Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SREČNO, SREČNO, SREČNO ….

SREČNO, SREČNO, SREČNO ….

OLJA, ljubi prijatelji Tjavendanovci!
VSI NOVI IN VSI MALO MANJ NOVI …..
toliko nas je, da se ne bom odločila za
naštevanje, ker bom zagotovo koga
izpustila, tega pa ne želim. Zato pozdravljeni VSI, VSI, ČISTO VSI …..

Evo me opet. Morala sem priti in nekaj
v meni mi ne da mira…. moram se vam
oglasiti in vam vsem skupaj voščiti

ENO LEPO, SREČNO, VESELO, ZADOVOLJNO
NOVO LETO 2002, LETO PREPOLNO LEPOT IN DOBROT, LETO, V KATEREM BOMO LAHKO DALI VEČ, KOT BOMO DOBILI, LETO, V KATEREM BOMO VIDELI VEČ, KOT NAM BO POKAZANO, ………. LETO, KO SE BOMO SPET SREČALI, LETO, KO BOMO SPET POSTALI STAREJŠI IN LETO, KO BODO NAŠE NORIJE POSTALE ŠE BOLJ NORE ………

Zgodilo se je, kar se je imelo zgoditi. Božič je mimo, lepote teh prekrasnih
predprazničnih in potem še prazničnih dni, pričakovanj, tihega poglabljanja
vase, razgovori z lastnim duhom in domačimi ………. vse to je mimo. Počasi se dnevi prevešajo v blagi vsakdanjik in ….. počasi se spet privajamo ustaljenemu načinu življenja.

In počasi bomo spet začeli kapljati tu gori, na naš ljubi blodnjavi (tako pravijo nekateri …..) forum. In počasi, prav počasi bomo spet prešli na naše norije.

Meni se bo malce spremenil urnik in verjetno vas bom komaj lovila. Ampak vas bom, ker sem vztrajna. In ker brez vas ne morem ….. Morda mi bo sem in tja ušla kakšna vaša dobra domislica, zato vas že sedaj prosim, da me na to opozorite.

Drugače pa naprej v ponedeljek!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na, vidim, da danes vlada ena puščoba tle gor :)) Ja, treba je začet delat… orenk… od začetka :))) Lep pozdav vsem skupi… evo, mene so našli, da delam danes popoldan…. pa se zato šele zdejle javljam….

Marija…. teb in vsem ostalim…… Lepo popoldan in lep dan 🙂

Jani

Dobrodosla nazaj med nas in naj se vse tvoje besede uresnicijo in tebi lepe zelje dvojno povrnejo..

Mislite le mirne misli, Pepi
nova
Uredništvo priporoča

Bi rekli dalmatinci:

……ča san opet bliži sriči, kad mi zapiva, naša Mariči……

Hvala in srečno, Marija !

Ahoj Mariči !! Pa si nas le prišla malce pogledat. Smo malo bolj pridni in mirni, do ponedeljka seveda.
Ja, kakšen pa bo tvoj novi urnik ?

pa, pa zajček

…srečno tudi z moje strani !!!

Nekaj lepega je mimo , nekaj slabega in žalostnega tudi , veliko tega se bomo še dolgo spominjali in čakali , kaj se bo ŠE LEPŠEGA zgodilo letos ! Malo bomo temu čakanju pomagali – recimo s tem , ko organiziramo kako srečanje , pa bo , evo , kot bi mignil , spet novo leto , mi pa spet malo starejši in malo bolj trapasti tudi – a ne , Pepi ?!

Hej , hoj , z novimi močmi k delovnim zmagam nasproti !

Yeeessss , lisička

😃😃😃

Da gor vlečete 20 let stare teme?

New Report

Close