Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Srečko, ne odhajaj !

Srečko, ne odhajaj !

MOgoč bi se pa prleglo..hej sej se lahko preobrazim..sem že mal gruntala..jest se hitro naveličam..kaj če bi mal obrnila list..hmmm???’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jasno da sva. Sva čist besne. Prav zdajle na prvenstvu pa ni ravno čas za zamere in vznemirjanja. Drugi trenirajo, naši se pa med sabo j….

heheheh a ste fletne! Ko ste hude! Jeza škoduje lepoti…punce…*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, si me potolažla. Men so zmeri rekl, da od jeze rit raste. To me je bl skrbel, k že zdej ni majhna. :-))

To je pa bil prenos misli, a ?

Dobro jutro in cmoka.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

To je slovenska folklora.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

No, velika pa tudi ni, ne ga srat !

Narodna noša, praviš? No mogoče bi bilo pa bolje, da bi eno odplesal namesto igrali naslednje tekme, ker po tehle bitkah tako nimajo kaj dosti možnosti….

AHA!!!
yessssssssssssssssssssssss…na zdej sme udarla po mizi..heh da je za prmej..juhu!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He he zajček. Vedno večja….. Pa še morje se bliža, ampak…. Ta problem, sploh ni več problem….

AHA::Viš kak maš ti prav..!!!
Midva se pa fejst razumeva a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sej veš da Slovenčki niso srečni, če ne delajo zdrah.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja ja mišon. So se fuzbalerji teatralnosti od sester naučili….

In Zaho to dobro ve !

Preklinjati nekoga zaradi kraja njegovega prebivanja je precej bedno.
Jasno, vsi to počnemo in se zmerjamo, samo eno je hec in zbadanje, ali pa tiste navijaške fore, jaz pač navijam za Primorje, en drug za Maribor en pa za Olimpijo, tu že mora bit malo popra lokalnega zraven, drugo pa je SLOVENSKA REPREZENTANCA.

Igranje za himno in državo mora biti čast.
Tu se pričakuje da preklinjaš Hrvate in Francoze in črnce ipd, ne pa da vnašaš razdor in nemir v ekipo s poceni očitki. Srečkota vsi njegovi bivši trenerji visoko cenijo in spoštujejo in ga postavljajo visoko na sebe, kot zgled in fenomen. Zahota pa samo kolnejo, čeprav je super igralec.
Poleg tega Zaho pozablja, da je, samo za primer, Srečko dolgo upal in verjel v Osterca, pa je prlek, ko smo vsi mislili, zakaj ga ne zamenja.
Potem pa je dal skoraj odličilni prispevek k uvrstitvi.
Če se spomnete tekme, kako je Zaho mahal soigralcem naj grejo naprej ob vsakem strelu, je s tem rušil koncept, ki si ga je Srečko zamislil in s tem “odpiral” igro, kar je pripomoglo, da so Španci dali prvi gol, s tem pa se je filozofija podrla. Zamenjal ga je 100 pravično. Samo veličine to prenesejo, kontraši žal ne.

In danes folk klicari na radio z vseh koncev in krajev, pa ni NITI ENEGA, niti štajerca, ki bi mu dal prav. To pa vse pove, kar poglejte si anketo na vstopni strani med.over.net kak je rezultat Zaho:Katanec.

Igralce morate pa razumet, da se ne morejo in se nikoli ne bodo postavili proti svojemu igralskemu kolegu, kar me v bistvu veseli, ker so daleč nad njim. Imajo svoje mnenje in to je vse. Samo, vadit in špilat v takem vzdušju, sramota za NZS. Jaz bi ga suspendiral.

Brusko je v tej situaciji za združitev Dalejnskih cvičkarjev, Primorskih mon, Štajerskih Nezaposlenih, Gorenjskih škrtic in Lublanskih žabarjev.

No, moje mnenje pa je ravno obratno, čeprav sam v to ne verjamem.

To kar so si izborili, noma primerjave v našem času in greh bi bil, da grejo domov. Malo jeze pa tudi ne škodi, če jo bodo znali usmerit proti Južni Afriki. In če slučajno zlezejo do osmine finala, bo, verjemite precej tega pozabljeno.

Brus bo v soboto ravno tako navijal za naše kot vedno. Za vedno.

Srečna Branka, k’ma vsak drugi dan obisk……..

Glede počasnosti pa lahko rečem, da je vedno počasna, ko je treba kaj….dat.

Brus se zavzema za to, da bi se na bankomatu namesto stanja v minus, raje napisalo : Lahko ti podarim, samo ljubezen…….

Džez baaa, Pandica.

Fala ti za onaj softver Vindouz, ove moje šoferđije su sasvim oduševljeni.

Bi spakiral kufre in se vrnil domov, njih pa bi pustil naj sami sestavljajo ekipo skupaj z idijotom ZAVRLOM.
Zelo sem razočaran ,ker je polovica mošva potegnila z Zahotom,skupaj z predsednikom- Zavrlom
Ker če me ne rabite , sami tudi nadaljujte.
Toliko!
Po rekmi z rusijoin tunizijo glejte kometar !!
Katancu je šlo na jok !

jaaaabbbaaaaaaaaaaaaadddaaaaabaaaaaaadduuuuuuuuuuu

Tukej se povsem strinjam s tabo. Če nočejo šefa poslušat,
nej se sami znajdejo kakor znajo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Jaz bi tudi spakiral kufre, samo Srečko je dostojanstven in dosleden profesionalec in nalogo bo odigral do konca.

Jaz bi pa kufre poslal naprej, pa najraje bi dal Zahota v kufer.

Ki jim še nihče ne pripisuje nič, so pa po moje tudi sokrivci.

Čeprav je očitno, da jih Srelko ne mara in hoče mir, vrtajo in vrtajo in vrtajo.

Jaz bi v tej situaciji dal igralce v karanteno, da ne bi imeli stika z nobenim, da ne bi mogli zdej v vsakega vrtat in se silit z vprašanji in motit treninge.

Mene pa zanima kaj menijo ostali v ekipi ? Če bi podprli Srečkota, ta ne bi odhajal, ali pač ?

Poglejte E-mail !
Mišon-u naj kdo pošlje meil za boljši dan !

jaaaabbbaaaaaaaaaaaaadddaaaaabaaaaaaadduuuuuuuuuuu

:))))))))))))))))))))))))))9

.. eno in edino upanje ..
.. poglej me v oči in lahko si brez skrbi …
.. veš da plus še kdaj se .. naredi 😉

:))

novinarji samo mečejo papico nenasitni raji :)))))

New Report

Close