Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Srce razbija

Srce razbija

ej nazadnje bi bili vsi mi kaksne krasne safalade?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A imaš od mraza bradavičke kaj napete

Pridem nazaj čez 15 min…samo stuširam se…
Do takrat pa uživajta

Evo prišli smo do stotke se že ogrevamo, je že bolj vroče, napeto,
Ne moje bradavičke so vedno napete, mati narava je obdarila to lepoto in zato ne potrebujem mraza, da bi stale in bile napete

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Okej, ga ogrejem še zate!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se lahko prisesam nanje?Ne,prvo moram it zobe umit :))

Ja Aria se je šla tuširat, ti zobe umit, še dobro, da sem jaz tu vsa sveža, dišeča in voljna.
Seveda se lahko prisesaš, samo pazi, da te elektrika od ekrana ne strese

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprevržko, pa mi še vedno nisi zaupal, kaj si dobil na mejl, ki te je zrajcalo do konca? Je res tako dobro?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Le zakaj sem zbrisal,no saj veš kaj.Bom moral mojo ljubico prosit,če mi pošlje še kako novo fotko,kaj misliš bo?

Odpri novo temo,ker me že roka boli od drkanja miši,tu smo nasral že preve postov.Odgovor sledi!

Dragi moj, pišeš v nekakšnih ugankah, kaj vem, kaj si zbrisal?
kar pa se ljubice tiče, če je taprava ti bo že ustregla, no če si tudi ti njej taprav.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

telepatija, ravno sem ti to hotela recti, evo že šibam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Molim,da se zgodi nocoj,če jo že v živo ni dano videti.

Pozdravljeni

Madoniš tukaj je pa tako vroče, da sem vzel računalnik in šel pod jabko tipkat, drugeče bi zakuhal :))))))

Zakaj bi se matrali pri delu, če pa smo isto plačani če nič ne delamo !?!?! Javna uprava RS

Lepo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

dobrodošel mišek, sedajle še muzika iz 80 in bomo pregoreli, pojdi na novo temo, ker se tukaj že vleče.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kje pa sem napisal, da to tukaj lahko????????

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Nič bat, saj dobro vemo kaj se sme in kaj ne, pa saj je itak razvidno iz napisanega, da to nismo in ne bomo počeli, pišemo samo kar tako “brez veze”, saj zato je tale forum in zabavamo še druge, ki nas špegajo, pa lepo, da nas berete, “uživajte” ali pa cenzurirajte še naprej!

In lep sončen dan Vam želim, jaz že hitim nazaj ven.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz vem, da razumete, vendar nobeno dodatno opozorilo ne škodi, se še prehitro radi spozabimo.

Kljub temu, da je kat tako brez veze, pa naj ima vseeno brez vezni nivo. Tudi to je dobro, če je dobre kvalitete brez veze.

Samo, da ni preveč oslafnosti :))

Primož

Srečnga pa zdravga!!!

primož!
a zdaj nam pa že v naši kletki pravila postavljaš?Tu je naša štala in tu bi bili radi tisto,kar v resnici ne moremo biti,to bi pa lahko razumel.Tu smo res samo tisti najbolj pokvarjeni,sprevrženi,pohotni,udarjeni in še kako drugače zadeti.
A je res to tako težko dopustiti brez pravil?
Lep dan,pastir.
D.

Ps:Primož,kolko si pa star,da tako suvereno vodiš to ladjo norcev?jaz 42.

sprevrženec,

na žalost pravila veljajo v celotnem omrežju. razumem pa potrebo po tem kar ne moremo biti. Ni pa res, da ste tu tisti najbolj pokvarjeni, pohotni, udarjeni……….vsekakor je dovoljeno veliko več, prazaprav o tem koliko več niti ne moremo govoriti, ker je jasno koliko je dovoljeno.

To kar jaz ocenjujem in gledam je to, da so teme namenjene naslovu in poslanstvu foruma.
Saj sem pa tja pa še kakšna sočna tema, vsekakor pa nimamo 090 linije, kajti pri teh linijah je namen jasen, čimveč in čimdlje, brez ovir:)

Ko bom naredil portal sex.over.net pa bodo te teme v ospredju, pravzaprav edine, pa vendarle še vedno na nivoju. Tukaj naj bi bilo vse popolnoma brezveze. In kot sem rekel, sem pa tja paše, ne pa “durh” 🙂

Nihče nikoli ni bil izgnan, samo preusmerjen, glede na ciljno publiko.

Odločam pa se vedno tako na filing, če pa me filing vara, pa Bog pomagaj.

Primož

p.s.
31

Srečnga pa zdravga!!!

New Report

Close