Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SREČANJE!?..hehehe

SREČANJE!?..hehehe

mislim, da prihaja pravi trenutek………….

KDAJ IN KJE?ops…in kdo?

sprejemam prijave………samo resne- seveda!

zato v premislek:

………Oče Janez ječmen seje,
tam na polju pr’ Ljubljan’,
mim’ se vandrovček prismeje,
sam presveti Kozmijan.
Prav prijazno ga pozdravi:
”Kaj pa delaš Janez tu?!”
Janez pa je slabe volje:
”kurc te gleda!” reče mu.
……….Komaj misli te izreče,
z njive kurci poženo.
Razo brž po pupo teče:
”Pupa,pupa kaj bo to?”
Pupa ven iz kajže teče,
vid’ na njiv’ soldate stat,
od veselja si jo mane:
”Moj ga ‘ma t’ko sam za scat!”
Pupa prvega natakne
gori doli vzdihujoč.
Niti enkrat ji ne zmakne,
z njim jo drajsa celo noč.
Drugo jutro polna njiva
samih strumnih je devic,
vse počepa in poriva,
saj na svet je dost’ prasic.
…………………

no ja mal sem priredil…ampak ŽURKA NAJ BO………

leta letijo - iščem stevardeso.....

bejž u ku rac!Pardon!
v pič-ko!!!!
;-))))

a je to prijava……!!!????

bravo frend…………zdaj samo še pupike naštimiva..pa bo……

kak si

leta letijo - iščem stevardeso.....

Povejte..kje..kdaj..pridem…ce bo..to samo za kletko…ce bodo zraven se ostali..me ne bo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a najino, oče Janez? ;)))

alora, jst sem za…… kedaj in kod … pa dobiš v kaselček…….. hihihi….. pa psssssst!

hehehehe …jaaja pol bomo pa dvojno udarli….kajneda….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, bomo pa dvojno, sej ni glih nujno, da smo vsi tam, kjer ste vi, ne de ???
Pa lepo se mejte!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, prjatučk, jest se tko ne morem prjavt, ne de, ku bo le za kletko! Drgač pa, a vasujemo pa lahko tukile? Sem opazila, da nas SončiKa ne mara ravno dosti? Zakaj tako, SončiKa, kaj smo ti nardil?

Lej, deklica, mirno se prijavi na srečanje, mislim, da nam je dovolj jasno, kako in kaj.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aham jep…..mi smo tukaj itak sam vasovalci……Bomo meli tud mi žur..ampak pr nas bodo vabljni in so vabljeni zemraj vsi…..Ja tud vi kletkarji..zej grem pa v gmajno..
Ehh kaj človek vse ne dozivi…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bi ti rajs tole poslala tebi osebno na mejl…ker menim,da bi bilo bolj primerno,ker se tice samo tebe…pa okej..ce me ze vi tukaj spikate..bom se jaz tebi namenila tukaj..tole:

Jemlji forum kot forum..uzivaj..kaj strikate v ozadju pa me ne briga..to ves ti..in tvoje-tvoji..uzivaj in ne pisi mi tukaj kao..da te ne maram-vas ne maram…nehaj no..ko dobro ves kako in kaj…zato so te tvoje besede tukaj res nepotrebne…in ravno zaradi tega kletka ni vec kletka..ampak eno bojisce…ko nenehno nekdo nekaj strika..spika…ce ne kle pa v ozadju..in tega ne maram..in ker nisem hinavc..ne znam bit…ker sem iskrena..tega ne morem in mi ni potrebno prenasat…ampak nc bat Marija..si svobodni clovek in lahko uzivas kjerkoli…in jaz ti to iskreno privoscim..naj bo to tu v kletki..ali kjer te je zelja…imej se lepo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tudi meni se podijo po glavi te besede:Kaj clovek vse ne dozivi..aha…in se marsikaj drugega..pa ne bom kle…brez veze…uzivajmo!”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tole, kar bom tukaj odgovorila, je res verjetno zadnje, kar bom tukaj napisala.

Ne vem, o čem govoriš in kaj govoriš, ko mi pripisuješ neko špikanje in neko pisanje in štrikanje “od odzadaj”. Z nobenim in z nikomer si JAZ NE DOPISUJEM IN PIŠEM ODZADAJ !!!! Samo to.

Da pa je “štrikanje”, kot temu ti praviš, oprosti, SončeK, sem pa jaz ravno v vaši kletki ugotovila. Le tukaj sem zasledila tisto pisanje: “poglej v ladlc” ali pa “imaš meil”, ali pa temu podobno. Veliko vas je, ki uporabljate nek program MSN! In vse to pogojuje, jasno, dopisovanje “od odzadaj”, česar se jaz nisem in se ne bom posluževala. Uporabljam forum in tu se razpišem, kolikor se.

Pisanja “od odzadaj” se ne poslužujem, ker vem in si lahko zamislim, kaj le-to prinaša: en kup govorjenja v prazno, en kup namigovanj in ugibanj: ali si tega že srečal, ali veš, kako izgleda ta, kaj je z unim, odkod je uni, ja, pa ta meni ni najbolj všeč, mi ne paše najbolj, jaz mu ne zna odogovrjat in podobno. Domnevam, pazi, DOMNEVAM in si PREDSTAVLJAM, da je lahko tako, VEM PA TEGA NE, ker se tovrstnega dopisovanja ne poslužujem in to bodo vsi, ki ste tukaj, znali tudi potrditi! Ali komu kaj pišem? Ali koga “obrekujem”? Ali s kom nisem zadovoljna in to prikazujem skozi pisanje “od odzadaj”? Ne, in tega z moje strani tudi ne bo! Razen v primeru, da me resno kdo prosi za kakšen nasvet.

Ko pa se bom komu želela osebno predstaviti, bom to tudi naredila. Brez vprašanj za dovoljenje, le s predlogom, če bodo tudi drugi za to!

Samo toliko, prijatleji dragi. Kar pa imam povedati, bodisi z noto resnosti, bodisi s šaljivostjo, perverznostjo, z vsemi ostalimi mogočimi primesmi debate, pa povem tukaj in v gmajni in na Življenju in na Starejši so …. !!! Le toliko. In moj nick je marija !!! Nikoli se za nekaj povedati ne skrivam ne za hotmailom, ne za drugim nickom.

Žal pa moram priznati, da so me tvoje besede o tem, kdo bi naj bil na srečanju in koga ne bo, če bodo drugi, rahlo zbodle, a sem se takoj skulirala in pač … ne silim tja, kjer nisem zaželjena. Tako je življenje in tudi virtualno življenje hočeš nočeš prinaša s seboj tudi kakšno tako neprijetnost.

Imejte se torej lepo. Ja, in uživajte tudi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lepa misel za vse:

“Poskusite puščati prijateljske sledi majhnih iskric hvaležnosti na vaših dnevnih potovanjih. Presenečeni boste, kako bodo prižgale plamenčke prijateljstva, ki bodo šopki vrtnic ob vašem naslednjem obisku. “

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close