Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek srecanje!!!!

srecanje!!!!

no punce in fantje,lahko bi organiziral kako srecanje nasega foruma.

ima kdo kak predlog,AMPAK RESEN ker se bomo edino tako lahko vskladili za ta zborcek.

NO AJDE NA PLAN Z BESEDAM,PA DA NE BO KDO PRVEC PAMETEN,GLEDE SRECANJA,NAJ PONOVOM ,TO JE SRECANJE DA SE SPOZNAMO IN DA KAKSNO RECEMO SE DRUZIMO….!!!!!!!!!

NEPOTREBNIH INF. NOCEM TKAJ GOR!!!!!!!!!!

LEP POZDRAV IN UPAM DA SE KMALU VIDIMO

VITKI

/

JA, srečanje…ampak tisto pravo srečanje, ne , da so zraven še družine…kajti potem….se je težko pogovarjati sproščeno…naše forumske besede,ta odnos, razumemo le mi…

Predlog: Meni je vseeno, samo, da bo ta pravo vzdušje, dobra kava, prijetna glasba, taprav ambient, in VI…in to je to.
Pa naj bo to v Ljubljani ali kje drugje…
Kaj hočem povedati, da ne kompliciram, pridem, samo napisite kdaj in kje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Heh, jaz sem od dans naprej samo še za srečanja v dvoje… swingerji odpadejo… hihi…

joj ku me meče… ;)))))))))))))))

no meni je vseeno če bodo družine poleg ali ne…jaz tak ali tak pridem sama…pa če bo mogoče Trilči hotela z mano…to pa bo ona povedala…
je pa verjetno najboljša varianta med vikendom; ali?

… srečanju v Ljubljani…
Predlagam kaki kraj na Primorskem, to pa zato, ker nas je dost Primorcev, pa vi bi prišli v naše tople kraje…. pa da bi nardili en piknik v naravi al kej takga, eno popoldne in potegnili v nočko… bi spali v šukicah iz travce.

Je kdo za?
Za organizatorja pooblaščam Sončiko, hihi! 😉

Lumpačka…ja to je dober predlog…samo…ce sem bom mogla sredi nocke anka…nazaj proti Alblani vozit in to v norem stanju, bo pa res hudič…zato je treba misliti tudi na to…no, če bo sila, bomo pa res u travci ležali…saj je že črka R v mesecu in to je znak, da se to že lahko počne;))
No pa itak…verjetno se ne bomo vozili vsak s svojim avtomobilom…potem se je pa lažje zmeniti kdo vozi, vsak pol ure, hihihih, pa bo hitro Ljubljanna;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

se strinjam… hihi… kaj mi pa ostane druzega… lumpačka…
a bomo čevapije obračal? …
jaz prnesem vinčeka… pa vas vse opijem, da boste obležali kot klade… pa nič prot Alblani hiteli….

oštja, da ne… hihi

Se smejim..mater si pa res lumpačka…ni blema, samo jaz bom potrebovala polej se eno opravicilko zakaj me ni blo domu!!! In zakaj so moje hlacice vse zelene od travice;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Oštja, si boš že kej zmisenla… sej si znaš prej in pole, ja… a boš kar nankrat pred možijem brez domišljija?
dej ga no srat… oštja, si ti jest zmislem kšen izgovor, ki imam bogata domišljija?

ben, boš rekla možeku, da si kravce pasla… pa da zvečer niso hotle v štalco, pa si z njimi na zeleni travci prenočila… hja hja, a je tolk težku?

papa

Ubogi tvoj mož…k boš cele dnevce sam na planinci visela in bikce u stalco gnala…Jaz pa bom povedala resničko in mi bo vse oproščenko…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

haha ta je pa dobra…
glih kontra bo… sej si ti iskala izgovor, čo… ne jaz…

jej jej, kej te rola?

Kar tolaži se ja…polej bova pa obe jokcali,hihihihih, pa hlače od travce…drgnili…rekoč:”Joj, kaj bo pa medko reku?!”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaz si hlačke prav rada umažem v travci, če je le lepo… hihi… Cvetkec pa tudi nima nič proti… sploh če on drgne ob travco… hihi…

Hihihihihi, mater naju bo Vitkec…ko mu tko svinjava tole srečanje, pa še ukazal je, da se tukaj to ne počne..dajva se en dober izgovor spomnit, dokler ne pride…da jih ne dobiva po riti, digi-dagi;))!

pa še tole…meni ime Vitko ne odgovarja, kako bi ga preimenovali…hitr povej,hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja, meni se tudi zdi, da mu nekako ne (pri)stoji…

pristajalo bi mu npr. Stojko, Vinko, Tihy, Izginjajoči, Opazovalec, Kukavičji M…

hihi… ku sem lumpa

Hihihihihihih…ker nekaj vem…se smejim…mater si lumpa…no saj si mogoče to zanalašč napisala…jaz bi ga pa imenovala Mišon…en ljubek..mišonko, ga bom jaz klicala, pa tudi če me nakuri ko mačko…hihihihi

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe, a misliš da ne bi bil un predlog moj fajn (tisti s tremi pikcami – tisto je blo ime)? je namreč kot kukavca tuki, nekje odzad kuka, pa se vsake tolko oglasi… pa podtakne jajček… in spet zbezlja zad kukat, kako bo kdo njegov jajček zagrabil… hihi

no, lohk je pa tud Mišon… ;))

helčka nehaj, jih boš res dobila po riti, digi dagi, takoj ukluci hotmail, da ti nekaj povem,,,takoj…to je ukaz od plastelinke…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če boste fakale prav…če ne grem pa k Hribucu in Sinceju družbo delat….imata baje full dober šnops in pir!
😉
Sp

ja…boš dobil šnopec in pirček….ampak…še kaj drugega, pa nočem bit nesramnica, saj veš kaj mislim…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a je res mus? ker če ga vpalim bom pole še 2 uri tle… že pred eno uro sem hotla it… pa me nekako ne izpustite… hmmm

ukletklana sem….

ja takoj samo za eno sekundo da ti nekaj povem in cao…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aja,,,še eno tono ABLUB!
To sem pa res pozabu!
Hribuc,Since…mene tud neki srbi…sem nemara tud jaz alergičen na ženske!
Sp
:-)))
Sp

Ja,ker si bla do zdaj glih na vsakem,kaj!?
Bla,bla!
Sp

poletka!
dve sta tuki tolk zafilozofirali(spodaj),……………da pridi sama…napiši na mail kje…pa da se midva ornk pomeniva…se mi zdi,da imava tolk reči za obdelat………..ni oštja,da ne greva kontent en od druzga?
😉
Sp

New Report

Close