Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejša

Starejša

Pozdravljeni sem 35 letni in so mi noro všeč starejše plus 45 ker vedo kaj bi rade v življenju vendar je težko najdit kakšno za kaj rednega a je kakšna tukaj ki bi se prepustila mlademu polnemu energije in dobre kondicije ter doživela nepozaben sex…in ali je katera že imela vredu izkušnjo z mladičem?

Meni tudi. Sva že dve 😉

Odgovor na objavo uporabnika
(^o^), 04.07.2022 ob 08:30

Meni tudi. Sva že dve 😉

Jaz sem moški…ki bi rad starejšo ti pa kok ugotavljam ženska?

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
deny35, 04.07.2022 ob 08:29

Pozdravljeni sem 35 letni in so mi noro všeč starejše plus 45 ker vedo kaj bi rade v življenju vendar je težko najdit kakšno za kaj rednega a je kakšna tukaj ki bi se prepustila mlademu polnemu energije in dobre kondicije ter doživela nepozaben sex…in ali je katera že imela vredu izkušnjo z mladičem?

 

Joj ni, a bi nehal težit.

Če imaš takšno potrebo, pa si najdi plačljivo uslugo ali se poteši sam.

Prvič

Ženske ne iščejo samo “golega seksa” kot moški, večinoma so za dober seks potrebna tudi čustva.

Drugič

Obupanih se izogibajo kolikor je mogoče. Ženske niso usmiljene sestre, da bi tolažile osamljene fantiče.

Tretjič

Če se bo moški potrudil z osvajanjem, s pozornostjo, spoštovanjem…. potem bo dobil tudi dober seks…

Četrtič

Samo mladost ni prednost, prej ovra. Pametna ženska, ki želi telovadbo bo šla v fitnes in bo vedela kaj dobi, ne bo izgubljala časa z obupanim iskalcem seksa.

Malce preštudiraj osnove moškoženskih odnosov pa ti bo lažje…

 

 

Ves point je v osvajanju, zapeljevanju in predigri. Če to troje obvladas, ti je večina muc navlazenih in dostopnih.

Samo oglaševanje tvojega mednožja je nedomiselno in odbijajoče. Kot bi na večerjo povabil žensko in bi ji na krožnik, namesto pečene, okusne ribe, vrgel kar surovo. Got it?

 

New Report

Close