Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Srečanje v realnosti

Srečanje v realnosti

Nč nasmeška, pa to, ampak usta v ravni črti, stisnjena, če ne celo obrnjena navzdol?

Kren, lepo da si pisal.
Razumem, kaj si mislil.
Res pa je, da nimam časa gledat TV serij, tako, da je moje oglašanje na tem forumu čist osebno iz lastnega veselja.

” Kar pa se tiče izjav tule na forumu (kar predvidevam, da te
najbolj bega) je tako, da ima vsak svoje življenje, ga po svoje
živi in doživlja.”

Se strinjam glede izjav. (Ampak tako zbegana pa tud nisem)

Tudi tebi en topel pozdrav za današnji dan.

Se popolnoma strinjam z zgoraj napisanim. Res se je lažje pogovarjati, hecati z ljudmi, ki jih ne poznaš, oz. jih poznaš samo z ene plati. Ker, če nekoga preveč poznaš, mu marsikaj ne moreš reči, ker bi ga lahko prizadelo. Tako pa, čvek, čvek pa čao.

Odvisno od namena posameznika..zakaj gre na tako srecanje..moj namen bi bil …se zabavat, druziti z meni enako mislecimi-podobnimi ljudmi, ki se znajo zezat in vedo, da pogovor o seksu in tole nedolzno rajcanje kle gor… taksno ali drugacno,da to se ne pomeni, da potem dejansko varamo..in smo ne vem kaksni norci.Lepo se je odklopit in znat zabavat…na nedolzni-posten nacin!
Pijaca..itak ne pijem alkohola..ples..debata o marsicem..ja vse to vcasih paše….tko neobvezno, brez prisile in obveznosti.Potem pa ti je takoj jasno, ti to paše, taka druzba ali ne…

vsekakor bo pa manj iskren; v kolikor še sploh je iskren

:-)))) čitaš mi misli…

al pa v troje z dvema forumašicama (:-P)

kr vpraš… itak si skrita pod nickom

:-))))

zadrgnjenci, da komaj še dihamo ;-)))

glej spiderjev odgovor…

lahko pa… s tabo… v dvoje??? (:-P) Ampak pol ni treba v močvirje hodit
(:-P) (pa brez zamere ljubljančani)

ja kaki je pa tvoj pravi nick???

forum ne bo zamrl, le ljudje se bomo zamenjali, ker se bodo začele teme ponavljat in nas bo slej ko prej dolgočasit začelo

še to… ne iščem družbe, še za svoje prijatelje imam premalo časa, zato res ne vidim razloga, zakaj se osebno spoznavat z nekimi novimi masami…
Ni blema posameznik, ups bolš posameznica, cela horda pa… ne vidim smisla, čeprav verjamem, da se znate imet čist fajn… ali pa zna bit vse skup morbidno, ker je klamfat po računalniku pač nekaj drugega kot se v živo pogovarjat…

Vprašaj rožmarinko, da je meni definitivno lažje in baje sem pri tem tudi bolj uspešen (:-P)

Sploh se pa zaradi takega srečanja ne bom vozil v lj. Aja, še to… na forumu inmamo drug o drugem neka virtualan mnenja, takšna in drugačna. Če se nam zdi, da komu povedat kaj bolj grobo ali bolj nežno, pač tako storimo in je prav tako, da smo direktni. Vprašanje pa je, koliko jih bo ostalo direktnih (tudi na forumu), ko jih spozanamo v živo.

Čist tak je… zame noben, razen tistih ki so me spoznali na forumu, ne ve kdo sem. In ne vidim razloga, da bi kdo vedel, razen točno tistih, za katere hočem da vejo.

Mater… sm naložu (:-P)

hja..jaz nič ne oblubim okol teh stvari……..sam mene tako al tako ne bo….
tako, da brez straha greš boom…
:))))

ej -mm, ne ti zdele z močvirniki:)) Mater sem se tega naposlušala v Mb-ju. Najbolš je blo, ko me je en s faksa poslušou pa reku: pa ka si ti te za ena žabica? pokaži mi no prsteke, da vidim, če je kaj plavalne kožice…
sam enkrat loh ugibaš iz kod je bil…

A druga kožica ga ni zanimala? O ti Štajerc butast – jaz bi ti raje tisto pogledu. Aja, nisi bila več nedolžna…

je bil štajerc, ja pa tud drugi odg je pravilen, kaj češ…

eh brezzveze… malo sem se pohecal, sicer ne dam prav nič na natolcovanje v smislu green dragonsiov ali viol… (hvala bogu ne hodim na tekme, en problem majn)

saj sem se tudi jaz hecala…

in kaj je zdaj s tem srečanjem?

kje, kdaj?

je že blo? če ja, kako je blo?

lp 🙂

sem nov na forumu.
ideja srecanja se mi zdi zanimiva.

predlog:
– naj organizator doloci tocen datum, uro in kraj prvega srečanja(neodvisno od mmenja drugih).
– potem pa kdor pride pride, kdor ne more oz. mu ne ustreza ga pač ne bo – drugače se ne da in ne bo nič iz tega.
– da naj tudi predlog, kako se sploh dobiti oz. spoznati, najbrz najvecji problem, ceprav glede na temo ne bi smel biti.

R.K.

Ok, zdej bom pa še enkrat konkreten. Dajmo se dobit v četrtek, 28. 10. npr. v Zlati ladijici v Ljubljani okol osmih zvečer. Predlagam, da za razpoznavni znak vsak naroči eno malo laško pivo, pa npr. naj ima vsak en dodatek, kot je šal, kapa, dežnik…
Evo ga, upam, da se vidimo….

Fuj, samo laškega ne! Bljak! A je radler OK? Btw, naj no nekdo do konca spelje to kar sem začel 😉 Malo mi časa zmanjkuje!

sm se ze ustrasla..da po novem ne bos vec lagal, da bos kle cist iskren..haha..pa sm cutila..da to nis ti;)..br jutr..ma kren iskren je dobr predlagu..doloci se kraj..lokacija in cas…kdor ima namen naj pride..kdor ne..ga ne bo..in to je to..ne rabis pisat kle nc vec nc..ampak mene ta teden ne bo..visja sila..zal, drug teden so pa pocitnice…

Tudi jaz sem ZA. Če le ne bo predaleč

Torej bo res takole? 28.10 okoli 8 zvecer pri Zlati ladjici? Res bom prisel, upam da bo se kdo tam…=)

New Report

Close