Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sreča je v majhnih stvareh

Sreča je v majhnih stvareh

Sreča je v majhnih stvareh in v dobrih ljudeh.
Bolj kot prihajam v letu, bolj sem zadovoljna z majhnimi stvarmi. Za začetek – srečna sem že, če me nič ne boli!
Osreči me že dobra kava, odličen čaj, kos kruha namazan s Kekec pašteto ali sveža žemljica, dober jogurt, kakšno čisto običajno pecivo.
Kako pa vi?

Zdravje in druzba. Cloveska in zivalska.
Pa mal muske kdaj pa kdaj on branju dobre knjige.

Definitivno. Sploh če vkljucimo še vremensko sliko, ki ni ničemur več podobna, sem vesela vseh svoboščin in užitkov, ki so bili samoumevni, dandanes pa še vreme ni to, kar je včasoh bilo.
Jap, izkoristi dan, saj ne ves kaj bo jutri. Akko preroško..

nova
Uredništvo priporoča

Enako! Najmanjša malenkost me zna osrečiti. Ni pa to posledica let, ampak sem bila vedno malo “premaknjena” 😉

Se mi smilijo ljudje, ki so totalno v krču in izredno nezadovolnji sami s svojim življenjem, ker, npr. nimajo boljšega avta kot sosedje, mulc ni izreden talent v košarki, čeprav ga tiščijo naprej z vsemi sredstvi, ima sodelavka več smisla za organizacijo, ima znanka manjši puf in lepše živi…itd itd.

To primerjanje z drugimi prinaša samo nesrečo, vidim. Meni je za take reči vseeno, sem pa vesela cel dan, če mi zjutraj, med vožnjo v službo, kuža, ki z lastnikom čaka na semaforju, pomaha z repom v pozdrav, ko vidi mojo veselo faco :))) – danes doživeto 🙂

Se strinjam, tudi jaz čedalje bolj uživam v preprostih zadevah, družinski izlet, dobra hrana, prijazna beseda, …

New Report

Close