Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Srce razbija

Srce razbija

Malček prej sem po mailu dobil nekaj svinjsko dobrega.Na žalost je samo za moja ušesa in korenjaka.Pulz je ziher čez 100,kri po ostalem telesu pa hoče samo na eno mesto,bo treba preklopke urihtat,
Kje ste pokvarjenci,da zdr***o sceno?
Sp

Sicer nisem pokvarjenka a ti bom vseeno delala družbo, povej, prišepni zaradi česa ti razbija srček? Ali zaradi valentinovega?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ah,kje pa!Ta je že passe.Nekdo,ki mi veliko pomeni mi je spravil trdi disk na obrate,zdaj pa tam v spodnji etaži nekaj zahtevajo..
Sp

Lepo, da ti je nekdo polepšal dan, lepo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ne samo zdaj zvečer,polepšuje mi ga že 14 dni.Ne vem ne vem,kakšen bo konec temu?Imam pa smolo,da ni iz istega kraja,drugače bi pa ob nocojšnji noči nekje grmelo 🙂
Sp

Veš kaj, ti si pa pravi lump! ampak nekaj ti pa povem, ča bi meni lahko kje grmelo, potem zame ne bi bilo ovir, drugi kraj, druga država, za grmenje vse. No saj si mislil grmenje, ljubezen…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hey!
Kako sta? Malo sem vaju prišla zmotit ;)))

Mislil sem na to,da bi se s tisto osebo obupno rad dal dol,pa hvala sonček,da me zdaj tolažiš.Saj mogočebi v tej moji ranljivosti pa lahk tud ti kej pomagala,al se motim?
Sp

Pozdravljena!Tudi v treh ne bi bilo slabo,to je pa itak moja životna želja…

Kakšna kombinacija pa ti je všeč? 😉

Ej, jaz te lahko samo ogrejem s svojimi žarki, pa saj to itak veš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič ne motiš, dobrodošla Aria.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dragi moj sprevržko, pa kaj si ti sploh ne želiš, je kaj kar si ne želiš?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Najljubša bi bila,dve luknjici in klinček lesnikov,pa tudi ena luknjica in dva klinčka ne bi blo nič narobe,sam mojo rito bi moral tist ta drug pustit pri miru 🙂
Sp

Hvala za dobrodošlico! Preživljata večer pred računalnikom? Ali se odpravljata kam na lepše?

A tiste žarke lahko v kakšno drugo stanje preliješ?

Ma jaz sem se odločil tu malo seksat.Žena je še vedno bolna,ljubica je predaleč(oziroma zelo blizu,nekje čutim signal od spodaj),pol bo kar bo.
Sp

Jaz sem valentinovo proslavila vceraj, pa saj ga itak skoraj vsak dan,danes pa ima moj dragi delo in tako malo zabavam sprevržkota, potem pa me caka spanje. Pa ti Aria, odhajas ali prihajas?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zanimivo… A pol pa ti še ni ratalo tega realizirat? Saj pa imaš dve ženski…predlagaj jima kako kombinacijo 😉

Mogoče, kaj si želiš, povej in bova videla koliko si zahteven.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Veš kaj meni se zdi, da bi se ti potem od vseh luknjic zmesalo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj v bistvu sem kar skromen.V par dnevih se je v skladišču nabralo preveč ene robe,pa bi jo bilo potrebno izpraznit nekam…

Lepo, da si uživala včeraj. Jaz pa…jaz pa nič…malo na netu, pol enkrat pa spat…ven me nič ne vleče, ker je full full full mraz…Pri nas napovedujejo do -17°C :(((((
Sovražim že to zimo 🙁

Če boš pa ti danes tu seksal, pa ne vem, ne vem?! Mislim, da bos prej zaspal, ali ne Aria, sedaj sva res dve, ampak vseeno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj pa je ženi? Le kakšen prehlad ali kaj resnejšega?

New Report

Close