Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Stanovanje kot da bi padla bomba, ona pa šlafenzi

Stanovanje kot da bi padla bomba, ona pa šlafenzi

Tako prozorna sobotna provokacija, da kar peče. Zgaga.

Draga moja… letos jima za obletnico kupi pomivalni stroj, naslednje leto pa robotski sesalnik. Pa ne šparaj, tako kot ne šparaš jezika. :-)))
Leta 2020 izvedi kontrolo svoje investicije.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Noben mi ni zavezal jezika ampak vidim, da se oglašate same podobne tko da nima smisla komentirat.
[/quote]

Tudi midva sva takšne sorte, da nama čiščenje in glancanje stanovanja ne predstavlja neke prioritete v življenju. Če nama je, počivava, se crkljava in seksava po kosilu, če nama je, greva od mize direkt v hribe, če nama je, pa kdaj tudi takoj za sabo pospraviva. Ne sekiram se, kaj si mislijo obiski, ker to je pri nama in če komu kaj ne paše, pač naj bo tam, kjer mu je všeč. Aja, pa stara sva… malo pred penzijo in verjameš ali ne, imava takole že vse življenje. In krpa ne bo nikoli moj gospodar, absolutno pa ne bo zasužnjila tudi ne mojega moža. Večino stvari postoriva skupaj, ali pa si razdeliva opravila, ki jih hkrati opraviva, pol imava pa hkrati fraj. Skratka, pospravljanje je tudi pri nas, ko nama je in če nama je.

Ti pa tudi ne pretiravaj. Meni da kdo na obisku ponudi kozarec vode ga niti povoham ne več.
[/quote]

Takih ljudi jaz tudi ne bi hotela na obisku. Če ponudim vodo in naslednjič ni več tega obiska k nam, se tako znebim enega nezadovoljnega človeka, ki ga itak nočem imeti v svojem življenju.

Pravjo da rasaja neka utrujenost tod naokoli, sem slišala prej en dan.. mogoče je to krivo, puste jo počivat no.. ;).

Si ti čistunka prišla na kavo ali si prišla gledat stanovanje, kakšno je in kaj imajo notri ???? Naobisk prideš zaradi ljudi, pogovora, dobre volje in ne zato, da ocenjuješ kakšen je kdo in kako ima urejeno in kako živi !!!!!
Trosit na okoli klevete pa je skrajno nekulturno !!!!

Si ti čistunka prišla na kavo ali si prišla gledat stanovanje, kakšno je in kaj imajo notri ???? Naobisk prideš zaradi ljudi, pogovora, dobre volje in ne zato, da ocenjuješ kakšen je kdo in kako ima urejeno in kako živi !!!!!
Trosit na okoli klevete pa je skrajno nekulturno !!!!
[/quote]

Ti pa pojdi raje počistit svoj smrdljivi brlog! Si kar predstavljam kako imaš umazano, ko tako jezo stresaš, ko te resnica zaboli!

Pač ene nismo gospodinjski tipi žensk pa kaj. Prej umreš zaradi sekiranja. Sploh če ti nihče nič ne pomaga in si sam za vse.

Tekmuješ s svojo svakinjo? A tašča ni bila doma? Kako bolano. Ampak ok naj ti bo….ti si najbolj popolna ženska na tem planetu, vse skuhano, pospravljeno, dedc zadovoljen vsakodnevno, otroci briljantni z kraljevskim obnašanjem, pes najbolj naravnost ščije od vseh v soseski….čudovita si. Prekrasna. Ne vem kako te že kdo ni ukradel ker si res briljant.

Ti pa pojdi raje počistit svoj smrdljivi brlog! Si kar predstavljam kako imaš umazano, ko tako jezo stresaš, ko te resnica zaboli!
[/quote]

Mene nič ne boli, midva imava kakršno želiva imet, pa če komu paše ali pa ne. Tebe pa tudi nič ne briga, če tudi bi imela pianino na stropu.

Avtorica, še neki v poduk, bo tud teb koristl:
Dobra žena zrihta hišo ali stanovanje, pametna pa zrihta sebe in gre vn ali se pač zlekne kot tvoja svakinja.
In pa:
Taprava žena lahk nardi vse sama, ampak taprav desc tega ne bo dovolil.

Umazana posoda pomeni, da so že pojedli in si bila prepozna, da bi še ti kaj dobila.
Ne bit sedaj jezna.
Več sreče prihodnjič….

TOLE BOM OBESIL NA VRATA ZA VSE
OBISKE…..

Umazana posoda pove, da smo nahranili celo družino;
poln koš za smeti pove, da smo pospravili naš nered;
popackana tla povedo, da smo otrokom pustili, da se igrajo;
polna košara umazanega perila pove, da je moja družina v čistih oblačilih; …
mokra kopalnica pove, da smo se tudi skopali….
In, naslednjič ko prideš k meni domov in vidiš vse to:
razmisli preden me sodiš.

Če si prišel/prišla z namenom da vidiš NAS – vstopi ,
če pa želiš videti čisto hišo, se, prosim, najavi

pregledovati kako imajo drugi doma pospravljeno oz nepospravljeno. Predvidevam pa da pred njimi se pa lepo delaš. A tvoj brat nima rok in nog da bi on kaj postoril. Zakaj bi bilo vse na njegovi punci samo?

Kakšno ženo si je brat nakopal? V kakšno žlahto se je šele ona priženila 🙂

Si kar predstavljam, kako svinjarijo imate doma, ker skoraj vsi, ki ste se oglasili zagovarjate leno rit. Ne rečem, da sem jaz ravno briljantna, kar se čiščenja tiče, ampak neke osnove bi pa morale veljati v vsakem gospodinjstvu.

In ko gledam stanovanja v oglasih, je veliko stanovanj tako zanemarjenih, da niso primerna niti za živali, kaj šele za ljudi. Ljudje so tako leni, da niti malo ne pospravijo vsaj za slikanje. Katastrofa.

Živim v svinjaku, imam vse razmetano nalašč, da tebi pritisk dvigujem.

Najboljs ja, da je boljs vse zasvinjan kot pospravljen.
Oh sreca da sem normalna in imam rada cisto .pa ne za 5 plus.
Za 4

Avtorica, če bi prišla na obisk 10 minut prej, bi šele penila…

Meni je vseeno, kako pospravljeno ima nekdo drug. To je njegovo stanovanje, njegov problem. Lahko, da je imela v načrtu kasnejše pospravljanje, pa je popoldne samo počivala, ker je imela naporen teden. Zate ne vem, zakaj hodiš nepovabljena na obisk. V inšpekcijo?

Me pa moti, če se ta lastnost nepospravljanja širi na službo, ko nekateri pijejo kavo, jedo, pa umazano posodo kar odložijo v pomivalno korito, verjetno v upanju, da jo bo nekdo drug pomil, ali da se bo sama pomila.

Mene pa zelo motijo svinjaki, ki jih imajo ljudje v stanovanjih. Tudi jaz nahranim družino, pa zato nimamo gore posode v kuhinji. K takim, ki imajo non stop razmetano in umazano, ne hodim na obisk, ker se mi gravža, pa tudi lenobe ne prenesem. Niti pod razno ne mislim živetu v svinjaku, samo zato da bi možu nekaj dokazovala. Po obroku se zmeniva, kdo bo kaj uredil, pa imava v pol ure vse urejeno in potem še vedno dovolj časa za vse ostalo. Pa nisem čistunka, ampak enkrat dnevno pa res ni težko z velike pospraviti in zložiti posodo v stroj.
Me res zanima, če res toliko menjavate brisače in posteljnino, če se vam še posode ne ljubi pospraviti.

Podpis. Ok, vsake toliko časa že generalna, če pa kakšen popoldne, dan posoda ostane, pa kaj pol. Pa saj ni smisel življenja zglancano , sterilno stanovanje.

Zakaj je brat ubogi? Je morda invalid?
[/quote]

Če ni bolan, potem bi on pospravil. Kakšen gnoj pa je to!! Pusti polno korito nepomite posoede, vse razmetano! Groooza! Kakšnega gnilega dedca je dobila.

Če ni bolan, potem bi on pospravil. Kakšen gnoj pa je to!! Pusti polno korito nepomite posoede, vse razmetano! Groooza! Kakšnega gnilega dedca je dobila.
[/quote]

🙂 Dobra


Kaj te pa briga kakšno imata! A si se napovedala na obisk? Če se je ženska po kosilu ulegla preden pospravi PA KAJ!! Ti imaš pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} spedenano bajto, ja ja se mi kar zdi.

New Report

Close