Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Star sem 13 let 150cm

Star sem 13 let 150cm

ali misliste da se mi je rast ustavila pri 13letih?

Zdej sm str 14 let pa 165cm 😀 tako da sem kr zrastu, velik spanca sem mel, jedel sem veliko mleko pil pa igral kosarko

O super

Kar tko naprej

Spi jej igraj kosarko

Sadje zelenjavo.

Pa bos zrastu se w0cm.

 

Jov

Zdej sm 14 pa sm cca 167.5cm 5’6 ineli smo sistematski pregled prejsi teden tako da tvoja računica ne deluje

Odgovor na objavo uporabnika
Šssss, 27.12.2020 ob 14:47

Po računici boš štoflc, največ tolk kot oče a verjetno še manj. Če si po mami boš pa lahk tank vozil z drugimi meter pa pol štofli

zdravo! minil je dve leti in sem velik zrastu iz ene 150cm sm prsu na ene dobrih 169 😀

Dobri znanci: on  178, ona 159.

Sinova: starejsi je bil vedno palcek, mogoce ker je bil nedonosencek. Pri 13 letih mi je segel do rame, torej kaksnih 145 cm.  Danes je star 24 let in ima 175 cm. Potegnil se je med 14im in 16im letom.

Mlajsi: vedno povprecne rasti, danes 19 let, 182cm.

Tudi ti bos se zrasel.

 

Odgovor na objavo uporabnika
needhelp 96 69, 27.12.2020 ob 14:42

Živjo star sem 13 let sem v 8 razredu in sem visok samo 150cm vsi moji šošolci so visoki 165cm+ in se tudi norčujejo iz mene. Mama je velika 156cm oče pa 175cm mogoče ve kdo koliko bom zrastel oz. kako da bi lahko hitreje rastel ali pa ce ima kdo nasvet za rast

Hvala za vse odgovore.

Da bo tvoja končna višina 170cm.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne vem točno, 27.12.2020 ob 21:45

Fantje se veckrat kasneje potegnejo…vsaj pri nas so se.
Glej da spis vsaj 8 ur v popolni temi… pa kake vitamine kot so predlagali drugi.

Saj se bos potegnil… vsaj do fotra 🙂

Točno to – cimvec (seveda ne pretiravat) spat!!! Rastni hormon je menda najbolj dejaven od cca 23h do 02h – takrat obvezno SPAT! V TEMI!

Odgovor na objavo uporabnika
Ne nabijaj, 27.12.2020 ob 14:52

8 razred in 165 najvisji? Ste palčki ali kakšni potomci debeluharskih kmetavzov? Hčerka hodi v 7r in je visoka 173, sošolke so večinoma vse tam tam, pod 165 sigurno ni nobena. Sošolci so večinoma se višji, od 175 naprej, tudi 185. Sin je v šestem in je 169, ostali tudi vsi tam tam. Mili boze zje ba na generacija s kmetov, takih še žganci ne pomagajo.

173? Boga punca, ko ena kobila. Pa še tako mlada, skoraj gotovo bo pokasirala še kakšen cm, preden neha rasti. Za piko na i verjetno številka noge 43, kajne? Če ni, pa še bo. Kolk je to odvratno videt pri puncah in ženskah.

Drugače sm zdj 15 pa neki čez 170 tko da ta tvoja računica ne deluje hahaha

Zdravo

Zdej sm str 15, in sem visok neki čez 170cm tko da sem velik zrastu hvala usm za nasvete

Lepo, ti kar rasti pa še kaj poročaj 🙂

Pa meso tudi jest! Poleg zelenjave in ostalih zadev. Mleko mogoče ni najboljša stvar, vsaj kasneje, ko zrasteš.

Odgovor na objavo uporabnika
Pojdi k endokronologu, 22.01.2021 ob 21:42

Ko človek prebere kaj tako neumnega kot je tale odgovor ne ve ali bi se smejal ali jokal.
[/quote]

Zakaj neumnega? To je dokazano! Veganski otroci so umrli kot dojencki zaradi pomanjkanja hranil! Zivali na kmetiji so vse majhne, ko pa jim zacnejo v krmo dodajati beljakovinske mešanice, pa naglo zrastejo.

Bodi brez skrbi, saj zivali in ljudje smo enaki clovek je le najvisje razvita zival in enako reagira. Moj brat je bil najnizji v razredu, v 1.letniku srednje sole je meril 158 cm. Potem pa je zacel hoditi v Macdonalds in jesti veliko mesa po pouku. Zaradi tega je zacel naglo rasti in do konca 4.letnika dosegel 177 cm. Dokler pa ie iedel le juhice, po.fri in sendvice, jabolka(navadne sendvice s tankimi rezinami salame in kumaricami) se to ni zgodilo. Toliko o tem 👍 Macdonalds je šit, ampak meso je meso in telo se na mocno beljakovinsko hrano dobro odziva!

Ali lahko dobiš beljakovine tudi drugače kot z mesom?

hahaha 15 sm pa sm cez 170 :D:D

Zdravo, Zdej sem 15 pa 4 mesce star, Visok 173, 174cm.

Uau! Bravo! Kar težko verjamem, da tu odgovarja isti fant  navtor teme. Ker otroci pozabijo neke  forume. Ampak če pa to drži, pa delim s tabo veselje, avtor, če si res pravi! Bravo! Jej vsak dan še naprej meso za rast in  jabolko za vitamine in kosarko treniraj in očitno pboš res zrastel kot si želiš!

Kako si nesramen do otroka sram te bodi!

Odgovor na objavo uporabnika
Lo17, 11.02.2023 ob 00:57

Kako si nesramen do otroka sram te bodi!

Leti na avtorja Ne nabijaj

Hčerka je v 8 razredu visoka 168 cm  so pa v razredu majnši in višji od nje .  Nekateri se pretegnejo še kasneje tak  , da ne skrbi preveč lahko , da  boš ko lojtra. Če pa ne se boš pa lažje skril tudi to ni slaba lastnost, Mlad si še ampak nikdar ne pozabi -strup je v majhnih flaškah. Na sistematskem sem videl njena sošolca , ki sta par centimetrov višja.  Samo kako to zgleda sta suha , drža zelo slaba samo hlače in oči. Kako je šele pri 13 letih z 185 centimetrih razen , če nebo Hulk , ko odraste.

Odgovor na objavo uporabnika
needhelp 96 69, 27.12.2020 ob 14:53

a lahko zrastem do 175cm ker je to mi cist uredu

ponavadi sin preraste očeta, tako da imaš možnost tam nekje do 180….veliko možnosti imaš. Sicer pa višina ni tak problem kot zdaj misliš, boš pač spoznal eno manjšo punco, to pa res ni težava. Ponavadi so manjši fantje bolj gibčni, bolj elastični kot velikani, kar poglej košarkarje, kako so nerodni, da ne govorim o tistih velikih ki niso košarkarji-srečno ti želim!

Odgovor na objavo uporabnika
audsaidas, 11.02.2023 ob 00:08

Zdravo, Zdej sem 15 pa 4 mesce star, Visok 173, 174cm.

no super eto vidiš…

Zdravo!

Sem pravi avtor garantiram, mislim da bom prisel do 180.

Lp

Stara tema,avtor,lepo da si se oglasil.

Moj sin je pri 13.letih imel 152cm. Sedaj pri 17. ima 180cm. Fantje zrastete kasneje,punce do 15.leta…zato pa so eno obdobje za glavo večje od fantov.

Sinova sošolka je v 6.r zgledala kot njihova učiteljica. Večja od vseh,tudi učiteljev…v 9.r je ne bi več tako zlahka našel v množici. Fantje vsi večji.

Obstajajo tudi testi oz.scani kosti,kjer se točno vidi,če je rast dokončna. Moj nečak se je potegnil komaj pri 21.letih (bil pri 18.na testih in so rekli,da še ni končal z rastjo).

Jaz sem visok 173cm pa imam 52kg ali sem mogoče presuh ali premajhen za svoja leta?

Aja in star sem 12 let

New Report

Close