Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Opravljivka Srbi so užaljeni zaradi Luke Dončića

Srbi so užaljeni zaradi Luke Dončića

Igralci igrajo najprej zase, potem za svojo ekipo, in šele nazadnje za državo.

Nekateri se boste moral resno pomenit sami s seboj. Enkrat tako, drugič drugače. Wtf?
Vzemimo dva ista primera. Jožica ima mamo Slovenko očeta cefuurja in za vas je čefurka. Jože ima mamo Slovenko in očeta cefuurja in za vas je slovenc. Nisem Einstein ampak tok zabita pa tud ne da ne bi opazila da tu nekaj ne stima.
Očitno pa je da vas je večina dvoličnežev ki se kitijo s tujim perjem.

Jozica in Joze je slab primer. Tadva sta otroka slovenskih starsev. Jozica Hasanbegovic. Resno? Dajte vsaj realne primere.
V kaksnem kontekstu se kitimo s tujim perjem?


Ok pa dajmo namesto Jožice in Jožeta Aleksandro in Aleksandra.
Kitite se tako ker priznavate slovenstvo samo tistim ki jih vidite kot uspešne. Npr. Košarkar Aleksander je slovenc. Trgovka Aleksandra pa je cefuurka. Get it? Ali se vedno ne razumeš bistva?

Tako je Megaboy.
In prav nesramno se mi zdi, dada predsedik Košarkarske zveze nadleguje Dragića za ponovne nastope.
Dragić je dal maksimum od sebe, držal je obvezo in Velika hvala mu tudi iz moje strani.

Kje pa pise da moramo imeti zopet medaljo??.

Naj si ta quraz Erjavčev vzgoji novega Dragiča!!!

Nekorektno in pokvarjeno s strani KZ Slo

Pojdi enkrat v zagreb, pa boš na svoji koži čutila kaj se pravi to nestrpnost, sovraštvo. Grozljivo. Se sprašujem ali ti ljudje nimajo svoje lastne pameti. Kaj takšnega nisem doživela nikjer. Tudi v srbiji ne, celo nasprotno. Pa hodim kar precej po svetu.
[/quote]

Jaz sem bila večkrat v Zagrebu in tega nisem opazila. Pa mnogi turisti tudi ne, zato je Zagreb dobil titulo najlepšega evropskega mesta v veselem decembru (in to dvakrat zaporedoma). Sploh pa ne vem, kaj počneš v Zagrebu, zate je Guča in trubači. :)))
[/quote]

Seveda nisi, ko si njihova in govoriš po njihovo. Tisto titulo, ko navlečejo največ lučk si lahko nekam zataknejo. Nič niso, nič ne bodo. In tega se dobro zavedajo, kajti, če bi bilo drugače bi spoštovali mednarodno pravo.
Po drugi strani pa so trubači res svetovno znani in cel svet hodi v gučo. Če že omenjaš.
Hrvati bi nekaj radi bili, nekaj več, pa samo tonejo v podpovprečje kelnarskih držav, kajti vsi ostali so boljši kot oni.

Tako je. Če Luka Dončić ne bi bil tako nadarjen, bi bil samo južnjak. Ker je pa nadarjen, je pa “naš”. Če Jakov Fak doseže dober rezultat, je frajer, ki dobro govori slovensko. Če mu pa ne gre dobro, je pa škoda, ker smo ga “uvozili”. Samo sprijazniti se bo treba, da ima precej slovenskih športnikov južne korenine, za nekatere morda sploh ne veste, ker je oče Slovenec in športnik nosi očetov priimek.

Vsak priseljenec, kateri że 20 in več let živi Sloveniji, nima več druge domovine in je samo Slovenija njegova domovina

Otroci taksnih staršev smo lahko samo Slovenci.
In nehajte srat drugačne verzije.

Drugačni so lahko samo muslimani in še to iz BiH ne vsi.
Albanci pa takorekoč vsi. Ti ne bodo nikoli Slovenci (se niso v stanju socializirati) prej bo tukaj novo Kosovo!

Odvisno, kako deluje. Ali deluje za ali proti Sloveniji….

Tako je. Če Luka Dončić ne bi bil tako nadarjen, bi bil samo južnjak. Ker je pa nadarjen, je pa “naš”. Če Jakov Fak doseže dober rezultat, je frajer, ki dobro govori slovensko. Če mu pa ne gre dobro, je pa škoda, ker smo ga “uvozili”. Samo sprijazniti se bo treba, da ima precej slovenskih športnikov južne korenine, za nekatere morda sploh ne veste, ker je oče Slovenec in športnik nosi očetov priimek.
[/quote]

Brezveze je to sploh razpredat. Kot je že eden omenil, denar je sveta vladar in se ne bi bilo za čudit, da bo kdo od znanih slo športnikov (ne glede na priimek) kmalu bil Abdulah ali Jusuf ali Amala ter tekmoval za Katar recimo. Oni namreč zahtevajo tako spremmebo imena kot vere. In to tudi plačajo!
Sicer pa, če pogledamo druge reprezentance so malokatere še čiste, vse je že zmešano, pa še bolj bo. Titula je slovenska, že jutri praktično nihče več ne bo vedel kdo so igralci.

Joj, kake bolane. Jaz imam dedka, ki ima nemške korenine. Prababico, ki je imela hrvaške korenine. Kaj sem potem? A Potem kar nisem slovenka…
Mislim, kolik enih bedarij eni pišete. Če je človek rojen tukaj, je Slovenc. Opažam pa, da se eni kar želite zdej grupirat v neke narodnosti znotraj Slovenije. Bolano.

Vem kaj mislis in zal se tudi meni zdi da je tako kot pravis. Slovenci smo majhen, introvertiran narod. Najvaznejsi faktor pri cefurjih je ta da nam gre vecini slabo. Ce bi bili normalna drzava v kateri gre dobro vecini in ne manjsini bi imeli bolj odprt odnos ze v startu. Ker smo dalec od druge Svice potrebujemo boks vreco. To so ves cas cefurji zdaj pa se migranti iz islamskih drzav.
Slovenci ocitno potrebujemo.
Kititi se s tujim perjem pomeni nekomu nekaj ukrasti in se potem hvaliti s tem. V kosarki se tako nismo kitili s tujim perjem.
Dragic je Slovenec, ki je molil k bogu za zmago Slovenije. Vsa cast mu!!
In je tudi tako kot je nekdo napisal, najprej igra zase. In za denar kot mi vsi.

Tako je. Če Luka Dončić ne bi bil tako nadarjen, bi bil samo južnjak. Ker je pa nadarjen, je pa “naš”. Če Jakov Fak doseže dober rezultat, je frajer, ki dobro govori slovensko. Če mu pa ne gre dobro, je pa škoda, ker smo ga “uvozili”. Samo sprijazniti se bo treba, da ima precej slovenskih športnikov južne korenine, za nekatere morda sploh ne veste, ker je oče Slovenec in športnik nosi očetov priimek.
[/quote]
To so kar sami postavili merila za predalckanje drugih ljudi po rodu. Strašni strokovnjaki na področju rodu in družinskih dreves. Zraven pa tako dvolični da glava peče.
Nerviraju me 🙂

Tako je.
vsaka čast Dragiću!

On je dober človek in košarkar, da mu trenutno v Evropi ni približka.

Jaz bi mu dalo eno leto mojega -;))

Predvidevam, da si ti srb 😛
Za tvojo kratko pamet je torej pomembno samo kaj je oče, kaj je mati pa koga briga a ne?
Hja, čisto srbsko razmišljanje 😛

Tako je. Če Luka Dončić ne bi bil tako nadarjen, bi bil samo južnjak. Ker je pa nadarjen, je pa “naš”. Če Jakov Fak doseže dober rezultat, je frajer, ki dobro govori slovensko. Če mu pa ne gre dobro, je pa škoda, ker smo ga “uvozili”. Samo sprijazniti se bo treba, da ima precej slovenskih športnikov južne korenine, za nekatere morda sploh ne veste, ker je oče Slovenec in športnik nosi očetov priimek.
[/quote]
To so kar sami postavili merila za predalckanje drugih ljudi po rodu. Strašni strokovnjaki na področju rodu in družinskih dreves. Zraven pa tako dvolični da glava peče.
Nerviraju me 🙂
[/quote]

Veš, da so taki tudi Purgerji (Zagrebčani). Oni npr. ne marajo Hercegovcev…..dokler jim Čilić in Dodig ne rešujeta kože v tenisu. :))) Ali Bogdanović v košarki.

Predvidevam, da si ti srb 😛
Za tvojo kratko pamet je torej pomembno samo kaj je oče, kaj je mati pa koga briga a ne?
Hja, čisto srbsko razmišljanje 😛
[/quote]

Tudi v to smer gre ja. Vsi se hvalijo z uspešnimi.

Drzavljanstvo in narodnost nista ista pojma.
Hua li mun ki se je rodil v Slo je drzavljan Slo po narodnosti pa Kitajec.
Dragic in Doncic sta v obeh primerih Slovenca.

Ah, bv sploh o tem debatirat kdo je kdo. Itak se ve, kot vas je že kr neki napisal, pač DVOLIČNEŽI. Če je dober, je Slovenc, pa tud, če bi bila OBA starša južnjaka, ne sam eden, otrok pa rojen tuki. Če ni dober je pa itak če.fur, pa čeprav bi ta otrok imel enega od staršev Slovenca. Tako je bilo in tako bo.


To so kar sami postavili merila za predalckanje drugih ljudi po rodu. Strašni strokovnjaki na področju rodu in družinskih dreves. Zraven pa tako dvolični da glava peče.
Nerviraju me 🙂
[/quote]

Veš, da so taki tudi Purgerji (Zagrebčani). Oni npr. ne marajo Hercegovcev…..dokler jim Čilić in Dodig ne rešujeta kože v tenisu. :))) Ali Bogdanović v košarki.
[/quote]
Haha ista banda povsod. Zagrebčani so pa itak zgodba zase. Najjaci je naš sosed v Zagrebu, ko sosedu Hrvatu iz Bosne reče da ni pravi Hrvat in potem se skregata na fertik.
Na koncu ko potegneš črto se vedno ne vesta je ali ni Hrvat 🙂 sej veš v stilu jedni kazu da jeste, drugi da nije..

Res bo tako ostalo. Slovenci smo splosno bolj podobni germanskim narodom, ki nimajo dosti skupnega z juznjaki. Odkar se mesamo smo prevzeli veliko vasih slabosti upam pa da vi kaksno naso dobro.

Veš, da so taki tudi Purgerji (Zagrebčani). Oni npr. ne marajo Hercegovcev…..dokler jim Čilić in Dodig ne rešujeta kože v tenisu. :))) Ali Bogdanović v košarki.
[/quote]
Haha ista banda povsod. Zagrebčani so pa itak zgodba zase. Najjaci je naš sosed v Zagrebu, ko sosedu Hrvatu iz Bosne reče da ni pravi Hrvat in potem se skregata na fertik.
Na koncu ko potegneš črto se vedno ne vesta je ali ni Hrvat 🙂 sej veš v stilu jedni kazu da jeste, drugi da nije..
[/quote]

Sigurno je ta Zagrebčan pravi Hrvat. Ko je bila vojna, je precej Zagrebčanov ušlo čez mejo in so smučali v Kranjski Gori. A stanovanje imaš v Zagrebu? Lepo.

To ni res. Ti si čefurka, ker že z nikom to poudarjaš. Pa ne samo ti hočeš biti, ker se tvojim predsodkom zdi to frajersko.Nimam nič proti.

Jaz sem v slični poziciji in sem daleč oc tvojih razmisljanj, ki se mi jih tukaj ne da pisariti.

Rojen sem tukaj in moja domovina je tukaj in nimam nobenega razloga, da se počutim karkoli drugega.

Dobro bi bilo, da że enkrat ftihneš s poudarjanjem svojih kompleksov.

Mislm, da je glih Dragić par dni nazaj v enem intervjuju rekel, POČUTM se Slovenc in ima čist prav, če je pol pol in tuki rojen. Tako se POČUTM tud sama, sm to večkrat napisala, pa sm vseen dobila vse sorte nazivov, za ene Slovenka za druge če.furka. Jbg, kot vam paše 😉

Ampak ti ze s svojim nikom delujes provokativno. Pr

New Report

Close