci niste prispevali k njegovim kvalitetam.

Bravo

Srbi so znani po odlični košarki, no. To se ve. Saj so bili ONI v finalu z Američani. Vsi fantje, ki so v Sloveniji postali košarkarji imajo srbsko kri PO OČETu, a ni zanimivo? Marko Milić, Goran in Zoran Dragić, Saša Vujačić, Rašo Nesterović, zdaj Dončić ( njegov oče Saša Dončić tudi bil košarkar). A ni OČITNO? Srbi so v košarki res fenomenalni. Miloš Teodosić iz Srbije gre zdaj v ameriško NBA, so ga povabili.

A to so vsi igralci, ki igrajo košarko, pa ja, da nisi spustil koga z slo. priimkom?
Tudi moj priimek je tipično srbski, pa sem popolnoma 100% Slovenka, da so predniki pred skoraj 500 leti prišli sem je popolnoma nepomembno!
Sicer pa zelo skregano za zdravo pametjo ljudi deliti na poreklo in lokacijo rojstva, a ti imaš kakšne zasluge za to da si se rodil in komu in kje si se rodil?

v glavnem košarkarji, če so dobri, IMAJO kariero, NE TU V SLO, ampak v tujini. Mali Dončić je v Španiji, ne v SLO. In ima več keša kot ga bomo mi kadarkoli vidli. Tud Goran Dragić je v NBA in ne boste verjeli, Dragić praznuje srbske krščanske praznike, obožuje južnjaško hrano, je povedal ( burek, sarma ). Pač tko je. SI KAR SI. Služijo super, v tujini, ne tu.

z identiteto. Predvsem v negativo!
Kdo in kje te je zaplodil niti ti ne veš, predvsem pa, je sklicevanje na nekaj takega, na kar nimaš vpliva, zelo primitivno!

Dončić ima že sedaj eksistenco porihtano, to so ogromni zneski, ki jih dobijo.

oče Dončić je vozil taksi da je mulc lahko treniral https://www.dnevnik.si/1042755956/sport/kosarka/sasa-doncic-trener-kosarkarjev-ilirije-ne-sramujem-se-da-sem-zaradi-sina-vozil-taksi

Ja OK, in? In zdej če si po očetu Srb si po defoltu odličen košarkaš? Koliko Srbov procentualno igra košarko? In sedaj so kr vsi po vrsti top od top?! No, dej pristani na zemljo, pol se bomo pa pogovarjali.
To, da so ti fantje, ki si jih naštel odlični košarkaši je pač dejstvo, ampak pripisovati zasluge poreklu je pa milo rečeno smešno! Zakaj potem ne igrajo za Srbijo? A ti povem? Niso tolk omejeni na poreklo, kot tisti, ki se celo življenje sklicujejo na korenine in niso dosegli nič. Morda ravno zato niste uspeli, ker vam je prva stvar na jeziku vaša narodnost, ki v normalnem življenju ne igra vloge. Si to kar znaš in ne iz kje prihajaš. Fanta boste s tem predalckanjem kam pase začeli obremenjevati še preden sploh vzlet in ga s tem unicili. Družina je sama s tem že razčistila, saj je vsem jasno, da se je doma preveč povdarjala ta agresivna pripadnost in posledica vsega je, da se je fant z razlogom odločil kdo in kaj je. To vedo vsi, ki vsaj malo poznajo zadeve. Iz tega lahko potegnete ven, da ni ravno najbolj pametno preveč povdarjati svojih negativnih nacionalnih lastnosti. Vedno pač ne deluje. Kot vidiš Dragicev nihče ne gleda grdo, če porekla ne skrivata. Smo jih sprejeli takšna kot sta. Onadva pa sta pravtako izbrala Slovenijo, zakaj že?

Ameriško reprezentanco misliš? Daj no mir… Sploh veš kakšna konkurenca je za v njo prit?
V NBA bo šel, to sigurno, za katero repko bo igral pa…ne se prehitro veselit. On bolj čuti denarce, kot svojo narodnost.[/quote]

Vem jst dobro, če kaj vem, vem o košarki vse, verjam. tud za srbsko reprezentanco je konkureca kar velika trenutno. Kot sem napisal, če bi dobil povabilo, da igra ob takih zvezdah, kot so ameriški zvezdniki, ne bi fant razmišljal niti minute za koga bi igral, verjam,.
Sem celo življenje v športu in vem, da ti izziv na igrišču, kak oboš nategnil nasprotnika, pomeni več kot to, kateremu narodu pripadaš, ker ti čutiš igralca na igrišču in uživaš ob tem, če on čuti tebe kot soigralca, pa makar bil to največji sovražnik srbov, kot so šiptarji in hrvati skup, takrat se ti jebe kdo je kdo, ker veš, da ni nekdo, ki ti bi zabil nož v hrbet.[/quote]

No ja, primerjati konkurenco za reprezentanco ZDA in Srbije je milo rečeno smešno.
Daj primerjaj malo obe državi po številu prebivalcev, potem se pa hvali, da veš vse o košarki.

brez pravoslavca Veselin Vujovića slov ne bi vidli brona.


Ja in? Minili so časi zaplankanosti v katerih živiš ti.

Američani na svojih spletnih straneh ( http://www.usatoday.com) PIŠEJO O TEM DA SO SRBI NAJ V KOŠARKI. To je dejstvo, druga nakladanja ker ste fovš, so itak brezveze. Lepo nedeljo. http://www.usatoday.com/story/sports/olympics/rio-2016/2016/08/20/four-things-to-know-serbia-usa-mens-basketball-gold-medal-game/89048716/

Američani na svojih spletnih straneh ( http://www.usatoday.com) PIŠEJO O TEM DA SO SRBI NAJ V KOŠARKI. To je dejstvo, druga nakladanja ker ste fovš, so itak brezveze. Lepo nedeljo. http://www.usatoday.com/story/sports/olympics/rio-2016/2016/08/20/four-things-to-know-serbia-usa-mens-basketball-gold-medal-game/89048716/%5B/quote%5D

kako si pa ti omejeno bitje, kaj si pa ti doseglo v življenju? A je pomembno od kod si prilezlo in kje se je to zgodilo?Kakšne zasluge imaš za to, da si se sploh rodilo?

v propadlem slovenistanu bi sedel na zavodu kot vsi drugi, v tujini ima prihodnost. Srečno mali.

New Report

Close