Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srečno v 2021!

Srečno v 2021!

ooOO,super!!
po pravici povedano,jaz pa komaj čakam,da je konec teh praznikov,da grem nazaj na delo. Preveč sm požrla,pa nič gibanja. ne paše mi to,.. komaj čakam nazaj delo..
[/quote]
Zelje nate čaka,
tiho v kotu šupe ždi
in se tlačenja tvojih nogic veseli.

Nehaj se zajebavat z zdravjem Redna, ker nimaš pojma kako je bit zares bolan. Pa nažri se tega šampanjca.

Sem velik ljubitelj animacije, tako tekstovne kot tudi grafične. Vse je umetnost. V neregistriranem nicku Felix_ se skrivam.

Ja kdo ti je kriv da nimas stanovanja in živiš iz rok v usta??? Si misliš nekaj na to foro ne? “ona taka kakršna je, lepo stanovanje, preskrbljena, hrane dovolj, nobenega stresa… Jaz pametnejsa lepsa sposobnejsa vrednejsa pa nič od tega. NE NE NE GRRRRRRRRR.

Ce hoces vocit, vosci… Ce ne pa bodi tam kjer si in se smili sam/a sebi. Ce bi imel/a bolje se sploh sekiral/a nebi. Tako pa samo dokazujes da imas en bedeeeeeeeen lajf ki ni za nikamor.

Hvala za lepe želje. Tudi tebi prijeten zdrs v novo leto. Uživajte vsak trenutek.

[img]https://i.ytimg.com/vi/iR2CahoiU-o/hqdefault.jpg[/img]

Vztrajaj! .

Ja kdo ti je kriv da nimas stanovanja in živiš iz rok v usta??? Si misliš nekaj na to foro ne? “ona taka kakršna je, lepo stanovanje, preskrbljena, hrane dovolj, nobenega stresa… Jaz pametnejsa lepsa sposobnejsa vrednejsa pa nič od tega. NE NE NE GRRRRRRRRR.

Ce hoces vocit, vosci… Ce ne pa bodi tam kjer si in se smili sam/a sebi. Ce bi imel/a bolje se sploh sekiral/a nebi. Tako pa samo dokazujes da imas en bedeeeeeeeen lajf ki ni za nikamor.
[/quote]

Noben ni kriv.:))
Letošnje leto mi je bilo kar u redu. Ne morš verjet. :)) In imam svoje stanovanje. 🙂
Redna je pač navajena jamrat…”kako sem bolana”….A že hladi izbrani šampanjček. 🙂
Ko dobi odgovor tu gor, ki ji ni všeč, je že užaljena. To je forum in povemo svoja mnenja, takšna in drugačna.

:))) Tako bi jas moje otroke uštimala, ko ti svojega mucka.

Jas sem pa danes dobila odločbo vladnega odloka, da sem eno leto mlajša, zaradi teh ukrepov …hihihi…..skozi celo leto.
Dobro so to izpeljali….
naj se vsem nizajo sami krasni dogodki skozi celo leto… Novo Leto 2021 🙂

:))) Tako bi jas moje otroke uštimala, ko ti svojega mucka.

Jas sem pa danes dobila odločbo vladnega odloka, da sem eno leto mlajša, zaradi teh ukrepov …hihihi…..skozi celo leto.
Dobro so to izpeljali….
naj se vsem nizajo sami krasni dogodki skozi celo leto… Novo Leto 2021 🙂
[/quote]

hehe,super! Naj ti gre kot po maslu celo leto!! 🙂

Ja,Felix je moj sinček. Itak se tko obnašam že odkar ga imam. za rojstni dan tudi praznujeva,dobi tortico 🙂 evo,to je od prvega rojstnega dne slikca 🙂

https://i.postimg.cc/VkmYpRnt/felix-slika.jpg

ta je pa letošnji rojstni dan :))

https://i.postimg.cc/wvCzVc97/felix-in-jaz-rojstni-dan.jpg

SREČNO TI ŽELIM! tebe opažam,si taka full mirna,pozitivna uporabnica. Všeč si mi,kulska! 🙂

Bolj kot maček si mi padla ti v oči, zelo lepa ženska.
S šminko ali brez….
Hvala za iskrene želje.

hahahahaa saj se šališ, tu ne moreš bit miren :)))

Redna, kako lep je tvoj Felix!!😀😀 Tudi tebi in njemu želim vse dobro v letu 2021! Fajn se imejta in lepo praznujta.🌲🌲🌲🍸🍸🍸

Redna, kako lep je tvoj Felix!!😀😀 Tudi tebi in njemu želim vse dobro v letu 2021! Fajn se imejta in lepo praznujta.🌲🌲🌲🍸🍸🍸
[/quote]

Jaaaa,to je moj najlepši srček 🙂
Tudi tebi srečno in lep večer!!

Noben ni kriv.:))
Letošnje leto mi je bilo kar u redu. Ne morš verjet. :)) In imam svoje stanovanje. 🙂
Redna je pač navajena jamrat…”kako sem bolana”….A že hladi izbrani šampanjček. 🙂
Ko dobi odgovor tu gor, ki ji ni všeč, je že užaljena. To je forum in povemo svoja mnenja, takšna in drugačna.
[/quote]

Kar uredu a? 🙂 oz bilo je i gore?
Imam imam!!! Svoje in to najeto!!!
Pa kaj te briga kaj gdo dela al jamra al joka al se pa veseli. Kako pa ti kritiko sprejemaš?

Vsem želim vse dobro in veliko pozitivnih misli.
Srečno!

Jaaaa,to je moj najlepši srček 🙂
Tudi tebi srečno in lep večer!!
[/quote]
Res je lušten. Če bi ga držala v naročju, bi se lahko skupaj vrtela v čebru.

Kar uredu a? 🙂 oz bilo je i gore?
Imam imam!!! Svoje in to najeto!!!
Pa kaj te briga kaj gdo dela al jamra al joka al se pa veseli. Kako pa ti kritiko sprejemaš?
[/quote]

Kupljeno. :))
Če Redna ne sprejema kritike, naj ne piše na javni forum. Pika.


Res je lušten. Če bi ga držala v naročju, bi se lahko skupaj vrtela v čebru.
[/quote]

Hahahahaha……..:)))

hehe,super! Naj ti gre kot po maslu celo leto!! 🙂

Ja,Felix je moj sinček. Itak se tko obnašam že odkar ga imam. za rojstni dan tudi praznujeva,dobi tortico 🙂 evo,to je od prvega rojstnega dne slikca 🙂

https://i.postimg.cc/VkmYpRnt/felix-slika.jpg

ta je pa letošnji rojstni dan :))

https://i.postimg.cc/wvCzVc97/felix-in-jaz-rojstni-dan.jpg

SREČNO TI ŽELIM! tebe opažam,si taka full mirna,pozitivna uporabnica. Všeč si mi,kulska! 🙂
[/quote]

Čisto podoben kot naš, ime mu je isto Felix 🙂
Srečno in zdravo novo leto!

Maček ima več inteligence od Redne. Dejstvo.

Kupljeno. :))
Če Redna ne sprejema kritike, naj ne piše na javni forum. Pika.
[/quote]

Znotraj ac obroča? Daj nehaj. Ocitno si na slabsem. Kdaj kdo slabse kritizira?
Sprejmi no… Maček zrihtan… Sampanjček se hladi… Obveznosti nobenih… Stresa uprasanje…
Pa ti? Pozabljeno, zadrto, kislo skopucalo.
Ti je sploh kdo voščil?

Znotraj ac obroča? Daj nehaj. Ocitno si na slabsem. Kdaj kdo slabse kritizira?
Sprejmi no… Maček zrihtan… Sampanjček se hladi… Obveznosti nobenih… Stresa uprasanje…
Pa ti? Pozabljeno, zadrto, kislo skopucalo.
Ti je sploh kdo voščil?
[/quote]

Uh….Ti si pa na isti valovni Redne. Sožalje voščim. :))

Hvala mišek

:))))))))) 😀 😀

Vas dvojica bi mogla imet en skupen forum, kdo od vas je bolj bolan. I koji od vas dvojice bo bolj bogi.
Živeli.

Zelooooooo slabo ti gre. Nesrečeeeeeen in nezadooooovoljen siiiiiiii. Zivaaaaa bedaaaa in mukaaaaaaa. Saaaaaaam, pozaaaaaabljen in odbaceeeeen. Zdaj pa bi tistemu ki gre bolje od tebe to pokvaril in uturil svojo kislost zadrtost in zlobo.

Rednamay tam pršut je jaz pa tu narezek mlatim!!! Pa piii ji maaaa zdaj me bo slisala

Preveč alkota??

New Report

Close