Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Stanje v državi je res alarmantno

Stanje v državi je res alarmantno

Primož

mogoče pa bi bil še dosleden in razmisli o zapisu prejšni teden: skoda,da niso bili po vojni bolj temeljiti in bi danes imeli mir.koncno pa me prav malo brigakaj so takrat delali.jaz sem rojen po vojni.nekateri pa se vedno zivite v preteklosti in ne v sedanjosti.mene bolj zanima,kako bomo ziveli v bodocnosti.

Žal se je že večkrat izkazalo, da ti Frančiškovo pisanje ni bilo prav po godu (zaradi “nekulturnega” izražanja ali česarkoli že) druge stvari pa so šle neopaženo mimio in si zato dobil oznako pristranskosti.
Evo sedaj imaš priložnost, da se izkažeš. Če se ti pa mogoče zdi, da navedeni zapis ni sovražni govor pa te moram spomniti, da: Enako se kaznuje, kdor javno širi ideje o večvrednosti ene rase nad drugo ali daje kakršnokoli pomoč pri rasistični dejavnosti ali zanika, zmanjšuje pomen, odobrava, omalovažuje, smeši ali zagovarja genocid, holokavst, hudodelstvo zoper človečnost, vojno hudodelstvo, agresijo ali druga kazniva dejanja zoper človečnost.

Toliko o tem. Se sicer zavedam, da člen napisan tako, da lahko takorekoč vsakega od nas primejo za besedo , ampak tudi če smo še toliko tolerantni je prav, da se določene stvari vendarle ne tolerirajo. Jaz osebno menim, da je bilo na tem forumu že večkrat s strani določenih posameznikov slišati zanikanje oziroma odobravanje, omaloževanje, smešenje in zagovarjenje med in povojnih zločinov, ki jih je zagrešila točno določena stran. To pa je točno to kar zakon sankcionira.

Mogoče se je pa mejl vzpostavil in takrat je potrebno ukrepati 😉

Nasplošno je pa tako, da na političnem čveku ne smeš blatiti ugleda Komunistične partije lahko pa na primer Domobrance pošiljaš v Argentino ali pa v brezna. Če že kaj drugega ne, pa zagovarjaš Komuniste do konca in čez. Pol se pa čudijo zakaj takšni komentarji!!!! Sej ni čudno da se ljudem utrga! Eni še vedno mislijo, da smo vsi ovce in da zato vsi skupaj blejemo v isti rog. Žal ne! Večina med nami je spregledala, kljub 45 letnemu načrtnemu režiranju zgodovine. Nekateri pač ne bodo na svojo lastno žalost nikoli spregledali! Sej to pravzaprav ni nič narobe, narobe je pravzaprav le to, da nam ti solijo pamet s svojimi zamegljenimi pogledi na zgodovino!

Pustite Primožu to njegovo veselje! 🙂

MRRRRŠŠŠŠ JEBEM TI MATER PARADAJZARSKO. PIZDA FRDAMANA. ČE NE BO DRUG TE BOM JAZ ZJEBAL, DA BOŠ ISKALA GEPIS PO PLOČNIKU. DA TI JEBEM SUNCE ŽARKO. BOLJŠI DA SPIZDIŠ KURBA KOMUNAJZARSKA. ČE TE DOBIM TE ZADAVIM KO MAČKO CUGAVO. NINEJ, DA TE NIKDAR VEČ NISEM ZASLEDIL NA TEM FORUMU. JEBI SI TI MATER KOMUNISTIČNO PRASICA SMRDLJIVA PARADAJZARSKA. MRŠŠŠŠŠŠŠ GOVNO PARADAJZARSKO!!!!!!!!!![/quote]

MIslim, da se vsi strinjate, levi in desni, da gre tole sporočilo z prijavo na uradni pregon uporabnika. Prav tako ima SIOL, pri tovrstnih grožnjah prioritetne ukrepe.

Tema ostane zaradi dokazovanja grožnje po likvidaciji.

Primož[/quote]

Obvezno to prijavit, pa še vse tiste, ki se s tem zapisom strinjajo.

New Report

Close