Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek srecna sem!

srecna sem!

enostavno moram povedati vsem, cimvecim, tukaj vas je pa tooolikooo!
danes mi je razvojna pediatrinja za mojo malo dala zeleno luc, da jo dam na usmerjanje (ima zaostanek v razvoju in kar precej tezav), torej da dobim odlocbo.
in zaradi cesa mi srce kar igra? septembra/oktobra gre mala lahko ze v razvojni vrtec! sicer jo bom vozila v Domzale, ampak sem presrecna, to je celo leto prej kot smo planirali (se ne bo stara dve leti a bo vseeno lahko sla!)
in jaz…bom lahko zacela iskat sluzbo takoj ko pozdravimo mojo nogo! noro!
take srece na kupu pa se ne!

res sem takooo vesela!
pa se jutri gremo na morje, komaj cakam da se moja licka spet nastavijo stricku soncku=)

pozdravcke vsem!
papa

ja super prav privoščim ti. UŽIVAJTE !

Sem zelo vesela za vas. To je takoooooo lepoooo prebrati:)))))))))))))))))))))))))
Uživajte na morju!

lp,

N.

O kako lepo. naj delimo srečo s tabo.

Marjana

Super!!! Vse dobro še naprej! 🙂

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

lepo je prebrati tak post … naj sreča traja in traja … pa ne pozabi namočit nog v morje ;-)))

Uživaj v sreči in želim ti, da bi se le še stopnjevalo – na bolje…..kdor še ni bil nikoli zaradi ničesar v dvomih, potem težko razume…..vse lepo in uživajte v sončku….Maja

čestitke ,tudi jaz sem vesela za vas

Jaz tudi vesela zate:)))
Juupiiiiiii!!!!!!

No, to je pa res vesela novica. Uživajte kar se da in ne pozabite na cartanje.

lepo kdaj tudi kaj takega prebrat

Bravo :mami:!!! Je pa res lepo, da imaš tak dober razlog za veselje! Uživajte v RO v Domžalah! LP!

New Report

Close