Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Opravljivka Srbi so užaljeni zaradi Luke Dončića

Srbi so užaljeni zaradi Luke Dončića

A res sedijo vsi mladi na zavodu? Ne poznam nobenega mladeniča daleč naokrog, ki bi ždel na zavodu, ali se aktivno šolajo, ali pa že služijo, nekateri celo oboje!
Daj se zamisli nad seboj in svojim gnevom do ljudi, ki ti nič nočejo, tvoji nacionalistični izpadi po raznoraznih portalih so že patološki!

duša uzgibljena

si bedna.

” draga izgubljena duša”, neumna si ker ne vidiš dejstev. 10. 000 slovenske mladine je pobegnilo VEN iz SLovenije. Kaj ti torej ni jasno?

Mladi brez meja, ti pa tako omejeno in nacionalistično bitje, da je že kar žalostno! Res ne razumem, zakaj še ostajaš tukaj, kaj te veže na ta osovražen kraj, s tem osovraženim narodom, ko pa je povsod drugod baje lepše?
Ubogo bitje nesrečno, čeprav se včasih smeješ do solz!

duša izgubljena

izgubljena si ti, sposobni bežijo ven iz tega močvirja http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/v-letu-2012-rekordno-stevilo-selitev-slovencev-v-tujino

tu ni govora o tujcih, SLOVENCI BEŽIJO VEN!! SLOVENCI.

Itak če imamo na vladi same taspodne, ki sam kradejo. In dan na dan poslušamo kako so Slovenci manjvredni. Vsi so večvredni samo Slovenec je nula. Kdo bo to poslušal o svojem lastnem narodu. Da nas tako zaničujejo. Saj vidiš ta forum vse kar je Slovenskega je zanič, je bolano, je manjvredno. Tukaj na forumu so sami plačanci, ki pišejo kako so slovenci manjvredna rasa. Slovenci pa jih na žalost poslušajo namesto, da bi jih dvarkat čez usta. Ali pa so raje tiho in gredo v tujino.

Ti imaš srečo, da si vzgojen v duhu, da imaš rad svoj narod samo ste pa bili grozni, ko ste začeli pa druge narode predvsem slovence dol tlačiti kot da nismo nič vredni. To je pa vaša velika napaka dolgoročno.

duša izgubljena

izgubljena si ti, sposobni bežijo ven iz tega močvirja http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/v-letu-2012-rekordno-stevilo-selitev-slovencev-v-tujino%5B/quote%5D

No vidiš, že samo si ugotovilo, da nisi sposobno in ostajaš v močvirju!
PS
Kja si to našlo, da je Slovenija močvirje?

“duša draga izgubljena” povej zakaj slovenska mladina beži iz Slovenije? Povej. Vsi to vidimo, samo ti ne.

Kdo kam beži, Evropa ima sproščen trg dela, kaj ti ni jasno? Še vedno se krepko več mladine zaposli doma kot v tujini! Kaj ti torej ni jasno, kaj še delaš torej tukaj?

strokovnjaki pišejo in čivkajo non stop o tem, da sposobni ljudje odhajajo iz Slovenije, samo butl tega ne vidi https://infogr.am/0a5352de-b39e-4c0b-8ddc-a2998b15d403

strokovnjaki pišejo in čivkajo non stop o tem, da sposobni ljudje odhajajo iz Slovenije, samo butl tega ne vidi https://infogr.am/0a5352de-b39e-4c0b-8ddc-a2998b15d403%5B/quote%5D

Uhh, kak domet, je pa res, da samo butl tako bere te podatke!

jah,če je kakšen dober športnik z “južnjaškim imenom in preimkom je slovenc,ker je rojen v sloveniji.za navadne ljudi,ki smo rojeni v sloveniji smo pa za vas “čefurji”.[/quote]

Ah, daj no, poenostavljaš.
Kaj sploh pomeni čefur in kdo to tudi uporablja?
Koliko naših prijateljev ima mamo Slovenko, očeta Srba, pa nas ni brigalo. Niti ne sošolci, ki so imeli oba starša južnjaka.
Če je bilo treba poudariti, od kod je kdo, smo rekli niti ne južnjaki, temveč Taspodnji. Drži?

Čefur in ostale zmerljivke so pa prišle od Taspodnjih, ki so se med seboj kregali, še predno smo vedeli, kako se Srbi in Hrvati ne marajo, kako ne prenesejo muslimanov. Dokler nismo izvedeli, kakšno klanje se je na Balkanu izvajalo med njimi.

Politika spre ljudi, ne ljudje sami.
Prav pa je, sa to vemo.
Kot vemo tudi to, da se mnogi v Sloveniji, med Slovenci ne počutijo dobro, ker bi radi, da Slovenci zanikamo sami sebe. Kot rečeno, pilitiki imajo politiko, da sprejo ljudi, potem, ko sejejo razdor med nami.

Vsi, ki ljubijo Slovenijo in Slovence tudi spoštujejo, teh problemov nimajo. Pa ponosni so na svoje korenine, tako, kot je tudi prav.

duša draga izgubljena srečno in nič zato ker si neumna budala ki ne razume da slovenski otroci odhajajo iz slovenske domovine delat za tujce. Lep pozdrav!

Evo, vidiš, da Taspodnji ni zmerljivka.

strokovnjaki pišejo in čivkajo non stop o tem, da sposobni ljudje odhajajo iz Slovenije, samo butl tega ne vidi https://infogr.am/0a5352de-b39e-4c0b-8ddc-a2998b15d403%5B/quote%5D

Tudi tastari odhajamo, smo že odšli.
Kako naj pa preživimo drugače?

Glavno, da imamo sposobne vlade.

slovenc je za avstrijca ” ta spodnji” in več nočejo videt slovenskih delavcev, ker še zase nimajo služb.

Pa kaksne neumnosti so to: “Si to, kar je tvoj oce!”?! Kje ste pobrali ta nesmisel?
Kaj pa, ce oceta ne poznas, pa ce so starsi loceni in ga komaj vidis itd?

Po mojem mnenju si to, kjer zivis, v kakrsnem okolju si bil vzgojen in v katero socialno okolje se vklapljas.

Moj oce je npr pri 19 letih prisel studirat v Slovenijo, tukaj dostudiral, se zaljubil v Slovenko in ustvaril druzino. V nasi druzini se nikoli ni govorilo drugace kot slovensko, seveda smo odrasli ob spostovanju in zavedanju svojih korenin, ampak to da smo ena do dvakrat letno obiskali babico in dedka “tam doli”, nas po mojem mnenju ne dela nic manj Slovencev kot kogarkoli drugega.


Zanimivo; zakaj so pa tvoji gor prišli? Ker majo tako dobre pogoje v Srbiji, Bosni…a zakaj že? Istočasno se vprašam, zakaj potem ne živite v svojih matičnih državah, ki so baje tako bajne? Najbolj primitivno je pljuvati čez državo, ki te je sprejela, ti dala možnost zivljenja kakršnega očitno prej niste imeli. To me ful spominja na migrantsko krizo v današnjem času..Pridejo s trebuhom za kruhom, rešujejo glave, ampak tuki naj bi jih pa čakal ferari, soc.pomoc v višini 10.000€+, Nemci so pa za njih itak budale. Skratka nivo da te s..t prime. Pejte nazaj, delajte za svoje države, nihče vas ne ovira, nas pa pustite, da živimo tako kot nam pritice.

zakaj bi bila srbija užaljena, saj ta mal ni rojen tam, to je navadno nakladnje v tej tematiki


Zanimivo; zakaj so pa tvoji gor prišli? Ker majo tako dobre pogoje v Srbiji, Bosni…a zakaj že? Istočasno se vprašam, zakaj potem ne živite v svojih matičnih državah, ki so baje tako bajne? Najbolj primitivno je pljuvati čez državo, ki te je sprejela, ti dala možnost zivljenja kakršnega očitno prej niste imeli. To me ful spominja na migrantsko krizo v današnjem času..Pridejo s trebuhom za kruhom, rešujejo glave, ampak tuki naj bi jih pa čakal ferari, soc.pomoc v višini 10.000€+, Nemci so pa za njih itak budale. Skratka nivo da te s..t prime. Pejte nazaj, delajte za svoje države, nihče vas ne ovira, nas pa pustite, da živimo tako kot nam pritice.[/quote]

Nivoja itak ni. Zato pa je tako kot je. In se vsak pezde lahko norčuje.

Vem jst dobro, če kaj vem, vem o košarki vse, verjam. tud za srbsko reprezentanco je konkureca kar velika trenutno. Kot sem napisal, če bi dobil povabilo, da igra ob takih zvezdah, kot so ameriški zvezdniki, ne bi fant razmišljal niti minute za koga bi igral, verjam,.
Sem celo življenje v športu in vem, da ti izziv na igrišču, kak oboš nategnil nasprotnika, pomeni več kot to, kateremu narodu pripadaš, ker ti čutiš igralca na igrišču in uživaš ob tem, če on čuti tebe kot soigralca, pa makar bil to največji sovražnik srbov, kot so šiptarji in hrvati skup, takrat se ti jebe kdo je kdo, ker veš, da ni nekdo, ki ti bi zabil nož v hrbet.[/quote]

No ja, primerjati konkurenco za reprezentanco ZDA in Srbije je milo rečeno smešno.
Daj primerjaj malo obe državi po številu prebivalcev, potem se pa hvali, da veš vse o košarki.[/quote]

Ej, jst ti nekaj dopovedujem, ti pa čist xy odgovarjaš.
BERI POZORNO
Recimo (hipotetično) pridejo pobu američani,…..podpišejo pogodbo, da bo poba igral na naslednjih olimpiskih igrah v prvi postavi z James Lebron-om in Stphenom Curry-em, za trenerja jim bo pa MIchael Jordan, pa verjam ob takšni ponudbi, da se bi njemu jebalo za Sloveniji, Španijo in za Srbijo ob taki ponudbi, če ti to ni jasno ti ni nič jasno oz. nimaš pojma o psihi ljudi.
Pa kaj mi zdej uturavaš primerjavo med Slovenijo in Srbijo, ko tukaj sploh ni govora o tem. Slovenija je svetovna velesila v športu glede na število prebivalcev in se srbija, žal lahko skrije pred njo, ti je zdej kaj bolj jasno,…zdej se mi pa res več ne, da komentirat v to temo.
Pa še enkrat,….. ja, vse vem o košarki, zakaj je to tako pa ne mislim tukaj razlagat, bom pa rekel, da sem preživel recimo pod koši od oka v pol leta toliko časa, kot ga boš ti recimo v 100 letih, če ne treniraš basketa, seveda..

No ja, primerjati konkurenco za reprezentanco ZDA in Srbije je milo rečeno smešno.
Daj primerjaj malo obe državi po številu prebivalcev, potem se pa hvali, da veš vse o košarki.[/quote]

Ej, jst ti nekaj dopovedujem, ti pa čist xy odgovarjaš.
BERI POZORNO
Recimo (hipotetično) pridejo pobu američani,…..podpišejo pogodbo, da bo poba igral na naslednjih olimpiskih igrah v prvi postavi z James Lebron-om in Stphenom Curry-em, za trenerja jim bo pa MIchael Jordan, pa verjam ob takšni ponudbi, da se bi njemu jebalo za Sloveniji, Španijo in za Srbijo ob taki ponudbi, če ti to ni jasno ti ni nič jasno oz. nimaš pojma o psihi ljudi.
Pa kaj mi zdej uturavaš primerjavo med Slovenijo in Srbijo, ko tukaj sploh ni govora o tem. Slovenija je svetovna velesila v športu glede na število prebivalcev in se srbija, žal lahko skrije pred njo, ti je zdej kaj bolj jasno,…zdej se mi pa res več ne, da komentirat v to temo.
Pa še enkrat,….. ja, vse vem o košarki, zakaj je to tako pa ne mislim tukaj razlagat, bom pa rekel, da sem preživel recimo pod koši od oka v pol leta toliko časa, kot ga boš ti recimo v 100 letih, če ne treniraš basketa, seveda..[/quote]

Ti meni naj berem pozorno? Daj mi raje povej, kje jaz primerjam SLO in SRB reprezentanco? Govorim o SRB in ZDA repki, ker si ju ti primerjal, da je za obe velika konkurenca.
Zato beri, preden pametuješ. Ja?

In če si nekaj časa preživel pod koši, še ne pomeni, da imaš kaj pojma o basketu. Lahko kakšno rečeva o NBA, pa da te vidim.

Dončić v ZDA repki… to je pa skor enak možno, kot da v ZDA repko prideš ti.

@Pouio
Heh, že to, da imanuješ reprezentanco, repko je dokaz, da ti bi bil lahko recimo ene petkrat oče, glede na to, da sem začel zelo zgodej s spolnim življenjem.
NBA liga mi ni zanimava, da izločilnih bojev, saj igrajo neko novo košarko, ki je čedalje bolj podobna rokometu. korakajo tako, da jih je kar težko gledat, raj gledam evroligo, mi bolj leži za mojo dušo.
Še vedno nisi razumel poante mojega prejšenga komentarja, tako, da zaključujem , kar se mene tiče to debato. Lp

Si že prej obljubljal da boš nehal. 🙂

New Report

Close