Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Srečanje v realnosti

Srečanje v realnosti

Kren, sam da mi ne boš fouš, ker bodo hotele vse z mano

Saj sem vedla…. velik govorjenja in na koncu nista;)

??? Nč ne razumem

sam besede..srecanja pa ne bo..zdaj razumes…

..jaz tut ne..:)

lp maxi

nehita me zezat vidva navsezgodi..bosta že se razumela, če danes ne..pa jutri..al kasnej…itak je še jutro…počakta se mal..ko bo dan..vama bo vse jasno;)..haha

Pa bi bilo lepo – da bi se v živo takole rajcal?!

Mislis, to zna biti nevarno, ker moski tezko prenesete sam rajcanje, zelite vedno se kaj vec..na koncu vse;)

Saj sem takoj vedel, da si neizmerno pametno ženšče.

ma ja, bjonda sm kaj morem..hihi

Pol bi ti pa kup vicev lahko natrosil tukej gor, sam moram delat

ja, pejva delat ja..

Te zanima? Kaj pa ti, boš prišel? Sam ali z ženo?

Kot sem razumel poste je stvar nekako naslednja; nekateri nemorete dobiti “izhoda” ob temi, nekateri ste na drugem koncu države, nekateri ne boste prišli iz drugih razlogov, nekaterim so(smo) se zamerili, večina pa načeloma pride.

Glede na to da je Lj. nekako v “sredini” države, predlagam LJ. Mogoče ta ali naslednji petek. Sedaj bi morali približno vedeti ob kateri uri misli kdo priti. Mogoče predlagam kakšen lokalček z glasbo kjer se bomo tudi slišali. Kakšen predlog? Kar pa se tiče drugih “regij” pa naj kdo mitinge organizira tam kjer se nahaja in se s tem izogne vožnji sem ter tja.

Sicer pa rečemo kakšno v stilu filma “Sex v mestu”, nekaj spijemo in gremo (še dobro, da sem gledal pred pol leta eno nadaljevanko tega ;-).

PS
Vsi pa seveda še posebej vabimo saro* 🙂

se smejim..in zdej bo spet hudic u bajti, zarad tojga p.s.;)…mislim..sara* pride… samo ta teden ni casa, zdej pa kakor ves kren…name se ne ozirajte…saj ne boste-bomo le enkrat cvekal nekje u real;)…Itak si upam pit kavo samo s teboj, zakaj ne, kava je zame kava!

Konec koncev se lahko dobimo npr. vsak petek ob tem in tem tam in tam. Kdor pride, pride, sicer pa pride naslednji petek.

PS
Vprašanje pa je, če bom zdržal še 2 tedna 😉

Kaj pa če bi rekli takole: ob petkih imamo “Seks v mestu” tam in tam ob tem in tem času?

🙂

Ajaj, glavno sem pa pozabil! Tudi jaz sem upam pit kavo “samo s teboj”! 🙂
Kava kot kava 😉

zakva mezikas..lump;)…okej pijeva kavo..ko bo cajt za njo..do takrat pa jo pijeva se naprej kle..;)

Se lahko pridružim, saj vidita da je bacek odpeketal? Na kavi mislim

Ah, mežikam pa ponavadi iz navade 😉 Sicer pa OK!

Kir..japaja..nema..zdej ko nje ni sva pa midva dobra..aaa..ampak naj ti bo..itak vec nas je bolje je;)..na kavi seveda!!

Za trojčka tako in tako nis, ne? – Bil bi en prekrasen sendvič – ti na sredini..

ne znam se ljubiti brez, da ne bi ljubila..tko da sendvic se naprej grickam le un k je u sredini kumarica;)..krasno gor ali dol …vcasih neki kar je krasno se ni receno da je tudi dobro;)…

Sej kumarico bi ti jaz dal. Maš rada debelo?

New Report

Close