Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sta vroča šolnika zagrešila kaznivo dejanje? Ja, sta!

Sta vroča šolnika zagrešila kaznivo dejanje? Ja, sta!

Pa kaj, po zakonu se nisi dožan izpovedat zoper sebe na sodišču, kaj šele novinarjem.

Janša je tudi lagal, pa pravnomočno je obsojen korupcije, pa ga še niso vrgli iz službe ampak so ga iz zapora vozili v parlament. Na državne stroške – še varnostnika so plačali da ga je pazil.
Tadva bi pa vrgli iz službe, pa zaenkrat nista ne obtožena ne obsojena, pa po katerem členu iz KZ naj bi se pregrešila tudi še ni nihče ugotovil.

Gotovo se bo našel kdo, ki bo potrdil moje pisanje, da je tale potomec kakšnih komunistov in da naša policija rade volje gleda v vseh takih primerih dokaze kot opica, ki ji kažeš matematični učbenik (sposojena primerjava). Tako bo ukrepala kar najstrožje proti snemalcu in oba reveža, ki si ne moreta privoščiti sobe v kaki gostilni, zaščitila pred tistim, ki je začasno prekinil njuno početje.

Ta dva bosta še naprej seksala v šoli!

Pa kaj, po zakonu se nisi dožan izpovedat zoper sebe na sodišču, kaj šele novinarjem.

[/quote]

Seveda ne, ampak tudi lažnih kazenskih ovadb ne smeš podajati.

Kaj misliš da bi ta dva drugega ustavilo pred nadaljevanjem že večletnega seksanja v šoli? Dajmo javno ustrelit sla ja!


Zagotovo bi molitev pomagala. Molimo bratje in sestre za grešne duše…..

Kaj misliš da bi ta dva drugega ustavilo pred nadaljevanjem že večletnega seksanja v šoli? Dajmo javno ustrelit sla ja![/quote]

seks je osnovna človeška potreba .. kot dihanje, scanje …. snemanje in objava pa sta zavržna dejanja – kej jih ni “mus” delati.

in mulc ni “sel” .. je pezde!! Dogodek ni bil javen, ne v učnih prostorih

Živita v Sloveniji, kjer so ločitve dovoljene. Samo se ob redkokje tako dobrih plačah šolnikov in ravnateljev najbrž ne bosta.

Kaj misliš da bi ta dva drugega ustavilo pred nadaljevanjem že večletnega seksanja v šoli? Dajmo javno ustrelit sla ja![/quote]

seks je osnovna človeška potreba .. kot dihanje, scanje …. snemanje in objava pa sta zavržna dejanja – kej jih ni “mus” delati.

in mulc ni “sel” .. je pezde!! Dogodek ni bil javen, ne v učnih prostorih[/quote]

Lulaš tudi vsepovsod? Glede na to, kako se razburjaš, moraš imeti res dober razlog za to..le kakšnega?:–)))

Da pošlješ ta posnetek na ministrstvo. To bi že bilo 1000x bolje, pa nehalo bi se 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Lahko bi tud poslali njima samima. Bi se tud nehalo 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ampak se je raje dalo na frisbuk iz škodoželjnosti.

Pa to je samo en blažji način. Sploh ni treba snemat, lahko se pošlje anonimno pismo, da se pač ve, pa se bo zelo verjetno nehalo. Ampak ne, udri po siromaku, mi bomo pucali njegovo umazano perilo čimbolj javno, na frisbuk gor pa amen.

Ne pravim, da bi jaz sploh hotel karkoli od tega delat, ker me kot dijaka res ne bi motilo, da se porivata v kabinetu, ampak manj uničevalnih načinov je kolikor hočeš. In če si nalašč ne zatiskaš oči, jih vidiš, če nisi totalni imbecil.

Da, lulam, na JAVNIH WCjih vsekakor, verjetno sem največja svinja v tej državi.

Da pošlješ ta posnetek na ministrstvo. To bi že bilo 1000x bolje, pa nehalo bi se 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Lahko bi tud poslali njima samima. Bi se tud nehalo 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ampak se je raje dalo na frisbuk iz škodoželjnosti.

Pa to je samo en blažji način. Sploh ni treba snemat, lahko se pošlje anonimno pismo, da se pač ve, pa se bo zelo verjetno nehalo. Ampak ne, udri po siromaku, mi bomo pucali njegovo umazano perilo čimbolj javno, na frisbuk gor pa amen.

Ne pravim, da bi jaz sploh hotel karkoli od tega delat, ker me kot dijaka res ne bi motilo, da se porivata v kabinetu, ampak manj uničevalnih načinov je kolikor hočeš. In če si nalašč ne zatiskaš oči, jih vidiš, če nisi totalni imbecil.[/quote]

vsi ki bi to prijavljali inšpekcijam niste v stiku z realnostjo, gotovo verjamete tudi, da naša policija in zdravniki ne bi šli mimo fizičnih dokazov o pedofiliji v primeru koroške deklice in zato deklica ni posiljevana

tako boste verjeli tudi, ko vam bo policija naložila, da gre za fotomontažo..ni lepšega kot vera v pravno državo kajne?

zato pa anonimno, dddd.

najboljš njima dvema, če se že hočeš vtikovat.

Da je montaža, pa lahk naložijo tud zdaj. Če je 500 tisoč slovenskih kmetavzev videlo to fotko, ti čist nč ne pomaga.

Da, lulam, na JAVNIH WCjih vsekakor, verjetno sem največja svinja v tej državi.[/quote]

no no no..počasi ti bo kapnilo…lula se za to natančno določenih prostorih, ne pa sredi šole…koliko let že?

skupaj sta težka tam en štiri jurje pa nimata denarja za eno garsonjero najet, če že imata take hude potrebe, da morata vsak dan?

Puritanska Slovenija zna le obsojati. Ne morem verjeti, kje živim.

Pa kaj, po zakonu se nisi dožan izpovedat zoper sebe na sodišču, kaj šele novinarjem.

[/quote]

Seveda ne, ampak tudi lažnih kazenskih ovadb ne smeš podajati.[/quote]
Kaksna lazna ovadba ? Nobene lazne ovadbe ni. Recimo tebi nekdo ocita,da si seksala s sosedom,na sliki ni videti tvojga obraza,take prstane nosi kar nekaj zensk itd..Se pravi trdijo,da si ti,ti zanikas in ker ne ves kdo je tisti ki trdi,da si to ti ,podas ovadbo zoper neznanega. Lazna ovadba bi bila ce se nekaj ne bi zgodilo,se pravi ce nekdo ne bi trdil ,da si to ti in bi ti podala ovadbo zoper nekoga.

Seveda ne, ampak tudi lažnih kazenskih ovadb ne smeš podajati.[/quote]
Kaksna lazna ovadba ? Nobene lazne ovadbe ni. Recimo tebi nekdo ocita,da si seksala s sosedom,na sliki ni videti tvojga obraza,take prstane nosi kar nekaj zensk itd..Se pravi trdijo,da si ti,ti zanikas in ker ne ves kdo je tisti ki trdi,da si to ti ,podas ovadbo zoper neznanega. Lazna ovadba bi bila ce se nekaj ne bi zgodilo,se pravi ce nekdo ne bi trdil ,da si to ti in bi ti podala ovadbo zoper nekoga.[/quote]

Seveda, da je lažna prijava. Pravita, da je fotomontaža. Video sigurno ni fotomontaža. A sta onedva pa zdaj preiskuje policija.

Če bi v moji firmi v moji pisarni ženska, ki ima ena geštel kot jaz, enake roke, enake prstane seksala z nekom, ki ima enake lase in enak suknjič kot moj šef, ja, kakšna je verjetnost, da to nisem jaz in da to ni moj šef?

In ne, ni res. Če veš, da je posnetek pristen, ker si točno to delal in bil pri tem očitno posnet, ti pa greš na policijo z ovadbo o fotomontaži, je to lažna ovadba in kaznivo dejanje.

kakšno ovadbo sta dala, onadva sta rekla, da sta dala tudi za ponarejanje, policija pa tega ni komentirala, lahko, da sta dala samo ovadbo zaradi distribucije, kaj pa vemo.
Dejstvo je da je video pristen, v šoli je sranje, onadva sta kako pač sta, ravnatelj itak ne pride ven iz pisarne, in zgleda, da zapušča svoje mesto.

Mulo oz. mulica kot je slišati je pa itak mladoletna, tako da nič ne bo.


Kaksna lazna ovadba ? Nobene lazne ovadbe ni. Recimo tebi nekdo ocita,da si seksala s sosedom,na sliki ni videti tvojga obraza,take prstane nosi kar nekaj zensk itd..Se pravi trdijo,da si ti,ti zanikas in ker ne ves kdo je tisti ki trdi,da si to ti ,podas ovadbo zoper neznanega. Lazna ovadba bi bila ce se nekaj ne bi zgodilo,se pravi ce nekdo ne bi trdil ,da si to ti in bi ti podala ovadbo zoper nekoga.[/quote]

Seveda, da je lažna prijava. Pravita, da je fotomontaža. Video sigurno ni fotomontaža. A sta onedva pa zdaj preiskuje policija.[/quote]
Policija ne preiskuje njiju,ker nista storila kaznjivega dejanja. Sodilo se bo tistemu,ki je to posnel in objavil,ce se ga odkrije seveda,ne glede na to ce se posnetek izkaze za lazen ali pristen. Kaznjivo dejanje je snemanje in objava . Ko bos razcistila te pojme se javi. Ce se izkaze,da sta ta dva al pa ne imata pravico ovaditi v prvem primeru za blatenj, v drugem za nedovoljeno snemanje in objavo zoper neznanega storilca. Neznani je ker se ne ve kdo je. Ta dva seksaca nista krsila zakona,amak ga je neznani snemalec. Treba se jezavedati,da izgovor na mladostnisko neumnost ne zaleze,ker so se zaradi mladostniske neumnosti dogodile ze hude stvar kot so umori,uboji,posilstva.. Tole hvala bogu ni pustilo trupel za seboj.


Za mladoletne odgovarjajo starsi,odskodnino bojo morali poravnati starsi. Neumno je misliti,da ce je otrok mladoleten lahko dela kar hoce,saj mu nic ne morejo. To ne drzi. Morda ga ne bojo zaprli,bojo pa starsi denar ki bi ga lahko bolj pametno porabili dali za odskodnino. Kaj se bol splaca placevati za mladostnisko neumnost svojega mulca ali mulca vzgojiti v odgovorno osebo. Ce bi to storil moj otrok,bi mu poiskala delo in naj lacuje za svoje mladostniske neumnosti. Ko bo dovolj placal ga bo minilo do mladostniskih neumnosti. Pa se nekaj pozabljate,lahko se prizadetemu mozu strga od sramo in bo vasega rasposajenega mulcka gladko ustrelil,kaj pa potem? Danes je mozno vse. So moski ki ubije zeno,ki se kurba,so pa moski ki ubije postarja,ki mu je prinesel slabo posto.

ČE SE IZKAŽE, DA JE POSNETEK PRISTEN, NA NJEM PA ONADVA, JE POLICIJA DOLŽNA PRIJAVITI, DA STA DALA LAŽNO KAZENSKO OVADBO, KER JE TO KAZNIVO DEJANJE!!! IN TO NIMA NOBENE ZVEZE Z OVADBO PROTI SNEMALCU IN RAZPEČEVALCU.


Za mladoletne odgovarjajo starsi,odskodnino bojo morali poravnati starsi. Neumno je misliti,da ce je otrok mladoleten lahko dela kar hoce,saj mu nic ne morejo. To ne drzi. Morda ga ne bojo zaprli,bojo pa starsi denar ki bi ga lahko bolj pametno porabili dali za odskodnino. Kaj se bol splaca placevati za mladostnisko neumnost svojega mulca ali mulca vzgojiti v odgovorno osebo. Ce bi to storil moj otrok,bi mu poiskala delo in naj lacuje za svoje mladostniske neumnosti. Ko bo dovolj placal ga bo minilo do mladostniskih neumnosti. Pa se nekaj pozabljate,lahko se prizadetemu mozu strga od sramo in bo vasega rasposajenega mulcka gladko ustrelil,kaj pa potem? Danes je mozno vse. So moski ki ubije zeno,ki se kurba,so pa moski ki ubije postarja,ki mu je prinesel slabo posto.[/quote]

Pa še ti si razčisti sledeče, gre za vzgojnovarstveno ustanovo, v katero so starši zaupali svojega otroka, drugače je, če bi mladoletnik ta video posnel tako, da bi splezal po lojtrci in posnel soseda.

Starši NE BODO plačali nič, mulo-mula bosta dobila vzgojni ukrep, v kartoteki pa bo pisalo, da sta nepooblaščeno distribuirala in the end.

PS
V kazenskem zakoniku vse lepo piše.

Vi kar zagovarjajte otroke pri krsenju zakona, nevem za kaj ste potem tako besni ko folk krade, tudi njim samo pise,da je en mejckn dnarcka sunu. Dnarcka ne dobimo nazaj in the end. Sprijaznite se. Zato pa je kot je . Nihce se ne ozira na zakone.Morda bo naslednjic nekdo posnel vaso hci kako pijana na zuru eksperimentira s kolegico lezbji scene, pa to dal na net. Takrat se spomni da v bistvu to ni nic takega,le opomin in the end za storilca.Zato je tako,vsi vi bi krsili zakone,odgovarjal pa ne bi rad nihce in tega ucite svoje otroke.

da je posnel dijak? Pravijo, da so sodelavci imeli dovolj privilegijev učiteljice……bila je celo učiteljica leta lani…..le zakaj?

New Report

Close