Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Srečna sem!

Srečna sem!

Takšno je življenje ja. Včeraj za umreti, danes za znoreti, od sreče namreč!
In kako malo je včasih potrebno, da nekoga spravimo v obup ali v srečo. Samo nekaj besed in to je to. Hvala TI, ker sem lahko zopet srečna.

Evo sonček sem, ponovno tukaj, nagajiva, topla in srečna.

Vsem hvala za včerajšnje lep besede, danes pa se zopet “razdajam”, nagajam in veselim z vami!

Cmoka vsem!!!

p.s. Nikoli ni tako hudo, da ne bi bilo jutri bolje in ne dopustiti obupu zadnjo besedo, kajti za dežjem vedno posije sonce in res je tako!

pa-pa ;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

In jaz s tabo.

Cmoka na lička.

No,takšna si mi veliko bolj všeč……..samo res,kako malo je včasih potrebno za lep dan,a ne??? Ljudje se moramo začeti nagibati tja,kjer nas osrečujejo majhne drobne in prijazne besede……….
Ne bom zabluzla,………..

dajmo bit dobre volje……..in se veselit!!!!!!!!

Cmokov en koš brez podna za vse!!!!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Saj sva si enaki, saj sva eno, saj sva res kot k—-a.
In zato jokava in se smejiva skupaj!

Hvala! ;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HAHHA A SAMO BESEDA ,JE BILA DOVOLJ…..

a je mogoče burna noč kaj pripomogla…hihihihih

mater si mlada in nezahtevna…

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Včasih beseda pove več kot vsa ostala dejanja .

Mlada in nezahtevna seveda sem tudi to, ali ti nisi? Ampak na žalost ali pa veselje, sem tudi vse ostalo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No … vidiš kako fajn … Zdej pa kar sijaj in sijaj … pa mal toplote prinesi … :))))))))))

Pa veš kaj je značilno za SončeK po nevihti? Da je še lepši in bolj sijoč kot je bil prej … ;))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Super, da se ti je obrnilo na bolje. Sem vedela, da boš danes boljše volje in sem tudi full vesela za tebe.
Preživi lep večer…

Hvala Arči, hvala enako in res sem vesela tudi jaz zate, za narejen izpit…

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close