Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Srce razbija

Srce razbija

Ne v prijateljev vikend bi šli in potem bi se tko dol dali,da bi zajci imeli učno uro iz sexa
Sp

Ja se tolažim s tem, da jaz pa vem, NIČ ne bo delal z mano,ker ne grem nikamor, vsaj danes ne.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In potem bi še zajcu rekel:” Zeko, zeko kada češ da te napucam sad ili kasnije?”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Škoda,da nimamo videokonference,ljubše mi je sogovorniku gledat v obraz,no v joške in pi*** pa še raje,ob tej priložnosti..

:)))))))))))

Ah, tja bi se naveličal gledati,… non stop eno pa isto… Niti dlaka se ne bi premaknila :))))))))))))))

Ja točn tko, pa jaz bi še jedla škampe si oblizovala prste, nazdravila bi, si pogledala v oči in to je to! Potem ples, saj veš ta glasba, vroča telesa, ritem ki sam po sebi govori, ja kje je ta morjeeee?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ti si pa res zahteven, pa nariši si najina lepa obraza in potem ju glej in sanjaj.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa daj se malo opisat!Mi bo potem laže korenjaka usmerjat…

Mene itak poznaš že od prej kot boginjo, ja taka sem, samo da sem sedaj še vroča in še bolj nagajiva, saj veš žarki naredijo svoje.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jebeš morje,to bo zame bolj žalostno,ker mi jo ljubica tja dol stisnila in seveda pozabla name,ko bo pa tolk postavnih tičastih nemcev okrog nje…

Take lepote se ne da opisat…to moraš enostavno videt…
Moja lepota+sončkova lepota=lepota na kvadrat 😉

Tudi tebe sonček bi raje spoznal bolj detajlno.Saj včasih se je še kaka slika dobila,zdaj pa le teoretično…

nemci niso interesantni…italijani so bolj vroči

Bravo Aria, sedaj se mu bo pa zares zmešalo, še dobro da sva dve uri in več stran od njega. Srečo imava.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Punci,če bo v vajinih koncih začelo snežiti,to ne bo sneg,ja belo pa bo,to pa to!

Ne zezaj, kaksna moja slika, mojih slik ni, ker sem samo original,so ti jih pa res ene obljubljale ob zgodnjih jutranjih urah ja, ti jo je katera res poslala?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A ti priznam,da sem po očetu italijan?Kej šans pr tebi?

Jebemtiš…zdaj se hecamo. Samo enkrat pa sem res imela sranje…Ko mi je en pred hišo prišel… :))))))
Sva se nekaj zajebavala na ircu. Pa sva ugotovila da sva iz istega kraja. Jaz sem mu seveda opisala kje sem doma…On pa pot pod noge, pa k meni…Takrat pa mi je bila sila…Uh :((( Neprijetna izkušnja

Ej počakaj, saj se še ogreli nismo, sprevržko pa ne tako hitro, saj imaš dve, boš zmogel še malo?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Si temnolas?

Samo ena,pa ne od tistih,ki smo si ga tam drkal…

Ej, mene bi kap, pa sprevržkota tudi, ali ne dragi moj, da bi ti katera od naju prišla pred hiso, pa tako lepo naju vabis.

Ne to si boš pa verjetno zapomnila za vse življenje, ali ne?
Veš kaj ti lahko tak tip vse naredi? Ja tale internet ni hec, previdnost ni nikoli odveč.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kako si se mogla tako usrat?Tipa bi gor povabla,pa bi vidla,kaj bi blo!

Aha, vidis obljube, besede, potem pa nic, pa so lepe slike?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close