Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Srce razbija

Srce razbija

S sončkom se usedita v avto,pa k meni.Pričaramo tako poletje,da bodo klical 112!
Sp

A se to da; tukaj sexat namreč?
Kako pa to gre? 🙂

To pa ja ni problem, poišči novo skladišče in bo. Saj je dovolj praznih skladišč, ne vem zakaj toliko trpljenja in govorjenja, pojdi in najdi in sprazni in pridi nazaj. Pa ne pozabi zakleniti novega skladisca, da ne bo se kdo drugi noter robo dajal.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vnete ledvice pa mehur,tako da ni pošteno ubogo ženo s tem mučit.
Sp

Aria tudi jaz bi rada vedela, naj nama razloži?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čakaj; od kod pa je Sonček? In od kod si ti? Da ne bom kje jaz cele SLO mogla prej prevozit, dokler ne pridem do vaju :)))

Jaaaaaa! Jaz sem za!
Razlago prosim! :))

Evo malo zabave tule, takole brez veze, nato pa bos lazje zaspala, zima pa se itak poslavlja, se malo, tudi jaz že komaj čakam na morje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ojojoj :((((( Pol pa raje malo potrpi

Mislim,da sem en dan,kakih 10 dni nazaj v enem nočnem druženju na enem drugem forumu s še dvema deklicama stvar odpeljal od sex vrtca do akademije.Mislim,da nam je vsem trem ali štirim prišlo,pa tam se tega ne upam več počet,ker Primož grozi, tu pa lahko,samo ura je še malo zgodnja in predigra običajno traja mnogo več časa kot v živo!
Sp

Ja k tebi, cajtat tvojo ženo, ti pa pot pod noge in iskati novo skladisce za tvojo robo, ne, ne, kar sam pedenaj svojo ženo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa probaj, imas dve, tvoja zelja se ti je izpolnila in pricni, da vidimo ali bo slo, bos zmogel ali pa so te same besede. Pa še drugi nas ferbcajo, berejo, saj k nam pa itak noben vec ne upam, smo že prehudi.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

morje, morje,… Si kar predstavljam…topel večer, rahlo pihlja vetrič, oštarija pri morju, dalmatinski zvoki, dobra hrana, ….
Jaz in on…
uh…madona mene kar hitro sanje zavedejo :)))

Ženo sem danes res pedenal do kraja.Tudi tri rožice(hijacinte) sem ji posadil.
Ampak dejstvo je,da jaz bi rad seksal,ti sonček mi pa mrzlo vodo zlivaš po skladišču :-(((

Soncek je iz okolice Ljubljane, sprevrzko pa tam nekje za hribi, saj tako vedno pravi, pa ti Aria, sva blizu ali daleč ena od druge?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo to pa res, kako to, da nas je tako malo tukaj? Je kakšen poseben razlog? ;)))

Evo pa si me nasmejal, vidiš tudi to znaš, jaz pa obljubim, da bom naštimala bolj toplo vodo, evo, že teče, jo čutiš?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zelo dobro veš,kako ti lahko in katero vodico…

Kar daleč… Jaz sem iz okolice MB-ja(v smeri proti MS).

Ja danes je valentinovo, tale forum je nov, postavili so ga zaradi nas, potem se je potrebno registrirati pa si eni to ne upajo, raje spegajo in firbcajo, pa petek je, pa vikend pred nami, ja vse to je vzrok.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček je že bližje, pa tudi ona rabi do mene 2 uri.

Ja potem bomo pa res prevozili pol Slovenije, se dobro da smo raje pred racunalniki.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti pa si lisjak, ja dve uri, kam bi me pa zvlekel tam v neke hribe, in bos kot bedanc, me v kletko zaprl?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bog ve, kaj bi delal s tabo???!!! 😉

Ja zdaj se pa res že kar ornk poznava, ja dolivam malo mlačne, ne preveč ne premalo, saj si že itak ves vroč.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close