Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu stara 20 in neizkusena

stara 20 in neizkusena

Pozdravljeni, stara sem 20 let, no letos bom 21 in do zdaj sem imela 2x spolni odnos z bivsim fantom. Pa se to nevem ali naj stejem ali ne. Nemrec zaradi bolecine nisem nikdar zdrzala do konca. Vem da bi mogla biti bolj sproscena in pa da me fant dobro pripravi. Ne eno kot drugo ni bilo. Oba neizkusena, on se trudil na silo da bi to slo ampak sem mu mogla recti da ne morem, da ne zdrzim bolecine.

Iskreno me je strah, ko bom spoznala fanta  ki mi bo vsec in se bodo stvari zacele odvijat naprej. Jaz pa mu bom nekako mogla povedati, da nimam pojma kako to gre in da bo zame kot bi bilo prvic.

Kaj mislite vi o vsem tem?

Najbolje, da se mi javiš in bova skupaj trenirala.

Pridno sama treniraj, da se navadiš sprejeti nekaj vase. Potem si pa najdi enega, ki zna voditi pa se mu samo prepusti. Pa bo to za vedno rešeno.

v resnici sem homoseksaulec in uživam, ko vas tkole mal, saj ste glupi do daske. če bi me kdo rad v ritko čakam.

Odgovor na objavo uporabnika
pikapoka607, 19.05.2023 ob 14:47

v resnici sem homoseksaulec in uživam, ko vas tkole mal, saj ste glupi do daske. če bi me kdo rad v ritko čakam.

Nekdo si je pa izposodil moj vzdevek🤦🏽‍♀️😆 Daj ne se hecat no, nekatere zares mucijo zadeve in ne ves na koga se obrniti

Odgovor na objavo uporabnika
pikapoka607, 19.05.2023 ob 15:08

Nekdo si je pa izposodil moj vzdevek🤦🏽‍♀️😆 Daj ne se hecat no, nekatere zares mucijo zadeve in ne ves na koga se obrniti

pa dokaži, da si ženska. piši mi na mail [email protected] in se bova tam pogovorila o tvojih težavah.

 

Iskanje uporabnega in resnega odgovora na tem forumu je kakor iskanje gob v suši.

Sem v podobnih letih in nekako razumem tvoj strah, ampak bi si upal reči, da se morda nekoliko preveč obremenjuješ s pritiskom družbe. Tip, ki mu je dejansko mar te zaradi tega ne obsojal. Večina tipov bo bolj vesela, če nisi “izkušena” kot pa da si mojstrica, ker si se dala dol s xxx številom tipov.

Odgovor na objavo uporabnika
nzt10101, 19.05.2023 ob 20:20

Iskanje uporabnega in resnega odgovora na tem forumu je kakor iskanje gob v suši.

Sem v podobnih letih in nekako razumem tvoj strah, ampak bi si upal reči, da se morda nekoliko preveč obremenjuješ s pritiskom družbe. Tip, ki mu je dejansko mar te zaradi tega ne obsojal. Večina tipov bo bolj vesela, če nisi “izkušena” kot pa da si mojstrica, ker si se dala dol s xxx številom tipov.

Hvala za tole. Saj nisem vedela kaj pricakovati na forumu, je zame prvic da takole napisem kaj me muci. Ampak nisem vec vedla komu se “potoziti”, da bi me kdo poskusal razumet ali pa da cuti podobno..

Morda je res da se prevec obremenjujem s tem, se zavedam da mi bo cez 10 let to verjetno smesno. Pa vseeno ni lahko.

Pritisk druzbe nasploh in mojega kroga ljudi me najbolj boli.

dodala bi še to, da sem prejle poizkušala s kumaro in hrenovko in dala kondom čez in namazala z lubrikantom in šla čisto do konca in razširila luknjico in me sedaj več ne boli. sedaj iščem ene dva moška, da me orng pošpikata, imej debelo trdo in dolgo orodje.

Odgovor na objavo uporabnika
pikapoka607, 20.05.2023 ob 21:04

dodala bi še to, da sem prejle poizkušala s kumaro in hrenovko in dala kondom čez in namazala z lubrikantom in šla čisto do konca in razširila luknjico in me sedaj več ne boli. sedaj iščem ene dva moška, da me orng pošpikata, imej debelo trdo in dolgo orodje.

Kako se eni zabavate s izposojenimi vzdevki😆😆😆

Si za chat mogoce? Ti predam kaksno izuksnjo 😛

ne sekiri se tok

js sm isto 20 pa nimam nobenih izkusn

New Report

Close