Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek stanovanje vs hiša

stanovanje vs hiša

mi enako. dokler smo bli v bloku, smo morali vsak vikend kam pobegnit, zdaj smo pa srečni da smo lahko doma, da se čez vikend ne ubijamo na slovenskih cestah. ni nam treba gledati na vreme, če je lepo smo zunaj, če ne pa not. če si zaželimo izleta, pač gremo. no jaz bi še šla ostali pa nočejo.
pa se včasih zmenimo, da bomo za vikend kam šli in ko pride vikend noben noče od hiše. kar hecno. je pa res, da si privoščimo daljša potovanja.
kar se dela tiče ga pa imaš kolikor si ga narediš

mi smo ravno nekje na meji med podeželjem in mestom, travniki, reka, gozdovi, v drugo smer pa 10 minut peš do centra mesta – šole, službe, zdravnik, kino, gledališče, itd. imamo pa večjo hišo z vrtom, trto, klopco… 😉

zame je to idealno

Mi imamo ravno tako urejeno okolico, pa nimamo nobenega sadnega drevja, pa grmičevja, pa rož … To pač ni potrebno.
Sredi vrta eno veliko smreko za senco, okoli pa travo. Za urejanje okolice porabimo max 1 uro na teden. Kar je več, je iz užitka (npr. rože in zelišča v koritih).
Pa poleti imamo bazen, letos gremo še v nakup trampolina, uf bomo uživali.

Živeli smo v hiši, zdaj pa v bloku.
Hiša sameva, ker se je tudi mati zaradi pač težav, ki so povezane z starostjo preselila v blok.

Res pa imamo v stanovanju natrpano – pa nas ne moti preveč.

New Report

Close