Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Srečanje v realnosti

Srečanje v realnosti

rada imam trdo..da ko jo dam v usta zahrusta,
…ko se zagrizem v njo..govoriva o kumaricah..ne pozabi;)..velikost ni pomembna..pri kumariah pa res ne..haha

ok..sam da je vse okej;)

Moja je trda, zelo, tudi paše če grickaš- samo nežno, nežno

A moraš met vedno zadnjo besedo? 🙂

o komu ti to..jaz mam rada le ene kumarce..une , ki jih sama ulogam..domace;)..mas ti tud domače..kisle..trde..haha

No saj! Kumaro, sam velko mam jaz, ti bi jo pa lahko vložila…

ne zeli si tega..ker ce je velika bi jo jaz rezala..haha

okej..mej jo ti..dovolm..jaz pa grem delat….ne pogresaj me..velik en mal pa zihr;)…

Av, to pa boli! Jaz pa mislim, da si bolj nežno bitje!

Al pa če se dobimo in noben nobenmu ne pove kaj je njegov nik!!!!!!!

…zaobljubmo si in se dobimo!

kaj pravte?

:-))))

he he he… jaz bi raj rožmarinko, da ji pokažem novi zlati zob (:-P)

malček podaaaaaaaaljšana ;-)))

opa, komaj ti obrne hrbet, ti pa hop na drugo ;-)))

sam da ni kisla (:-P)

Men se zdi da bo tale forum izumrl, če se boste dobili in si razkrili nike…..

Jaz pa se nočem srečat. Vsaj na skupinskem nivoju ne, ker je to brezveze.

V poštev pride le srečanje s kakšno forumašico, v dvoje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja pajkec si pa najdi sam eno ne!!! Saj to ni težko, kot pravijo kaka je kava. Sam da nekatere je ne pijejo(mo). Prav zabavna druščina ste, sam ne vem če si vsi tolk upate v “živo”.Me pa nekaj stvari zanima, sam jih ne bom še vprašala, za vsak slučaj če vas res kdaj kje srečam, bi mi bilo hudo nerodno.:)

Hojla,

že nekaj dni vas takole berem, pa se moram včasih pobrat s tal, kjer se znajdem zarad smeha.

In se strinjam z mnenjem Žižija, da “ne bo nikol več tako, kot je bilo”, če se boste dobili in razkrili nicke.

-mm, napisal si, da ne prideš. Zakaj?

hmm…tudi jaz spadam med tiste, ki me za začetek ne bo..:))

Ja, eni imate pa res pogum na koncu repa. Saj se ni treba razkrit. Poveš samo pravo ime, ne pa nicka. Itak se verjetno ne bo dal ugotovit, kdo je kdo, ker vsi glih nakladate. Če pa ti bo katera simpatična, se pa zmenta. Mene pa resnično zanima, a ste res tko simpatični a ste pa v resnici zadrgnjenci.

Ali se zmenimo takole: ob petkih imamo “Sex v mestu” npr. v Orto baru? Za tiste, ki si to želijo. Ob kateri uri?

Tisti, ki si tega ne želijo jih pač ne bo. Nihče jim ne bo zameril tega!

Kren, vsaj enkrat mi odpiš, prosim.
Namreč zanima me, kaj v resnici želiš s srečanjem? Kolikor sem imela cajta brat tvoje maile ne varaš, rad pa imaš novosti, pravilno? Misliš, da naj bi se v živo rajcal, kot tukaj gor?

Veš, kaj ne ti meni o mojem pogumu. Spoznaval sem že na desetine ljudi iz različnih forumov, dokler me je to zabavalo, zdaj me pač več ne zabava več.

da sem simpatičen, pa nikoli nisem trdil, v bistvu sem ornk zajeban.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Postavil sem vprašanje kdo je za srečanje! Jaz si to predstavljam kot kakšen čvek, o čem pa niti sam nevem. Spoznaš nove ljudi, nekaj spiješ, nekaj rečeš in greš. V bistvu ti bodo verjetno bolje odgovorili na to tisti, ki mislijo prit. Gre se za to, da malo popestrimo turobne dneve in rečemo npr. “grem na Sex v mestu” 🙂 Sicer je pa tako, da manj boš planirala, bolje bo. Nekaj takega kot une tri ali štiri čveke v filmu.

Kar pa se tiče izjav tule na forumu (kar predvidevam, da te najbolj bega) je tako, da ima vsak svoje življenje, ga po svoje živi in doživlja. V glavnem so to stvari, ki se jih ne pogovarjamo praktično z nikomer, še celo doma ne. Ko pa pride kakšen problem ga ravno zato ne znamo rešiti. Marsikomu pa odleže že, ko kaj napiše, še bolj, ko na to dobi odgovore. Pa kaj potem, če poznamo npr. tvojo intimo in se kljub temu dobimo na čveku? Pa kaj potem, če te posti rajcajo? So what? Vsi smo si podobni. In tisti, ki bi se radi družili tudi v realnosti, se predvidevam ne mislijo it tja osvajat, ker se to počne (ponavadi:-) v dvoje. Tudi ne verjamem, da bo potem na forumu kaj drugače. Prej bi rekel, da bo slej ko prej zamrl, večerna druženja bodo pa ostala!

New Report

Close