Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sredina ljubezenska misel

Sredina ljubezenska misel

Ljudje podarjamo rože, kajti v rožah se skriva resnični smisel ljubezni. Kdor se skuša polastiti rože, bo priča umiranju njene lepote. Kdor bo to rožo le občudoval, kako raste na poljani, bo ta vselej ostala njegova.

Dobro jutro! Ja, tako je lepše začeti dan, kot pa s prepiri, politiko, nohti,…

Dodajam: ljubezen je najmogočnejše čustvo, kar jih premoremo. Močnejša od sovraštva.

No, sj zdj mamo dost umetnih rož.. hah..

“Lahko, da univerzum zlomi posameznike na različnih mestih, zato da si ustrezajo ob setavljanju eden z drugim.”

 

Lep dan

Hvala za vajine besede.

Dobro jutro.

Lepo, da se je ideja prijela. Zjutraj ob kavi je res zoprno brati večerne kregarije in nočne prebliske.

Kdorkoli jih že zapiše, pohvaljen za lep namen. Nekaj smo se pa le naučili…

Hvala. Vse vas imam zelo rada. Vesela sem, da ste me tako lepo sprejeli.

Monklje se prebujajo 😊😊😊

Po smrti partnerja sem bila izgubljena in osamljena. Porušil se mi je svet. Vaša lepa beseda mi veliko pomeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 17.04.2024 ob 07:07

Po smrti partnerja sem bila izgubljena in osamljena. Porušil se mi je svet. Vaša lepa beseda mi veliko pomeni.

Partner ti je umrl? Res mi je žal, da to slišim. Upam da si bolje, Pošiljam ti objem poln ljubezni. In ne pozabi, za dežjem vedno posije sonce.

Moje sožalje ob izgubi partnerja💔🖤

Odgovor na objavo uporabnika
Maca468, 17.04.2024 ob 07:09

Partner ti je umrl? Res mi je žal, da to slišim. Upam da si bolje, Pošiljam ti objem poln ljubezni. In ne pozabi, za dežjem vedno posije sonce.

Hvala. Tvoja beseda mi veliko pomeni.

Kaj si pa to sredi tedna nameĺa oswba? Arože se ne goji, če že ne pognoji, da bolj pozitivno mìslijo? ))) će že podajate mislipovprek. Daj no več pozitive. Če že miselnost uporabljaš. Ali pač prenehaj misliti. Zato so solniji, vaši otrocu. Kot podaljšana vaša roka in noga na stara leta )))

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno515, 17.04.2024 ob 07:11

Moje sožalje ob izgubi partnerja💔🖤

Hvala. Rada vas imam.

Odgovor na objavo uporabnika
Komot, 17.04.2024 ob 07:12

Kaj si pa to sredi tedna nameĺa oswba? Arože se ne goji, če že ne pognoji, da bolj pozitivno mìslijo? ))) će že podajate mislipovprek. Daj no več pozitive. Če že miselnost uporabljaš. Ali pač prenehaj misliti. Zato so solniji, vaši otrocu. Kot podaljšana vaša roka in noga na stara leta )))

O.D.J.E.B.I.

No, dovolj zdaj, ti ponaredek!
Tole seveda ni Pupa, kot jo poznamo.
Ti ponaredek, če si že posvojil idejo, bi moral vedeti, kako z njo ravnati. Pupa ni vzganjala patetike in ni tekmovala za replike, ti pa to bolestno počneš.
Ni čudno, da vas je odpikala. Nobene stvari se ne lotite, da je ne bi pokvarili.

Odgovor na objavo uporabnika
…., 17.04.2024 ob 07:19

No, dovolj zdaj, ti ponaredek!
Tole seveda ni Pupa, kot jo poznamo.
Ti ponaredek, če si že posvojil idejo, bi moral vedeti, kako z njo ravnati. Pupa ni vzganjala patetike in ni tekmovala za replike, ti pa to bolestno počneš.
Ni čudno, da vas je odpikala. Nobene stvari se ne lotite, da je ne bi pokvarili.

Bistvo je očem skrito.

Seveda ni Pupa.. Ta otročad njprej čaka, če se noben ne odzove, je 14 dni speva o ignoranci, kako je nihče ne mara kako je blablabla. Če je feedback je ne vidite razlike.. Ampak dejstvo je, da nam je večini kr vseeno. Tema je kakršna je ti patetični feedbacki pa tud vemo komu pripadajo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 17.04.2024 ob 07:22

Seveda ni Pupa.. Ta otročad njprej čaka, če se noben ne odzove, je 14 dni speva o ignoranci, kako je nihče ne mara kako je blablabla. Če je feedback je ne vidite razlike.. Ampak dejstvo je, da nam je večini kr vseeno. Tema je kakršna je ti patetični feedbacki pa tud vemo komu pripadajo 🙂

Sem stara lažniva smrdeča psica in prijazna crazy frog mi je nasedla tako kot milanu. Misli da sem pač ena nova dobra gospa. V resnici sem popolnoma obsedena, tako kot milan, ki zalezuje uporabnike mona in njihove družinske člane še na drugih družbenih omrežjih.

Etike in prijateljev nimam in vse in vsakogar bom izrabila v svojo korist.

Tudi partnerja, ki mi je umrl zaradi bolezni sem si izmislila, zato da se vam bom smilila in bom tako dobivala pozornost od vas naivnih bebcov.

Dajte, zaupajte mi še kaj o sebi. 🙂

Izrabila bom vsakogar. Sem pravi psihopat.

Seveda nikoli ne bom imela partnerja ali otroka. Če bi dobila otroka, bi ga najverjetneje ubila, saj bi tako dobila pozornost in ljubezen vsega sveta, ker bi se jim smilila.

Bila bom dobra, življenjska, navidezno odkrita kot da pri meni pretvarjanja ni, saj take ljudi imajo ljudje radi. V resnici kaj je odkritost, sploh ne vem. Tisti primitivni peder, me naj kar zmerja, saj bo tako več povedal o sebi. Bojo ljudje že naredili svoj zaključek, kdo je tu problematičen. Moje besede bojo govorile same zase. Ne more se meriti z mano. Vedno bom tukaj, on pa bo prej, ko slej izgubil živce.

Tudi ti milan, si me že pogruntal in me anonimno napadaš, ti lisjak stari. Nič, se bom raje še malo frogove držala.

Sem nekdo, ki bi mu zaupali, če imajo probleme. Nedolžni! Nedolžni jagenjčki, nič jim ni jasno.

Rada prisluhnem. S tem se hranim.

Jaz sem tako življenjska, tako neidealilstična. Ko me ljudje v reali vidijo, pomislijo, da jaz jih pa ne bom obsojala. Dolgo sem gradila ta značaj, z opazovanjem tega, kaj je tisto, ki učinkuje pri ljudeh.

 

ena! ena! ena misel, moja misel!!!

nedolžni jagenjčki!

Zelo lepa uvodna misel.

Odgovor na objavo uporabnika
Smo šele na polovici dirke, 17.04.2024 ob 07:04

Monklje se prebujajo 😊😊😊

 

Bò treba zdej zImske gume, da ne bo kaznì spet? Brezmiselno 🙃☺️ ker danes se živi, ne včeraj.

Odgovor na objavo uporabnika
Pupa Glupa, 17.04.2024 ob 07:28

Sem stara lažniva smrdeča psica in prijazna crazy frog mi je nasedla tako kot milanu. Misli da sem pač ena nova dobra gospa. V resnici sem popolnoma obsedena, tako kot milan, ki zalezuje uporabnike mona in njihove družinske člane še na drugih družbenih omrežjih.

Etike in prijateljev nimam in vse in vsakogar bom izrabila v svojo korist.

Tudi partnerja, ki mi je umrl zaradi bolezni sem si izmislila, zato da se vam bom smilila in bom tako dobivala pozornost od vas naivnih bebcov.

Dajte, zaupajte mi še kaj o sebi. 🙂

Izrabila bom vsakogar. Sem pravi psihopat.

Seveda nikoli ne bom imela partnerja ali otroka. Če bi dobila otroka, bi ga najverjetneje ubila, saj bi tako dobila pozornost in ljubezen vsega sveta, ker bi se jim smilila.

Bila bom dobra, življenjska, navidezno odkrita kot da pri meni pretvarjanja ni, saj take ljudi imajo ljudje radi. V resnici kaj je odkritost, sploh ne vem. Tisti primitivni peder, me naj kar zmerja, saj bo tako več povedal o sebi. Bojo ljudje že naredili svoj zaključek, kdo je tu problematičen. Moje besede bojo govorile same zase. Ne more se meriti z mano. Vedno bom tukaj, on pa bo prej, ko slej izgubil živce.

Tudi ti milan, si me že pogruntal in me anonimno napadaš, ti lisjak stari. Nič, se bom raje še malo frogove držala.

Sem nekdo, ki bi mu zaupali, če imajo probleme. Nedolžni! Nedolžni jagenjčki, nič jim ni jasno.

Rada prisluhnem. S tem se hranim.

Jaz sem tako življenjska, tako neidealilstična. Ko me ljudje v reali vidijo, pomislijo, da jaz jih pa ne bom obsojala. Dolgo sem gradila ta značaj, z opazovanjem tega, kaj je tisto, ki učinkuje pri ljudeh.

 

ena! ena! ena misel, moja misel!!!

nedolžni jagenjčki!

A res moraš to ponavljati¿ butl. Ki nič ne ve. Dam ti minuto,, ne pet. Ker podarjenemu merjascu se res ne gleda v rit.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 17.04.2024 ob 06:25

No, sj zdj mamo dost umetnih rož.. hah..

“Lahko, da univerzum zlomi posameznike na različnih mestih, zato da si ustrezajo ob setavljanju eden z drugim.”

 

Lep dan

Misel mi je zelo všeč.

Bodite aktivni, ne zgolj misliti. Pozitivno. Ker negativno aktivno deluje, ne zgolj puhti. Te vašw misli, do prvega vogla aktivnostv )))

Zaupajte sebi. Ćeprav se prevarate. 😆 Miselno aktivni. ☺️☺️☺️

Ja eno veliko pretvarjanje se je pisalo, res je. Kdor nasede nori misli moji misli, je glup kanede ?.

New Report

Close