Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srečne ženske, ki imate lepe lase!!!

Srečne ženske, ki imate lepe lase!!!

Točno to, le da z enim stavkom, sem hotela napisat. Pusti čudežne preparate – ker ne obstajajo, pozabi na prehrano, ker razen malo sijaj, če, lasu odebelit ne more, ker genetike preseč ne moreš, podaljški, vse to izvirni las uničuje, učinek pa je brez rednega obnavljanja kratkoročen (ne nasedaj eni zgoraj, ki govori o držanju 5 mesecev … sure, to izgleda tako grdo in nagravžno, samo sama tega ne vidi) itd. Če si zdrava in veš,da je to las, kot las, da ni posledica slabe prehrane, zdravil, bolezni, potem je to to. Poišči dobrega frizerja, res dobrega (večina to ni), ki bo vedel in znal iz tvoje kvalitete lasu potegnit max. In potem se te dolžine las in frizure držiš.

Hojla.
Se strinjam, da se z naravnimi izdelki lahko precej izboljša kvaliteto las. Zelo učinkovita pa je tudi uporaba MSM-ja (minerala lepote). Če kdo išče izdelke za nego las, lahko najde v Malinci: https://www.malinca.si/za-lepse-lase-in-kozo.html
Malinca Andreja

[url]http://www.malinca.si[/url]

Se zavedam, lasje so mocni, gosti in dolgi.
Ni pa slo brez vmesnih obdobij skrbi, izpadanje v sopih idr.
Pomembno je tukaj in sedaj, pomembno je zdravje in notranje zadovoljstvo. Lasje so okras a tudi velik del zenske samozavesti. Pravijo, da so zenske z mocnimi in gostimi lasmi zelo rodne, a si s tem ne belim glave, ker kaj danes vse pravijo in pisejo. Vsak po svoje 😉

Fino bi bilo da frizerko zamenjas-ni vsaka oseba s skarjami v rokah clovek na mestu. Se ena, ki opleta z jezikom tekom strizenja. Oh ja … frizer lahko nudi tudi neke vrste sprostitev in vsak tak obisk bi lahko zapravi moznost, da se imas pri drugem cudovito in sprosceno.
Zakaj bi se pustila matrat in poslusat neprimerne komentarje, zakaj bi jo prevzgajala, na koncu bo prizadeta, ti pa imela slabo vest.
Zamenjaj in uzivaj v zivljenju, obkrozi se z ljudmi ki ti ustrezajo, za druge ne trosi svojih dragocenih minut.

Poskusi s čebulno masko. Naribaš eno čebulo in jo naneseš na umito lasišče. Vmasiraš. Nato pokriješ s polivinilasto kapico za tuširanje in pustiš to na glavi kakšno uro, ali še dlje, kolikor zdržiš. Vzemi si čas, delaj to takrat, ko si doma cel dan. Zadeva sicer smrdi, je zamudna packarija, ampak zagotovo pomaga. Kuro lahko ponoviš čez nekaj dni, čim večkrat kot zmoreš. Jaz imam sicer po naravi močne in goste lase, a so mi pred nekaj leti začeli grozljivo izpadati in sem jih izgubila dve tretjini v kratkem času. S čebulo sem jih rešila, da so nehali izpadati in ena tretjina je tudi že zrasla nazaj. To terapijo mi je predlagala neka frizerka iz Makedonije, katera ima tudi sama izredno močne in goste lase, ki so ji nekaj časa izpadali zaradi ščitnice. Kljub temu, da je šlo pri njej za hormonske težave, je tudi ona rešila svoje lase s pomočjo čebule. Ne vem sicer, kako to deluje na tankih laseh, a gotovo jih vsaj malo okrepi. Če boš poskusila, prosim poročaj, kako je delovalo 🙂


Kako te razumem… jaz tudi, izpadajo in mastijo se. Sicer sem imela precej dolge. Drugače pa imam lepe obrazne poteze, polna usta, pa pravijo da lepe oči, skratka lasje nikogar niso motili, jaz bi vse dala za lepe lase… Raje bi bila manj nekaoo privlačna za druge, saj se da itak vse popravit s šminko danes, za lase pa ni nobene stvari, da pomaga.

Zaradi katere bolezni?

Enake tezave mam kot ti pomaga pa mi suhi sampon… da malo volumna. Pa malo si naspricaj zvecer preden gres spat magari nimas masnih las drug dan bos mela mal boljsi volumen las… no upam vsaj pri meni to to pomaga

Poskusi ti od balea niso dragi

Žena in hčerka imajo krasne lase . Žena temne valovite  skoraj do polovice hrbta hčerka pa tanjše rjave vendar goste .  Jaz na ženski vedno pogledam lase  naravnost obožujem lepe dolge valovite ali ravne lase . Slaba plat tega pa je polna hiša las . Vsak dan se sesa ali pometa pa se še vedno od nekje najdejo lsi na tleh.  Pa kako žgečkajo po obrazu , ko spiva . Evo ravno sem opazil enega na tipkovnici , tanek je hčerin bo .

New Report

Close