Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srbi spredaj, srbi zadaj

Srbi spredaj, srbi zadaj

Srbijo me sramne ustnice (pa nimam nobenega vnetja, nič izcedka), srbi me danka (ko grem na veliko potrebo malo težje kakam… ponavadi mi malo popoka okrog). Poskusila sem z Bepanthenom (ta gostim, ta redkim) pa nič ne pomaga. Canasteni in podobno za spredaj tudi ne pomaga… Sej kot pravim – zgleda že ne kot sicer vnetje.

Kot ena splošna suhost sluznic… Pa že 3 mes se vleče. Pol se pa praskam in praskam in praskam…

A je imela še katera take probleme in predvsem kako jih je rešila?

…z obiskom pri zdravniku. Še posebno, če traja že toliko časa.

Malo neodgovorno toliko časa čakati, se ti ne zdi?

Ne vem koliko si stara ?No,pa ni bistveno, pregledali ti bodo kri.Možnost sladkorne?

nova
Uredništvo priporoča

Sem že bila pri ginekologu in mi predpisuje samo protiglivična mazila in globule… Osebna pa svečke proti zaprtju oz. za lažje odvajanje.

Ok, bom šla še enkrat k splošni. Hvala obema…

Sem imela iste probleme. Uspešno rešujem – vsak dan popijem 2 l vode in zadeva se počasi urejuje. Prej je bilo posebej zvečer neznosno.

Za “zadaj” je pomagalo, če sem si namazala z maslom.

Zelo hvalijo mazilo od Ju**a z oljem čajevca (tea tree), če pa pobrskaš po lekarniških straneh pa najdeš tole: http://www.lekarnar.com/izdelki/tea-tree-vaginalna-krema

MEni je tea tree krema zakon, tudi za druge kožne težave.

Moja misel ob branju naslova je bila, kaj je zdaj s Srbi, da so enkrat spredaj, drugič zadaj :-)))

Poskusi Donat Mg za odvajanje in mehčanje blata.

Takoj zamenjaj barvni ali dišeči toaletni papir za navadnega, troslojnega, seveda primerno dražjega, če ni bolezensko stanje, je definitivno tole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekaj podobnega se je meni pred leti dogajalo. Nobene maže, tudi od zdravnikov, niso pomagale. Sem si začela sramne ustnice “štupati” z otroškim pudrom. In je bilo na začetku toliko bolje, da sem se manj praskala in se mi je koža počasi umirjala. Zadaj pa nisem imela problemov, mogoče bo tudi pomagalo. Po slabem mesecu se je vse uredilo.

jaz sem uporabila penaten kremo, tisto gosto belo zadevo v pločevinasti beli okrogli škatljici. Mislim, da je bolj namenjena za vneto kožo pri otrocih. A meni deluje tudi v teh primerih.

Za umivanje, nego kože uporabljaj izključno otroško kozmetiko.
Sicer se pa s svojo težavo naroči pri ginekologinji. Morda te bo napotila k dermatologu.
(Askaride?)

New Report

Close