Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek stanovanje, starši ne prepišejo?????

stanovanje, starši ne prepišejo?????

Vse, ki ste tako pametne, kako bi vse dale svojim otrokom – počakajte, da zrastejo in potem pametujte kako jim boste podarili vse kar imate.

Jaz razumem tvoja starša in jima dam čisto prav. Penzije so in bodo mizerne in to stanovanje jim predstavlja finančno varnost za naprej. Z najemnino od tega stanovanja si bosta popravila vsakomesečni priliv na tr in ne bosta rabila zategovat pasu. In ti jima tega ne privoščiš?
Si ena razvajena, egoistična rit, ki se že zdaj obnaša skrajno oholo in le predstavljam si lahko, kaj bi bilo, če bi ti zdaj kar podarila to stanovanje. Verjetno se ne bi kaj precej pretegnila z pomočjo njima, ne fizično, ne materialno in ne finančno. verjetno bi še pričakovala, da bi pazila tvoje otroke, ker sta itak v penziji in nimata kaj za delat…

Pa kdaj vam bo jasno – kar je od staršev, je njihovo in s tem lahko delajo kar jih je volja. Pa četudi to stanovanje podarita RK, te nima to kaj motit.

A plačuješ najemnino?Če ne,potem prenovi stanovanje za ta račun,ker če je ne plačuješ si že kar veliko dolžna in ne boš v nobenem primeru v minusu.Tudi,če ga potem komu dasta.

No, tako tudi jaz razmišljam. hvala, vsaj ena ki me razume. tudi jaz si ne predstavljam, da bi svojemu sinu ko zraste, zaračunavala najemnino. Skregano s pametjo.[/quote]

Jaz sem svojo bajto naredil samo zase..če bi delal bajto za najemnike, bi najemnino glih tko zaračunal svojim potomcem…
Če sem se moral jaz orenk zakreditirat in kar nekaj let bit skoz brez keša in zelo malo privoščit,, bodo pa še moji otroc nekaj podobnega probali na lastni koži… bo šlo kar brez pokroviteljstva…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Glej, to, da ti živiš v stanovanju zastonj, torej ne plačuješ najemnine in je še 5 let ne boš, je velikodušna gesta tvojih staršev.
V tem obdobju bi si vsaka normalno opravilna odrasla oseba na nek način postavila na lastne noge.

Očitno se zavedajo, da jim bo standard na stara leta občutno padel, zato nameravajo (vsaj delno), kompenzirat ta padec z oddajo stanovanja, ki ga boš po njihovi smrti tako ali tako ti in tvoji otroci podedovali.

Zato je tvoje razmišljanje egoistično.

Ja in če ne moreta našparat? Lahko sta srečna da še bosta lahko in že zdaj živite bez najemnine. Koga briga če ti v 5 letih nen ašparaš za lastno stanovanje, tako si mlečna in nesamostojna da groza. Vsak si mora sam ustvarit, tudi tvoji starši so si. ti pa se ne jeziš,ker ne dobiš kar na pladnju. Pojdi v najem in obenem šparaj za lastno ali vzemu kredit za SVOJE, ker starši ti niso dolžni nič dat.

Sem se tudi sama lotila razmišljanja na to temo pred časom. Jaz imam sicer še kakšnih 10 let do penzije, imava pa z možem 4 otroke. Imava hišo in vikend v hribih. Imava denarja še za eno stanovanje. Pa sem razmišljala, kako otrokom pomagati do lastnih nepremičnin, hkrati pa imeti eno stanovanje ali majhno hiško, ki bi jo oddajali za finančno varnost, ko bova v pokoju. Ne morem kar prepisat vse na njih in ostati brez vsega oz. samo z enim stanovanjcem v katerem bova živela, hkrati pa ne morem samo enemu prepisati stanovanja, kaj pa ostali trije?

Tako da bova z možem najbrž, ko bova v pokoju, prodala hišo (300 m2 bivalnih površin in kleti) ter iz izkupička kupila zase dvosobno stanovanje, ostalo pa razdelila med vse štiri otroke. Po izračunih (sedanjih seveda), bi vsakemu zneslo za kakšnih 50.000€ gotovine, pa naj si s tem pomaga. Zagotovo pa ne bova prepisala nepremičnin na kateregakoli otroka. Malo tudi zato, ker podarjene stvari nikoli ne ceniš toliko kot prigarane. Pomoč da, vendar zgolj kot pomoč, večinoma se bodo pa morali sami potruditi.

ja, lahko tebi govoriti!!!!! Jaz imam neto plače 600€, partner pa 800€. Imava tudi otroka, in od tega naj bi plačevali najemnino in še šparali? eni res niste na realnih tleh.

@DRRR

Hej, zakaj imate otroke, če so za vas pokvarjene riti, ki naj se kar zakreditirajo češ, če sem jaz stradal, naj tudi prekleti mulec.

Otrok vam ni kriv, da ste plačevali kredit in ni kriv, da se vam je rodil.

Očitno otroke rojevate zato, da se nad nekom 18 let izživljate, nato ga floknete ven in nanj pomislite samo, ko je treba plačati dom.

Če bi radi samo poslali gene naprej, otrok pa vam je kot oseba le nadloga, potem ne imejte potomcev. Ta sistem je namreč preveč krut in izkoriščevalski do ljudi, ki se niso rodili bogatemu atiju in zmorejo zaslužiti le bednih 1000 evrov, da bi imeli otroke po 18. letu za golazen, ki jo je treba nagnati s palicami, brcami in žaljivkami. Otrok mora seveda služiti lasten denar, sama preziram večno brezposelne, ki staršem kradejo denar, ne moreš pa od njega zahtevati, da naj s svojo družino vred izgine in da naj ga bo sram, ker se je kar rodil in porabljal denar za preživetje. VI ste ga hoteli roditi, ni prišel sam od sebe!

Pismo, mi greste na jetra ljudje, ki so jim lastni otroci samo nadloga. Resno, če ne marate otrok in se vam ob misli na morebitne vnuke obrne želodec, jih pa ne imejte!

Ponudba kontracepcije je dovolj široka, da karieristični uživači, ki bi umrli za kočuro in pleh(DRRR, jebeš otroke, važno, da stradaš za bajturo), najdejo kaj zase.

No, tako tudi jaz razmišljam. hvala, vsaj ena ki me razume. tudi jaz si ne predstavljam, da bi svojemu sinu ko zraste, zaračunavala najemnino. Skregano s pametjo.[/quote]

Lastna mama bi morda že dala stanovanje svoji hčerki, samo ka,j ko v primeru, da se tej hčerki kaj zgodi to stanovanje podeduje njen mož. Se lahko zanesem na zeta? Niti pod razno. Zato jaz čisto razumem starše, da hočejo obdržati svojo lastnino, ki jima predstavlja finančno varnost na stara leta.

Pomagala sta ti pa že tako ali tako dovolj z brezplačnim bivanjem v njunem stanovanju. Če si v teh letih zastonj bivanja, nista bila z možem sposobna prihraniti niti za polog za svoje stanovanje, ja, potem seveda ni čudno, da ti ne zaupata, da jima boš priskočila finančno ali pa kako drugače na pomoč, če in ko jo bosta potrebovala. Očitno jima je kristalno jasno, da se nate in na tvojo družino pač ne moreta zanesti. Lahko se zaneseta samo nase in zato nočeta prepisati in prav imata.

in zakaj bi jima čez pet let takooooo težko plačala tistih dvesto eur najemnine na mesec?
pač sklenite pogodbo o najemnini za nedoločen čas, kar pomeni, da vaju kar tako ne moreta postavit na cesto, vidva pa začneta potem plačevat najemnino.

vmes pa stanovanje po svojih močeh obnovita.

je pa tudi malo verjetno, da bi se staršem na stara leta tako sfrtajčkalo, da bi vama vzela vse. konec koncev obstaja tudi nujni delež pri dedovanju.

Vsak človek si življenje kroji sam…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Še jaz.
Sej se strinjam z vsem napisanim,ampak moje mnenje je pa tako:sama mojemu otroku nebi nikoli mogla zaračunavat najemnino – pa halo kaj vam je. Ja komu boš pa dal,če ne svojim otrokom.
Nič mi ni bilo podarjenega za vse sem mogla delat in ni mi žal. So mi pa starši velikokrat pomagali z nasveti in fizično pomočjo. Oče je pomagal pri gradnji stanovanja mami nam je kuhala,.. Stanovanje smo si uredili v hiši mojih staršev in stanovanje je pisano name (darilno pogodbo sem sama plačala). Od strehe pa do zadnjega kozarca v omari sva z možem trdo delala.
Ko moj otrok odraste,bom naredila vse kar bo v moji moči, da mu zagotovim stanovanje v katerem bo užival tako kot jaz v našem.
Lep dan vsem.

Točno to: UPAM, DA NE VZGOJIM TAKO OMEJENAG OSEBKA KOT SI TI!!!

Pa kaj so tebi starši? Vreča brez dna? Molzna krava, ki jo lahko molzeš do nezavesti? Kdaj bo zate dovolj, kdaj boš rekla, da so ti dali dovolj??? Ko se bosta stegnila v trugi ali šele po tem, ko bo znan testament? Si ti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} invalid? Nimaš rok, nog, zdrave pameti? Pa tvoj mož? Nimata službe in zaslužka?

Starši so te dolžni preživljati do 18. leta in niti dneva dlje. 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} staršev financira študij in povsem pohlevno krmi svoje mladiče tja do 25., 26. in tudi še do 30. leta. Vrla mladina se gre znanstvenike, “ta stari” pa zidajo bajte, kupujejo stanovanja, ali pa vsaj parcelem polnijo hladilnike in omare, da mladina lahko “uživa”. Kdaj bodo pa ta stari uživali? Aja, na britofu, tam zemlja vse ven potegne! Na bruhanje mi gre ob takih zmazkih, nezrelih in totalno neodgovornih pokovcih, ki se na koncu koncev že z neko diplomo bahurijo, zraven pa niso sposobni preživet ne svojih riti in še toliko manj riti svojih otrok, ki so jih nekje vmes, spotoma, spravili na ta svet. Seveda, varčevanje nikomur ne diši, vi bi vsi fensi avte, fensi počitnice, pa pijačka tam, po kosilce tle, pa mal na dilcanje pa mal na morčka, pa fitnes, pa kozmetičarka, pa tko… za streho nad glavo bo pa “stari” dal – saj zato, ga pa imam, a ne???

Popolnoma prav dam tvoji mami. S to razliko, da bi jaz od vsega začetka zahtevala, da od prve plače dalje plačuješ najemnino, recimo vsaj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tržne cene. Če ti to ne ustreza, izvoli na svoje. Sama sem se točno 29 dni po maturi zaposlila, ob službi doštudirala, živela 10 let v najemu, plačevala vse stroške in zraven vlagala denar na vezano vlogo. Čez 10 let sem imela toliko, da sem bila kreditno sposobna, enako je počel mož. Jaz pri 28tih, on pri 33tih sva kupila lepo 90m2 veliko stanovanje, vzela kredita za 10 let, čez 2 leti bo odplačan. Od staršev ni noben dobil niti terjal (halo!?!) NIČ. Pa sva oba edinca in nobeni nimajo hudo slabih penzij. Mož lahko reče vsaj to, do so njega študirali, mene niti to niso. Kljub temu mi na krja pameti ne pade, da bi od staršev terjala, naj mi nekaj podarjajo, prepisujejo – zakaj že? Hvala Bogu, nisem invalid in sem povsem sposobna živeti sama sebe in skrbeti za svojo družino.

Enako imam namen s svojimi otroki. Vsak bo dobil svojo doto, to planirava od njunega rojstva dalje, obema se nalaga sklad v banki. Ne bo neka enormna vsota , bo pa dovolj, da bosta lahko začela svoje življenje. Nobenemu pa ne mislim kupovat strehe nad glavo, pa avta ipd – dejansko človek ceni tisto, kar si sam pridobi, ta “šenkano” pa itak ni nič vredno. Ti si živ dokaz za to.

Ej, ljubica, malo si zamešala stvari. Ko sem se jaz odločala za otroka, nisem imela predstave, da ga bom morala preživljati do konca njegovega življenja.:) Če bi tako naneslo in bi se otrok rodil kakorkoli prizadet, bi seveda bila pripravljena tudi na to. Toda ob normalni otrokovi sposobnosti, je normalno pričakovati, da bo enkrat odletel iz gnezda. Nihče jih ne tepe in naganja stran, pač pa vsak normalen starš pričakuje, da bo otrok nekoč sposoben prevzeti odgovornost zase in se postaviti na lastne noge. Če sem ga pripeljala do kruha in mu omogočala šolanje do 26. leta, lahko verjetno po tem, ko nastopi službo, pričakujem, da bo od tedaj naprej tudi finančno sposoben poskrbeti zase. Preveč protektivni starši, kot si očitno tudi ti, pa ob tem, da otroka finančno zalagajo do konca življenja, ponavadi pričakujejo tudi to, da bo ostal pri njih v družinski hiši in jim polagal račune do konca življenja. Taki starši kot tudi otroci so potem nesposobni prekiniti bolno sobivanje in se osamosvojiti.

In ne, s tem, da sem postala starš, nisem prevzela tudi finančne skrbi za svoje zdrave otroke do konca njihovega življenja in ravno tako nisem postala niti zastonj babi servis za njihove vnuke. Vse se da zmeniti, če je volja in sposobnost, ni pa vse to že kar apriori samo po sebi umevno.

Ej, ljubica, malo si zamešala stvari. Ko sem se jaz odločala za otroka, nisem imela predstave, da ga bom morala preživljati do konca njegovega življenja.:) Če bi tako naneslo in bi se otrok rodil kakorkoli prizadet, bi seveda bila pripravljena tudi na to. Toda ob normalni otrokovi sposobnosti, je normalno pričakovati, da bo enkrat odletel iz gnezda. Nihče jih ne tepe in naganja stran, pač pa vsak normalen starš pričakuje, da bo otrok nekoč sposoben prevzeti odgovornost zase in se postaviti na lastne noge. Če sem ga pripeljala do kruha in mu omogočala šolanje do 26. leta, lahko verjetno po tem, ko nastopi službo, pričakujem, da bo od tedaj naprej tudi finančno sposoben poskrbeti zase. Preveč protektivni starši, kot si očitno tudi ti, pa ob tem, da otroka finančno zalagajo do konca življenja, ponavadi pričakujejo tudi to, da bo ostal pri njih v družinski hiši in jim polagal račune do konca življenja. Taki starši kot tudi otroci so potem nesposobni prekiniti bolno sobivanje in se osamosvojiti.

In ne, s tem, da sem postala starš, nisem prevzela tudi finančne skrbi za svoje zdrave otroke do konca njihovega življenja in ravno tako nisem postala niti zastonj babi servis za njihove vnuke. Vse se da zmeniti, če je volja in sposobnost, ni pa vse to že kar apriori samo po sebi umevno.[/quote]

Bravo, wenga, ampak kaj ko eni ne bodo nikoli dojeli!

Nisem vsega brala, ampak vseeno moje mnenje na začetni post:
mama ima popolnoma prav, da ne prepiše stanovanja na hčerko. Še posebno, ker najbrž tudi sama vidi značaj hčerke, ki ga kaže tudi tukaj. Nemoralno in nepravno je zahtevati od svojih staršev, da kaj prepišejo nate. In taka nemoralna in egoistična hčerka pravgotovo ne bo poskrbela za svoje starše, če bojo kdaj rabili njeno pomoč. Zato dam mami čisto prav.

Ena be., kaj še nisi slišala za primere, ko so starši prepisali stanovanje na otroka, potem pa jih je ta lastni otrok postavil na cesto? Nikoli ne veš, kaj se tebi obrne v glavi, tako kot ne moreš vedeti za starše.

Ima ravno tak primerek.

Sinu sta kupila stanovanje, da sta ga spravila od doma. Sine je star 3o let in je mnjenja da on za 600€ pa že ne bo hodil delat (ker njemu pa res ne bo nihče ukazoval) – jaz pravim, da denarja enostavno ne potrebuje…tistih par položnic mu plača punca (ki halo! po njegovem mišljenju ne more zastojn živeti tam!!!) – jest hodiita včasih k njenim staršem včasih k njegovim. Ko je treba kupit/registrirat avto mu primakne ata, otroka noče imeti, ker ga nima s čim financirat (v resnici mu je to super izgovor, ker jih ne žel) itd.

Po mnenju avtorice tega posta ima najbrž idealne starše….

vse lepo in prav, ampak še zmer ne štekam kaj so te tolk njegovi otroc tolk zmotil, če jih noče met, izgovori gor al dol, nikjer ne piše, da je otroke treba met pod mus? ker realno gledano ni to neki k boš mel 14 dni. Otrok pa košta, sploh če se nardi računico, šolarija, cote, futr, igrače itn. in če človk sam sebe komej zmore prežvet, nej ma pa še otroke in se pol na račun tega še zakreditira itn.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ma kako si lahko taka halooo…mala penzija bo, mar jima boš ti pomagala prezivet mesec? Ona dva sta si naredila zaledje, da ju ne boš imela ti na grbi, zdaj še ti poskrbi za svojo familjo, lepo sta ti dala vedet, da boste morali na svoje, se razume, da bosta to oddajala, tudi jaz bi ga, halooo, pa otrok gor ali dol, mar niste že sedaj dolgo živeli notri brezplačno?

otroci, ko pijvake so, rad pomagaš, dokler gre, ti pa celo zahtevaš, da ti dasta svojo starost…naj životarita, ti boš pa lepo zastonj na toplem…halooo…

egoistka si, velika!!!

ja, lahko tebi govoriti!!!!! Jaz imam neto plače 600€, partner pa 800€. Imava tudi otroka, in od tega naj bi plačevali najemnino in še šparali? eni res niste na realnih tleh.[/quote]

In zato ti naj starši kar nekaj podarjo? Imamo enake dohodke, pa nikoli ne bi šla staršem težit naj nekaj name prepišejo. Oni so me dolžni vzgojit, ko sem samostojna pa nič več, si sama zase oseba. Ogromno ljudi ima še manjše plače, ampak kaj naj staršem gnjavijo kako so nenormalni? Vzemi kredit če ti kaj ne paše. starši ti niso dolžni nič več dat. Glej še malo na njih, ne samo nase, kako bo njim lažje z tem stanvanjem, kobodo dobili najemnino in si lahko kaj privoščili saj že celo življenje delajo.

Ti vidiš samo sebe in tvojo družino; kako ste bogi in vidiš način, kako brez (veliko) truda rešit svoj finančni problem. Tvoji starši so ti ogromno pomagali, tvoji družini. Najemnina za tako veliko stanovanje je ogromna. Ti pa ne plačaš nič. In ne rečeš, hvala dragi starši, veliko ste mi/nam pomagali. Ampak hočeš še več, celo vse. In če boste zdaj nekaj denarja vložili v stanovanje, koliko procentov tržne najemnine bo to doseglo (če bi jo vsa leta plačevali)???
Praviš, da z možem zaslužita 600+800. Koliko pa misliš, da bo pokojnina staršev? In kaj naj onadva po tvoje naredita, če bosta resno zbolela, če bosta odvisna od pomoči? In pa kako bo živel drugi, ko eden umre? A se tebi sploh sanja, koliko stane (najvišja) cena oskrbe v domovih upokojencev? A boste takrat vi tako dobri, pa boste doplačevali, ker ne bo/sta/ imela denarja?

Tvoja starša razmišljata. Najbolje, da začneta še vidva z možem. Vsega v življenju pač ne moremo imeti.

p.s. Tudi jaz bi svojim otrokom pomagala po svojih močeh, a če bosta vedela, da sta odvisna predvsem od sebe, bom za njiju naredila največ. izjema so seveda otroci, ki imajo kakršnekoli primanjkljaje in niso sposobni zase v (celoti) poskrbeti.

vse lepo in prav, ampak še zmer ne štekam kaj so te tolk njegovi otroc tolk zmotil, če jih noče met, izgovori gor al dol, nikjer ne piše, da je otroke treba met pod mus? ker realno gledano ni to neki k boš mel 14 dni. Otrok pa košta, sploh če se nardi računico, šolarija, cote, futr, igrače itn. in če človk sam sebe komej zmore prežvet, nej ma pa še otroke in se pol na račun tega še zakreditira itn.[/quote]

ja ampak potem naj pogleda vsem v oči in brez slabe vesti reče, da ne bo imel otrok ker jih NOČE ne pa da nima denarja za njih (oz tudi tukaj naj pogleda brez slabe vest vsem v oči in reče, da bo rajši ves denar porabil za sebe in ne bo vzdrževal še nekega otroka).

Sedaj vestno govori, da nimata otrok. ker nimata dovolj denarja za njega (v tem primeru bi se lahko mogoče spravil v službo???)…s tem daje upanje punci, ki pa si otroka zelo želi …

draga avtorica,
imam plače 750, dva otroka in živim v najemu.
Pa ne terjam od svojih, da mi napišejo hišo, ali da grem k njim zastojn živet.

Glede na to, da sta vidva sama, bi komot eno plačo stran dala na mesec.

vse lepo in prav, ampak še zmer ne štekam kaj so te tolk njegovi otroc tolk zmotil, če jih noče met, izgovori gor al dol, nikjer ne piše, da je otroke treba met pod mus? ker realno gledano ni to neki k boš mel 14 dni. Otrok pa košta, sploh če se nardi računico, šolarija, cote, futr, igrače itn. in če človk sam sebe komej zmore prežvet, nej ma pa še otroke in se pol na račun tega še zakreditira itn.[/quote]

ja ampak potem naj pogleda vsem v oči in brez slabe vesti reče, da ne bo imel otrok ker jih NOČE ne pa da nima denarja za njih (oz tudi tukaj naj pogleda brez slabe vest vsem v oči in reče, da bo rajši ves denar porabil za sebe in ne bo vzdrževal še nekega otroka).

Sedaj vestno govori, da nimata otrok. ker nimata dovolj denarja za njega (v tem primeru bi se lahko mogoče spravil v službo???)…s tem daje upanje punci, ki pa si otroka zelo želi …[/quote]

mogoče jih pa želi met sam ne še zdej… vedla sama ne boš nikol, in vrjamem, da ta pametni se ne odločajo za otroke oz. počakajo tolk časa, da si jih lahk prvoščjo, ne pa štepanje pa jokanje pol pa brezglavo letat okrog kaj in kako narest, da bo familja prežvela, da bo mel otrok vsaj osnovne pogoje za prežvet itn. tud če bi ta tvoj sosed se spravu v službo, glede na to kako je z napredovanji itn. pa če bi mela recimo oba skup tistih 1200 al pa 1500 na mesec + otroka bi že fajn škripal, pol bi najbrž jemala kredit, to pa veš kam prpelje, če lih na lotu ne zadaneš je jama brez dna. babe ste pa tud, otroka, biološka ura, ne gledate pa kako bo ta otrok živel in preživel, važn da ne zamudite tiste biološke ure, ker je najbrž sramota bit mal dlje al pa pač brez otroka, ja sliš se kruto pa grdo, sam bodte realne pa dojemte da brez štalce tud kravce ni.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Veš tud to se dogaja, da se otrokom premakne kak kolešček in pozabijo na starše, potem ko jim ti prepišejo svoje premoženje.

Če bi bil na mestu tvojih staršev ti stanevanja nebi dal niti pod razno.

In kot vidiš, tudi taki otroci so, ki bi raje plačevali najemnino tujim ljudem kot pa lastnim staršem.

New Report

Close